Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

преди 6 часа , omline каза:

Ейй ше умреш от яд, че Кама има хит, а Глория не... 😆

Според местните форумски критерии по брой гледания в ютубата, абсолютно всяка има повече хит от Кама, включително баба Гюрга. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 15 часа , Mousie каза:

Какво мислите относно навлизането на малките лейбъли в поп фолка - Алфа, Даймънд, Мега стар, Хит микс, скоро ще се появят и лейбълите на Теди Александрова и Емануела? Мислите ли, че ще имат някакъв просперитет?

На мен ми прави впечатление, че се появиха много малки лейбъли, но няма особено голям просперитет заради абсолютната еднотипност. Единствено Алфа се откроиха през последната година и малко с трите песни на Симона от миналата година. Даже Мега стар са много зле освен самостоятелната песен на Габриела.

Не виждам какъв е смисъла всички да тръгват да се правят на продуценти, а продукцията, която пускат, да е толкова еднаква - в това направление Даймънд са най-зле.

Хубаво е да се има нови имена в жанра, но цялата тази еднаквост, не знам до колко ще бъдат развити като успешни имена.

Не вярвам да има каквато и да е полза от тези нови мини лейбъли. Виждаме Алфа, Мега, Даймънд, че бълват абсолютно еднакво звучащи песни и с нищо не се различават, а камо ли да изпъкнат. Именно затова пускат по 3 песни в месеца, на всеки 2-3 месеца, защото истински хит с претоплени манджи не могат да видят, та компенсират с количество. 
Не виждам никаква надежда фолка да просперира за съжаление. 
Дори Меди, който уж беше голямата сензация, вече се задъхва след “Не мерси” и “Да си тук”, където според мен му беше пика. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Ти си за лекар! 😂😂

 

Като гледам кой се дзвери на среща на всеки коментар си личи кой е вечно недоволен и за лечение! Ха ха ха , аре

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Sad 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Не вярвам да има каквато и да е полза от тези нови мини лейбъли. Виждаме Алфа, Мега, Даймънд, че бълват абсолютно еднакво звучащи песни и с нищо не се различават, а камо ли да изпъкнат. Именно затова пускат по 3 песни в месеца, на всеки 2-3 месеца, защото истински хит с претоплени манджи не могат да видят, та компенсират с количество. 
Не виждам никаква надежда фолка да просперира за съжаление. 
Дори Меди, който уж беше голямата сензация, вече се задъхва след “Не мерси” и “Да си тук”, където според мен му беше пика. 

Абсолютно. Да не говорим, че целевата аудитория на тези мини лейбъли са подрастващите, които се кефят на такъв тип песни (претоплени манджи). Ако не бяха те, не знам дали щяха да правят и гледанията, които имат в момента.

Да, Меди се задъхва, защото в началото песните му достигнаха до по-голяма аудитория, тъй като бяха с по-смислени текстове, после обаче тръгнаха да стават еднакви и накрая се стигна до "Мария", която по мое мнение не се слуша от аудитория над 24-25г. Което е точният проблем на поп фолка в момента, но с цялата тази еднаквост - текстове, музика и тн, просто няма как да стане. Много малък брой са изпълнителите, които достигат до по-голяма маса хора освен подрастващите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОП 20 Най-гледани български песни, и песни на български изпълнители

1. Сен тропе - 166M
2. Джале - 145М
3. Miss California - 145M
4. Хабиби - 113M
5. Мотел - 91M
6. Употребена - 65M
7. Мма - 65М
8. Луда по тебе - 60М
9. Направо ги убивам - 56М
10. Не сме безгрешни - 55М
11. Amor Peligroso - 54M
12. Гледай как се прави - 51М
13. Турбуленция - 50М
14. Чужди усмивки - 47М
15. Шушана - 46М
16. Хайде опа - 45M
17. Евала - 42M
18. Жено бягай - 38М
19. Пей сърце - 38М
20. В твоите очи - 38М

С най-много песни са Азис и Андреа.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DanielPiliov каза:

ТОП 20 Най-гледани български песни, и песни на български изпълнители

1. Сен тропе - 166M
2. Джале - 145М
3. Miss California - 145M
4. Хабиби - 113M
5. Мотел - 91M
6. Употребена - 65M
7. Мма - 65М
8. Луда по тебе - 60М
9. Направо ги убивам - 56М
10. Не сме безгрешни - 55М
11. Amor Peligroso - 54M
12. Гледай как се прави - 51М
13. Турбуленция - 50М
14. Чужди усмивки - 47М
15. Шушана - 46М
16. Хайде опа - 45M
17. Евала - 42M
18. Жено бягай - 38М
19. Пей сърце - 38М
20. В твоите очи - 38М

С най-много песни са Азис и Андреа.

