Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 16 часа , HIStory каза:

Губят ми се две години до 20-годишнината от най-якия албум на Десислава.

Като изключим "Гореща следа" и евентуално "Славатроника", за всеки друг нейн албум може да се каже по някоя добра дума.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В агореща следс също има готини парчета😂

На мен май най-любим ми е сладки сънища

Жалко, че ги няма в дийзър.

А в Спотифай дали ги има? 
 

Някой може ли да каже какво нейно качено има там. Преди имаше старите пайнерски албуми поне, но сега и това не 🥲

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, NazzkO каза:

В агореща следс също има готини парчета😂

На мен май най-любим ми е сладки сънища

Жалко, че ги няма в дийзър.

А в Спотифай дали ги има? 
 

Някой може ли да каже какво нейно качено има там. Преди имаше старите пайнерски албуми поне, но сега и това не 🥲

Същото, което е в Дийзър го има и в Спотифай. Обикновено песните се качват едновременно и в тези двете, и в други платформи.

За продукцията извън Пайнер си е отговорна само Десислава, затова я няма в стрийминг услугите. По-важно е да се занимава само с еднодневки по дискотеките, отколкото да балансира стиловете и да изкарва и от това, което биха стриймвали феновете.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добрия въпрос е дали и малките потребители като теб, @Willyразпознават автора зад този неподражаем изказ? :D

Смяли сме му се много, когато е писал такива постове... а днес виждаме колко прав е бил в доста отношения.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Добрия въпрос е дали и малките потребители като теб, @Willyразпознават автора зад този неподражаем изказ? :D

Смяли сме му се много, когато е писал такива постове... а днес виждаме колко прав е бил в доста отношения.

На foxy ли е? От 2016 съм тук, може да съм изпуснал доста от култовите му коментари, но съм ставал свидетел и на доста крайности.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

На foxy ли е? От 2016 съм тук, може да съм изпуснал доста от култовите му коментари, но съм ставал свидетел и на доста крайности.

:thumbup:

И по-големи емблеми е имал. Не толкова смешното, както казах, е че доста от нещата се реализираха  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Вчера попаднах на този стар пост на Камелия.

20220615-160221.jpg

И Кама си мина през около стотина стадия на лудостта. То не стига, че е съвършена глупост, па и с оригиналния видински правопис го е копирала. 

  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Когато кака ви Славче изкара по-голям хит от всички други и даже не е в Трендинг. Но ме изкефи, че е в Топ 3 на днешната класация https://popnable.com/bulgaria/charts/hot100-songs/2022-06-15

Дано се задържи с 50-100к на ден, макар че като гледам сигурно ще е с 40-50к за второ денонощие :(.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Вчера попаднах на този стар пост на Камелия.

20220615-160221.jpg

И кво стана? 11 години по-късно все още няма авторски хит и прилича на Албена Вулева на стероиди.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

И кво стана? 11 години по-късно все още няма авторски хит и прилича на Албена Вулева на стероиди.

Е, това не е вярно. Направи поне 3-4 сезонни хитчета. Не съм й защитник, но е факт.. там с Гъмзата, другите не им помня имената, но то и на Преслава не ги помня.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Е, това не е вярно. Направи поне 3-4 сезонни хитчета. Не съм й защитник, но е факт.. там с Гъмзата, другите не им помня имената, но то и на Преслава не ги помня.

Никога не съм чувал нейна песен извън сръбските ѝ кавъри по дискотеки, балове, заведения и тн.
В интерес на истината Двама Непознати ми допадна, но също не съм чувал да я въртят никъде.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не е много Ок да се споделят такива фен изказвания ама не е като времето да не си показа, че Камелия наистина може да си остане във възприятията на хората като най-голямата. По онова време Гло и Ивана още се водеха в играта, пък макар и сериозно западнали- днес вече са залезли и не пеят. Преслава не се и доближава до тогавашния си звезден статут, а Галена се държи главно защото влага най-много пари. Цялата музика пък е в разруха, а тогава беше мощна сила. И същевременно си имаме Камелия, която каквото и да става си остава константа, на добро ниво.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как така на добро ниво си остава Камелия?

С последните си песни, с неадекватното си остаряване?

или може би с отвратителното пееене по участия.

Стига глупости.

Добре, че е луда по тебе и Защо повярвах. И Ти си. 
 

