Jump to content



Галена - Еуфория


Препоръчани коментари

  • Отговори 36
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

На мен това ратата ми напомня за "Автомата" на Теди Александрова и Илиян, иначе самата песен е приятна, звучи добре, харесва ми. Видеото е изчистено и секси! Доста добре. Ще видим какъв ще е успеха на самата песен, интересна е.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След ''Ти не си за мен'' и ''ВНЛ'' очаквах нещо по-яко.

Това ''Дръж ме, дръж ме'' ми напомня на ''Бутай, бутай'' на Гери Никол.

Самата песен е като слабо продължение на ''Феноменален'', но според мен ще е тотален хит защото Галена няма конкуренция.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Масово коментарите са, че тя се състезава само със себе си. Факт. Жесток хит! Ударна музика, запомнящи се и богати отсвири, нахъсано изпълнение, секси клип. Галена ОТ-ДО - в пълния си блясък. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

image.png.1fa298d7ba60df93c3806ad615960cfa.png

Муцуната й е като микс от нея Дара и Петя :D

На всеки кадър на циците й имах чувството че ще експлодират така притиснати тия кълба силикон :D

Аранжимента е топ! Както някой беше писал, Ганев си пази най-големите хитове за големите имена, а и нормално където има повече кинти има повече труд :)

Видеото ми е тип Resident Evil + Екзорсистът с тия левитации и декора :D

Бива.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

БРУТАЛИЗЪМ!!! Галена е единствената поп фолк изпълнителка, чийто песни чувам веднага при излизане, няма нужда да казвам защо.

Жесток хит, всичко е 10/10, никой не може да я пипне, не виждам и да стане в близкото десетилетие.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чух песен и не бих сия пуснал повече не защото песента е слаба или нещо друго ами защото в последно време се пее само за балони, отпосни се, бяло, ра та та и труги подобни елфорични глупости.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е крайно зле, не ѝ е най-добрата песен, но бива.

Искам да питам кой лекар ги е правил тези бомби, защото са ужасни. Самата Галена е много красива и в топ форма, ама тия футболни топки я правят да изглежда като пластмасова кукла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...