And nothing for PreslaBa. 😭

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DanielPiliov каза:

ТОП 20 Най-гледани български песни, и песни на български изпълнители

1. Сен тропе - 166M
2. Джале - 145М
3. Miss California - 145M
4. Хабиби - 113M
5. Мотел - 91M
6. Употребена - 65M
7. Мма - 65М
8. Луда по тебе - 60М
9. Направо ги убивам - 56М
10. Не сме безгрешни - 55М
11. Amor Peligroso - 54M
12. Гледай как се прави - 51М
13. Турбуленция - 50М
14. Чужди усмивки - 47М
15. Шушана - 46М
16. Хайде опа - 45M
17. Евала - 42M
18. Жено бягай - 38М
19. Пей сърце - 38М
20. В твоите очи - 38М

С най-много песни са Азис и Андреа.

Откъде Miss California е с 145М и Amor Peligroso с 54М?? Това са част от последните песни на Андреа, които имам чувството, че си ги слуша само тя...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Mousie каза:

Откъде Miss California е с 145М и Amor Peligroso с 54М?? Това са част от последните песни на Андреа, които имам чувството, че си ги слуша само тя...

Има няколко видеоклипа. Най-гледаният е със 100М, същото е и при Amor Peligroso.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DanielPiliov каза:

Има няколко видеоклипа. Най-гледаният е със 100М, същото е и при Amor Peligroso.

Според мен това са общите гледания, тъй като и двете песни имат доста ремикси, топици и т.н Сега видях, че най-първият клип на Miss California е качен в канала на JHaps Records и е с 5,7М, а в каналът на Andrea е с 207К. Никъде не ми излиза видео със сто милиона. Ако в официалните канали не направи тези гледания, то къде? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Чета коментарите под новата песен на Емануела и Антонио и почти няма негативен. "Уникален хит, невероятна песен, каква уникална кариера имал Антонио." Това ако не са платени коментари... 😂  Интересно каква кариера като продуцент ще развива заедно с онези двамата на фона на нейните песни и тези на Антонио 😂

Редактирано от Mousie
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Mousie каза:

Според мен това са общите гледания, тъй като и двете песни имат доста ремикси, топици и т.н Сега видях, че най-първият клип на Miss California е качен в канала на JHaps Records и е с 5,7М, а в каналът на Andrea е с 207К. Никъде не ми излиза видео със сто милиона. Ако в официалните канали не направи тези гледания, то къде? :D

100М и 414К харесвания

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

And nothing for PreslaBa. 😭

Но пък за сметка на това е единствената, която не е излизала от топа на чалгата от самото си появяване. Неоспоримо е, че е най-успешната поп-фолк изпълнителка!   
 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Mousie каза:

Чета коментарите под новата песен на Емануела и Антонио и почти няма негативен. "Уникален хит, невероятна песен, каква уникална кариера имал Антонио." Това ако не са платени коментари... 😂  Интересно каква кариера като продуцент ще развива заедно с онези двамата на фона на нейните песни и тези на Антонио 😂

Едва ли са купени. По-скоро фенчетата ѝ я заблуждават. Песента е потрес отвсякъде. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hurricane каза:

Едва ли са купени. По-скоро фенчетата ѝ я заблуждават. Песента е потрес отвсякъде. 

Ок, ама да слагат Антонио и кариера в едно изречение, като той все още няма такава... А и няма и да има, ако продължава с такива песни, защото само дуета с Лорена и Твоите сълзи стават за слушане.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Mousie каза:

Откъде Miss California е с 145М и Amor Peligroso с 54М?? Това са част от последните песни на Андреа, които имам чувството, че си ги слуша само тя...

Никой не слуша песните. Пусни си клипът и погледни обложката.

  • Like 1
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Никой не слуша песните. Пусни си клипът и погледни обложката.

Аз затова казах, че ме изненадаха тези гледания, даже тази втората не знаех, че съществува :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...