Jump to content

Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

преди 3 часа , xroflx9 каза:

Самите проекти не са боклуци,особено "Единствено"ама Емилия е голям боклук като човек. Вчера гледам тук споделили,че качила мейкинг към последните си два клипа. Нещастницата продължава да си прави ПР на гърба на починалото момче.

Защо да си прави ПР? Да не бяха пуснали песните ли? Все пак са записани, снимали са клипове, вложен е много труд. И песните и мейкинга са възможност да се докоснем отново до Денис и е в негова памет. Аз не виждам нищо лошо. Толкова други идиоти си позволиха да дават интервюта и да говорят неща, които не знаем дали имат общо с истината. Дрънкаха какво ли не и не оставиха момчето да почива в мир.  Това беше долно, а не че Емилия е пуснала мейкинг на клипа.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , lucellent каза:

Вчера се замислих по същото, ако се съберат за дует който наистина е добър и не е еднодневка, ще смажат рекорди. Според мен ще го направят до година-две-три... особено както Галена постоянно експериментира, нищо чудно да експериментира с Преслава 

Това би станало сензация при положение, че хората знаят, че са скарани от години и са в хладни отношения. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона З. каза в интервю за радио Веселина, че сменя стила и ще пее фолк вече. Усетила е, че това е нейния стил и се харесва в тази светлина. Каза, че има направени по време на пандемията 10 нови песни. Едната е готова и е снимана. Баладична е, но ще я пусне през есента чак. Иска сега хората да се насладят през лятото на "След края" и да й даде време да се развие. Сама си е писала музиката на песните. Каза също, че част от новите песни са колаборации с други изпълнители. 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Тита пусна фолк песента си. 6К за 1 час. 😂

@Covidche

Симона Загорова с по-голям фолк хит от Тита. Какво мислиш за това? :3fdb8960598fa63e:

Въпреки че поп фолк песните на Тита са средни, да не кажа слаби, гласа ѝ някак ме кара да ги преслушвам редовно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Защо да си прави ПР? Да не бяха пуснали песните ли? Все пак са записани, снимали са клипове, вложен е много труд. И песните и мейкинга са възможност да се докоснем отново до Денис и е в негова памет. Аз не виждам нищо лошо. Толкова други идиоти си позволиха да дават интервюта и да говорят неща, които не знаем дали имат общо с истината. Дрънкаха какво ли не и не оставиха момчето да почива в мир.  Това беше долно, а не че Емилия е пуснала мейкинг на клипа.

Да,най-добре ще е изобщо да спре да издава песни и да се спре с тази 20 годишна мъка 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

За инстаграм ми беше странно и на мен, но Галена не се следва и с Емануела примерно, а са приятелки. Дори наскоро бяха заедно на участие и пяха Подводница. Така че предполагам инстаграм не е някакъв голям фактор.

Но защо я компрометираш така? Емануела е на страната на агресор по време на война. Всеки човек с принципи би я разкарал от живота си.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела е такава въртиопашка, че не е истина! Спукваше се да се мазни на Галена със сторита (хеле тия с отговорите - то не бяха комплименти, то не беше желание за дует и тн). После видя че няма да я огрее, отследва Галена и не след дълго качи сторита с Преслава, а малко след това я последва. Малко ми звучи като Галин - той също бая се натискаше на Галена, ама после я отследва и не спря с мазненето на Преслава, ама там поне се получиха работите 😄

На Емануела пък да не коментирам колко са й "успешни" участията - на откриването на диско в Слънчака е отишла по средата на участието на Галена, а същата вечер е пяла в клуб в Бургас. За к'во говорим..

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Аз лично не съм слушал музиката й от повече от 2 години. Като я видя по Планета, моментално сменям канала.

аз тъй правех с Преса и Цура Янева, хъхъ

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , FikLena каза:

нека да посмеем малко на Гери-Никол :roll1:

627к абосолютно дъно

 

Нека да видим как ще тръгне новата на Тита, която има хитов заряд и е доста над тази на Гери-Никол...

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Fast каза:

Но защо я компрометираш така? Емануела е на страната на агресор по време на война. Всеки човек с принципи би я разкарал от живота си.

Всъщност Емануела е таен агент под прикритие. Тя анализира звуковите вълни на ракетите и ако ни нападнат ще нададе вой ОТ СЪЛЗИТЕ СТАВАТ ЛИ ПАРИ, с което ще разбие ракетата на нано частици. Звуковата вълна ще рикушира в озоновия слой и Ковид ще умре от високочестотните радио вълни.

С един удар два заека, нобелова награда за цялостен принос към човечеството и участия за пет години напред.

99C9ED23-2763-4A21-B710-391A6C052141.gif.cabcc0744471af3c11a7d5fe727bd3f7.gif

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...