Jump to content



Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

Гледанията от вчера:

1. Фики - 188К

2. Симона и Галин - 143К

3. Преслава и Константин - 128К

4. ВНЛ и Единствено - 70К

5. Турбуленция - 65К

Гледанията на Фики и на Галин и Симона рязко започнаха да падат...

 

 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Флоповете отдавна не бяха стартирали с толкова слаби гледания, колкото новата на Тита... YouTube съвсем се върна към първите си години в България. Дано някой не се изложи като в близкото бъдеще си уреди начални 500k+, а песента междувременно пак да си гърми само из чалга средите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, stereoto_ каза:

 

Нещо се сбърках да вляза във Фейсбук и я бяха качили нейната версия. 99% от коментарите твърдяха че това било оригинала и Азис го е откраднал защото е циганин 😵💫

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто мелодията на ВНл е много хващаща и е в точно най-доброто средно темпо, което според мен е най-подходящо за песни, които не отшумяват.

И сръбската версия е яка, но най-яко щеше да си я беше изпяла само Галена като че ли.

Азис ми е малко преекспониран в пеенето си в това парче, но като цяло българският цялостен продукт е на много по-високо ниво 😍

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Сека е просто окей. Мразя когато кавърите копират и от текста. Тука бях чел коментар, че била хит. Сека е известна в 10 държави, има песни с 30/40/50 милки и сега това с милион за месец не е флоп, а следващото.(както целия й албум)

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Covidche каза:

Хаха, значи Сека направи по-добра версия на ВНЛ, но има само милион за 1 месец. Да си дойдем на думата с напомпаното до безобразие с купени гледания азисово-галенско клише.

Дам, напазарувала е цели 26М на ВНЛ от България. Намери ми линк към този сайт, да го предам на другите, че да не се излагат като Деса(примерно), с гледания от Индия и Пакистан.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

План Б изгърмя в YouTube, но продължава да е номер 1 навсякъде другаде- Spotify (повече дневни стриймове всеки ден), Apple Music. Deezer. Вече няколко пъти я чувам да гърми отнякъде. Най-накрая и в Бг ще наблюдаваме успеха на песен без да сме заслепени само от YouTube.

Камс може и да прави хитове рядко, но като направи са истински. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , THE IIconic каза:

Айде за компанията. Наздраве!

Zai4eto82 Здравей

Следващата песен да е "Мръсната котка ме съска Хииии" :D

Muzika: Yordancho Vasilkoski & HMM Team

На Цоцко са му изтървали буква от фамилията в описанието на Сека :D

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, lucellent каза:

Сменили барабаните с тези на Феноменален = голям ремикс

 

 

Ама Кама е много зле защо е взела на тоя аматьор псевдо ремикса който е взел вокалите само и ги е добавил в инструментала на Феноменален :D Тука май пак ще играят авторски права тоя път с Галя.

 

All rights reserved | © & ℗ Kams Productions

Пхахахахах шИ падна :D

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога ли Пепа ще пусне нещо ново да покаже на младите певачки как се прави меркантилна безмислена селска чалгийка от която да ти паднат ноктите на краката. 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , THE IIconic каза:

Айде за компанията. Наздраве!

Zai4eto82 Здравей

Чаааакай малко, Атанаска може и да е преписала нещо от Фолк Христоматията защото цял ден си пея за мръсното куче което я лай

A077C90F-9869-40C9-957A-39DA9DCB2503.gif.aadf6f51e7ee9ebeccfddb7880ff0b9d.gif

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Jouey каза:

"Слабост моя". Време беше за по-сериозна песен. Стига с тия "Таратайки" и простотии.

BE953AAC-6473-48B9-93BE-9DEE905A55FF.jpeg

Да видим/чуем какво е направила ИванИца

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Какво пак е станало бе, Ками?

20220520_195558.jpg.a7617ee77f684394727c321a5ff198b3.jpg

Аз й казах, че пак удари каръка ама тя не проверява.

Беше качила "псевдо ремикс" на някой неизвестен и го беше надписала като официален, а той беше с инструментала на Феноменален и нейните вокали, типичен детски ремикс :D

Сега сигурно ще търси някой да й направи PRO ремикс като хората за да го качи и да няма грижи за права.

  • Haha 4

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...