Jump to content



Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

преди 22 минути, Covidche каза:

За почитателите на Симона З. Прави 11 500 и е на 70-то място. Успява да си задържи началните гледания, за нея е голям успех.

Simona 1


Who is Simona 2?

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

"План Б" продължава да си върви по телевизиите, сякаш нищо не се е случило. Няколко пъти я засякох по Сити 

Тауроно и Фашкията имали още един канал:

 

 

  • Haha 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Covidche каза:

Сряда: Какво се случва? Галин и Фики с равни гледания?

1. Фики 200К

2. Галин и Симона 199К

3. Преслава и Константин - 129К

4. Емилия и Денис 74К

5. ВНЛ 68К

-----

Камелия колко правят, някой засичал ли е, откакто изтриха клипа? Преди правеха над Преслава с около 140К.

 Аз засякох гледанията на топик аудиото малко след като изтриха песента. Към 23ч във вторник имаше 30к в момента са 105к на #20 място в тренда + 10к от клипа в новият канал

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, xroflx9 каза:

Кики много рязко почна да пада с гледанията. Май все пак наистина е пазарувано.😀

Кажи сега какво мислиш за хитовете на счетоводната дама? Яки ли са? Да ги чуя ли най - накрая?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Кажи сега какво мислиш за хитовете на счетоводната дама? Яки ли са? Да ги чуя ли най - накрая?

За Емилия ли става въпрос? Ами не са крайно зле ама Счетоводителката и Сен Тропе да изпее повече от 1 път доброволно няма да си ги пусна.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, xroflx9 каза:

За Емилия ли става въпрос? Ами не са крайно зле ама Счетоводителката и Сен Тропе да изпее повече от 1 път доброволно няма да си ги пусна.

Мислех да пусна да ги чуя боклуците й, но свърших с това:

екстра ми дойде. 

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Мислех да пусна да ги чуя боклуците й, но свърших с това:

екстра ми дойде. 

Самите проекти не са боклуци,особено "Единствено"ама Емилия е голям боклук като човек. Вчера гледам тук споделили,че качила мейкинг към последните си два клипа. Нещастницата продължава да си прави ПР на гърба на починалото момче.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, xroflx9 каза:

За Емилия ли става въпрос? Ами не са крайно зле ама Счетоводителката и Сен Тропе да изпее повече от 1 път доброволно няма да си ги пусна.

Че то има ли хора, дето биха си пуснали въпросната песен доброволно? 😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена пее От Утре с фенове по участия, Преслава най-после говори за Галена… според вас възможно ли е да подготвят дует? Ако пуснат някоя скрита карта на Ганев могат да се кандидатират за хит на годината.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Emanuela.Carey каза:

Галена пее От Утре с фенове по участия, Преслава най-после говори за Галена… според вас възможно ли е да подготвят дует? Ако пуснат някоя скрита карта на Ганев могат да се кандидатират за хит на годината.

Освен това Преслава изпя "Хайде откажи ме" и "Живей". Не смятам, че подготвят дует, в инстаграм не се следват, може и нарочно да го правят. Вчера някой каза, че Преслава е била казала, че са в добри отношение. Аз не бях на лайва, ако някой от тук е бил, наистина ли го е казала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, DanielPiliov каза:

Освен това Преслава изпя "Хайде откажи ме" и "Живей". Не смятам, че подготвят дует, в инстаграм не се следват, може и нарочно да го правят. Вчера някой каза, че Преслава е била казала, че са в добри отношение. Аз не бях на лайва, ако някой от тук е бил, наистина ли го е казала?

Зададоха ѝ въпроса “Говорите ли с Галена” и тя отговори “Да говорим си сега”. После я питаха да разкаже случка с Галена и тя се усмихна и каза нещо от сорта “Ние ако се съберем колко истории можем да разкажем, разказвали сме ги повечето”.

За инстаграм ми беше странно и на мен, но Галена не се следва и с Емануела примерно, а са приятелки. Дори наскоро бяха заедно на участие и пяха Подводница. Така че предполагам инстаграм не е някакъв голям фактор.

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Covidche каза:

Помниш ли в какъв хит се беше превърнала тази песен, Оцкова бозица дето изкърти. 2012 ли беше? :3fdb8960598fa63e:

 

Само аз ли винаги съм мислил че това е Оцкова имитация на Неблагодарен на Андреа?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Галена пее От Утре с фенове по участия, Преслава най-после говори за Галена… според вас възможно ли е да подготвят дует? Ако пуснат някоя скрита карта на Ганев могат да се кандидатират за хит на годината.

Вчера се замислих по същото, ако се съберат за дует който наистина е добър и не е еднодневка, ще смажат рекорди. Според мен ще го направят до година-две-три... особено както Галена постоянно експериментира, нищо чудно да експериментира с Преслава 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито една от колаборациите на Галена и Преслава не стана тотален хит. Това има 8М и е втората най-слушана песен за 2011, след Неудобни въпроси, но е сигурно само заради имената.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, lucellent каза:

Вчера се замислих по същото, ако се съберат за дует който наистина е добър и не е еднодневка, ще смажат рекорди. Според мен ще го направят до година-две-три... особено както Галена постоянно експериментира, нищо чудно да експериментира с Преслава 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...