Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 6 минути, Stela каза:

На Цветелина даже ми е по-любима от тази на Нелина. Жестоки песни имаше 😍

И на мен ми е любима, аранжиментчето и до днес е много вдигащо! Виж как добре се приема:

https://www.facebook.com/103646928543980/videos/697566275022474 

преди 7 минути, GSA каза:

Нина е една!

Това трябваше да е мега хит!

 

Да, ама не, уви! И Саби я окраде наскоро. Най-яката й песен след завръщането.

Хитов екстров хит в Турция!

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

Добре дошъл! 😉

 

преди 1 час, xroflx9 каза:

Бях се притеснил,че @DarkChild е напуснал и ми липсваха ироничните му коментари. Да видим какво му е мнениетъ за Еуфория.

Както гласи загадката на една старица от древността - "тръгвам си, за да остана".

Елфоря продължава линията на Феноменален. Общо-взето същата стилистика. Клипът също. Като цяло по ми харесва от последните неща на Галош.

  • Like 2
  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде отиде усещането на Емануела за музика? Дуета с Антонио е пълна пародия. С времето става все по-готина на визия, но за жалост понижава драстично качесттвото на песните си. Че и продуцент ще става. Да оправи първо нейната кариера.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

 

Както гласи загадката на една старица от древността - "тръгвам си, за да остана".

Елфоря продължава линията на Феноменален. Общо-взето същата стилистика. Клипът също. Като цяло по ми харесва от последните неща на Галош.

Каква ирония ... На мен Еуфория не ми допада особено, а на теб пък ти харесва. 😁

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Защо не пише на кирилица, в кой век живее? 🙄

И как пише "koi?" на въпроса за този от Ермения, след като човека я чакаше на летилището и с отношение като към топ звезда, нещо което абсолютно грам не заслужава.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

И как пише "koi?" на въпроса за този от Ермения, след като човека я чакаше на летилището и с отношение като към топ звезда, нещо което абсолютно грам не заслужава.

Комплексите до това я доведоха. Излага се постоянно. Те хората в даден момент ще спрат да я отразяват и да показват каквото и да е уважение към нея.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да обобщим малко нещата... Сашка освен, че е унищожителката на Пайнер е и командирка. Забранява на хората да се срещат един с друг. Каква вещица само! 😂😂😂

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашка успя да развали цялата система на Пайнера, нещо което не успяха дори и цели фирми в пиковите си години. Открадна всички млади имена, които по нормален път след 1-2 песни пътищата сами щяха да ги докарат до Димитровград, иначе участия йок и ги оправя сама или ги бута в хит микс и мега. Отвори очите и на Галс и вече сама си държи правата над песните. Кама сигурно се гордее с нея! Истинска бизнес дама и лъвица!

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази Сашка ми се вижда лисица, не знам защо. Има миловидно и добричко изражение, но сигурно е с характер на хищница, както някой писа по-нагоре. Сякаш твърде агресивно влезе в играта - започна да дирижира нещата прекалено дръзко, възползва се от упадъка на Пайнер и от липсата на конкурентоспособна музикална компания/лейбъл изобщо и яхна гребена на вълната. Само че дори "нейните" изпълнители не са блеснали нито с кой знае какви умения, нито пък с хитове. Единственият хит на Мега е "Женен", и то главно заради Меди, Габриела почти никой не я знаеше тогава все още. Саби изглежда идентично с брат си, стилистиката на траковете му също не е кой знае колко различна и истината е, че хората са по-скоро отегчени от него, отколкото заинтригувани. Публиката има нужда от нещо различно, а не от полуфабрикати и претоплени манджи с претенции. 

Поп-фолкът се запази и оцеля, мина през толкова сътресения и кризи през годините, защото имаше нещо, което другите жанрове нямаха - единство. Усилията, творческата енергия, капиталът - всичко беше съсредоточено към Пайнер като монопол, изпълнителите, макар и да имаха вътрешни разногласия, се стараеха да се числят към монопола, който им гарантираше участия и хитови песни. Другите жанрове го нямаха това нещо - малки музикални компанийки с по 5-10 изпълнители, кой от кой по-невзрачни, хитови имена с хитова актуална (подчертавам) продукция - единици. Е, сега поп-фолкът явно се е запътил натам, за съжаление. Всеки тръгна да разкрива компания, всеки тръгна да разбира от продуцентство, всеки с големите амбиции как всичко може и знае, но се видя, че без сериозен продуцентски гръб, какъвто Пайнер даваше допреди ковид кризата, не се успяваше. Андреа и Камелия са доказателство за това - едната пое по път, коренно различен от поп-фолка, а другата продължи с поп-фолк, но кариерата ѝ не продължи така пиково, както можеше, ако беше останала в Пайнер. 

Единствено Меди проби без сериозен продуцентски гръб и това е обяснимо - хората имаха нужда от мъжка фигура в поп-фолка, която да не прави песни в типичен турско-ромски стил като Фики през последните години или като Галин, който експериментира с какво ли не като звучене през годините. Затова и Меди успя - има глас, визията също привлича аудиторията, имаше усет и за хубави песни. Но единствено за Меди се сещам. Останалите, напуснали Пайнер или някоя друга музикална компания, залязоха и си правят песнички, колкото да се отчетат и да не бъдат съвсем натирени в ъгъла на забравата. 

Емануела вече счупи класацията по бълване на комерси. Хубаво, разочарована е от мъжете, пренася го в творческите си проекти, но вече е прекалено. Във всяка песен нейна от последните 5-6 години се кълне, сипва се, изобщо се излъчва краен негативизъм. Не че и проектите ѝ в Ара, докато работеше масово с Оцко, пак не бяха насочени срещу мъжете, но поне беше по-изпипано, по-цивилизовано и лирично, така да го кажа. 

Деси Слава и тя яхна вълната на комерса, а има потенциал да пее буквално всичко, което поиска. Разочароващо, че си похабява таланта. Явно вече ѝ се залага на сигурното и не ѝ се експериментира, но пък и колко да е сигурно това "сигурно"? Хората вече се изморяват от това да слушат едни и същи ритми. Ако не са купените гледания на някои певици, купените лайкове, коментари и последователи, нещата биха изглеждали по доста по-различен начин.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Сашка успя да развали цялата система на Пайнера, нещо което не успяха дори и цели фирми в пиковите си години. Открадна всички млади имена, които по нормален път след 1-2 песни пътищата сами щяха да ги докарат до Димитровград, иначе участия йок и ги оправя сама или ги бута в хит микс и мега. Отвори очите и на Галс и вече сама си държи правата над песните. Кама сигурно се гордее с нея! Истинска бизнес дама и лъвица!

Кои млади имена е откраднала освен Меди? Всички млади имена, дето държат и минимален интерес са в Алфа и Даймънд. Единствено си спомням, че тя вкара в Хит Микс Енна и Лео, към които имаше някакъв интерес, но сега не мисля, че има такъв. Да не говорим, че Мега стар е пълен потрес. Повечето песни не могат да направят 1 милион гледания…

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...