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В бг просто няма нито една запазена легенда както трябва. Камелия е брутален артист, но последният й голям соло хит кой е? Дори и без него има точно 3 успешни песни след 2010. Глория и Ивана са тотален аут и имат само някаква ограничена аудитория, Ивана ретрото я издига, Гло - Не сме безгрешни. Десислава до 2018 се справяше най-добре от всички тях и беше наистина конкурентно способна. Сега е пята песен и сама си го направи с еднаквите кючеци. 

Единственият от изпълнителите дебютирали до 2000/01 който има същата тежест и внимание до днес е Азис. Колкото и да не го харесвам е единствената легенда която може да се сравнява с балканските такива като Цеца.

Преслава че няма сила и Галена че се държи единствено заради парите е страшна глупост. Разликата между тях двете и другите изпълнители, от 15 за едната и 10+ години за другата,  е от земята до небето и не виждам абсолютно никакъв проблем да се задържат като лидерки поне още 10 години.

  • Like 3
  • Love 1
  • Ooo 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, NazzkO каза:

Как така на добро ниво си остава Камелия?

С последните си песни, с неадекватното си остаряване?

или може би с отвратителното пееене по участия.

Стига глупости.

Добре, че е луда по тебе и Защо повярвах. И Ти си. 
 

Като се замислиш нивото й дори без постоянни нови хитове си остава прилично вече толкова години. Подценявана е още от 2004, понякога дори от мен, защото някъде тогава вече не беше в битката за номер 1, пък почти две десетилетки по-късно още е в играта, а от ранните й конкурентки са останали само Десислава и Софка. Същата работа и ако направим сравнение с времето, по което е писан този пост- 2011. Колко звезди имаше и тогава, а днес само Преслава и Галена са актуални. А Камс пак е на едно добро ниво- участия бол, интерес към старите хитове, чат-пат някой нов. Дори и скандалите за външния й вид подпомагат името й да е сред обсъжданите след четвърт век кариера.

Willy, нямаме наистина такива звезди каквито има в естрадата примерно- и те сами са си виновни, че са твърде продажни (Десислава, Камелия, Преслава, Галена) или твърде зациклили (Глория и Ивана) и не си изработват концепция, която да им придава необходимата тежест. А казаното от мен за Преслава и Галена не са глупости, просто човек трябва да погледне обхватно на целия жанр и историята му. Преслава в момента е 1:1 с Глория и Ивана от около 2010- голямо име, чат-пат с някой приличен хит, но тотално зациклили в своето си и това постепенно ги унищожава. А за Галена нужно ли е въобще да се обяснявам? Представи си дали тя щеше въобще да е на днешното си ниво без да имаше концепцията, която гради екипа й и тоновете пари, които се влагат. Плюсът и на двете е, че днес трудно се създават нови големи звезди, затова изглежда, че се задържат по-добре от другите. Предишните генерации нямаха този късмет- винаги се появяваха нови имена, които с мощно налагане от монопола ги надскачаха.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

И кво стана? 11 години по-късно все още няма авторски хит и прилича на Албена Вулева на стероиди.

Яко я тресат комплекси. Вечно да се сравнява с някоя колежка, зор голям. Точно това по начало я прави по-долу от тях. То..... неслучайно легна под ножа и окепази всичко.

преди 22 минути, Willy каза:

В бг просто няма нито една запазена легенда както трябва.

За това е виновна БГ публиката и лошотията ни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, SG каза:

Е, не е много Ок да се споделят такива фен изказвания ама не е като времето да не си показа, че Камелия наистина може да си остане във възприятията на хората като най-голямата. По онова време Гло и Ивана още се водеха в играта, пък макар и сериозно западнали- днес вече са залезли и не пеят. Преслава не се и доближава до тогавашния си звезден статут, а Галена се държи главно защото влага най-много пари. Цялата музика пък е в разруха, а тогава беше мощна сила. И същевременно си имаме Камелия, която каквото и да става си остава константа, на добро ниво.

Константна е в това че изкарва продукция от средно качество.

Според мен Глория и Ивана правилно усетиха че няма смисъл да бълват продукция след като публиката вече не се интересува от техния стил на поп фолк. Абсолютно ненужно е всеки изпълнител да добутва до преклонна възраст само и само да има нов материал - и то несполучлив. 

Не виждам как Камелия е останала във възприятията на хората като най-голяма. Може би не сте чели коментари в социалните медии по неин адрес, но рядко виждам положително мнение, а ако има такова е от феновете ѝ.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...