Jump to content

Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

Публикувано (редактирано)
преди 10 минути, Gerganafen каза:

И защо това да е нещо лошо, или пък срамно, не мога да разбера? Гергана изкара 15 години кариера, първите от които беше сензация, топ име с мега хитове, участвало на турнета, рекламирало куп продукти и т.н. За съжаление самостоятелните песни, които пусна през 2018 не постигнаха желания успех и жената се оттегли с достойнство. Не тръгна да се чуди чий да го налапа за й осигури ВИП чалга пакет "Оцко+Кости+Пашев+Ганев+топ клипове", а си хвана почтена работа. Това е нейният избор. Виждаме, че дори за инфлуенцърка няма желание, явно славата е затворена страница за нея. Със сигурност по-достоен начин да продължи живота си, от драпащо-ковренския.

Пропусна часта където Герганчету си издруса гъза на ОЦКОВ отсвир под звуците на дете пеещо за войната и жертвите в родината си и я развъртяха по новините и господарите колко е зле.

Не че се заяждам само за протокола да вмъкна! 🤧

Редактирано от Emanuela.Carey
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Пропусна часта където Герганчету си издруса гъза на ОЦКОВ отсвир под звуците на дете пеещо за войната и жертвите в родината си и я развъртяха я по новините и господарите колко е зле.

Не че се заяждам само за протокола да вмъкна! 🤧

Това е факт, факт е също и че след случката се извини 100 пъти, даже в посолството им отиде да поднесе извиненията си. Чак в края на 2015 пусна някаква песен, и то балада. След баладата - пак пауза чак до 2018. След тоя скандал съвсем й се отщя да се занимава. Ако беше някоя друга нагла и безскрупулна чалга дива, да е яхнала вълната на скандала и да беше наспамила с комерси. Гергана направи точно обратното.

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Hurricane каза:

Нелепо е да говориш за излагациите на Преслава, когато си фен на Галена! Единственият флоп на Преслава за последните 5 години е "Горчиви истини". Прес отдавна направи "Шушана" хит, но не я отчитам като нейна песен. Дори машъпите смятам за "по-нейни" от въпросната версия на "Шушана", която дори и ТВ версия няма. 

Защо почваш от излагации и минаваш на флопове? Флоповете са повече, нали, но излагациите по запомнящи се. Но явно на Лисифенс паметта ви е кратка, та явно има нужда да припомняме 

Лиси заплашва фенчета да ги тряска с микрофон по главата по време на участие.  

Мъжо и бие фенове в паркинг след концерт.

Пак мъжо и искаше да си го извади по време на някъв лайф. 

Лиси осмива бездомник подмиващ се в столичен мол. 

Лиси се подиграва на паметник на жертвите на домашно насилие в Стамбул. 

Сигурно изпускам много ;) Нека се включат и други, все пак не е като да няма "фенове".  

Явно откакто и окапа носа, маска на лицемерието няма на какво да се крепи. 

  • Like 3
  • Thanks 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава прави това, прави онова... И кфо..? Че е публична личност ли? Тя поне е истинска. Не знае, но говори и споделя клипчета. А Галена ??? Тя е толко проста, добре, че има 100 човека екип зад нея за да знае какво и къде и как да публикува ... Харесвайте си Галена и това е.. и не знам кой е Майкъл Джексън ( Преслава) .. като Галена си смени лицето... Хубава вечер.

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Lelqtian каза:

Защо почваш от излагации и минаваш на флопове? Флоповете са повече, нали, но излагациите по запомнящи се. Но явно на Лисифенс паметта ви е кратка, та явно има нужда да припомняме 

Лиси заплашва фенчета да ги тряска с микрофон по главата по време на участие.  

Мъжо и бие фенове в паркинг след концерт.

Пак мъжо и искаше да си го извади по време на някъв лайф. 

Лиси осмива бездомник подмиващ се в столичен мол. 

Лиси се подиграва на паметник на жертвите на домашно насилие в Стамбул. 

Сигурно изпускам много ;) Нека се включат и други, все пак не е като да няма "фенове".  

Явно откакто и окапа носа, маска на лицемерието няма на какво да се крепи. 

Освен това веднъж ме наби на един паркинг защото дочу, че слушам песен на Галена и Фики 😭

След побоя започна да ми фликва носа с пръстите си и ме нарече Сепия от Спонджбоб! 😡 #StopPreslava #StopTheViolence 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Троловете,които се кефят на габровския нерез Воня Великова трябва да им се забрани да изказват мнение. Пипнете вие някоя непозната жена по циците да видим дали ще се разминете само със заплаха или ще ви спука от бой.

  • Haha 3
  • Dislike 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И разбира се, веднага се почва на Лиси се измислят оправдания, и сравнения с най-удобната мишена, Галена. Галена може да е уникална простакеса, но явно има достатъчно акъл да си събере екип да и менажира и кариерата и имиджа и всичко. Резултатите са налице. 

Не и правите хубаво като вечно оправдавате всички изцепки на Лиси. Радвайте се че се отказва вече и предполагаемо няма да и берете срама ... поне не толкова. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, gioksy каза:

Преслава прави това, прави онова... И кфо..? Че е публична личност ли? Тя поне е истинска. Не знае, но говори и споделя клипчета. А Галена ??? Тя е толко проста, добре, че има 100 човека екип зад нея за да знае какво и къде и как да публикува ... Харесвайте си Галена и това е.. и не знам кой е Майкъл Джексън ( Преслава) .. като Галена си смени лицето... Хубава вечер.

Факт. Половината неща за които тук се плюе Преслава ги прави и Галена. Последното беше че се подиграваха на Преса,че качвала кринджави вицове,а няколко седмици по късно и Галена го направи. Въобще именно заради тази първичност и неподправеност на Преслава винаги ще е над Галена за масовия българин.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Lelqtian каза:

Защо почваш от излагации и минаваш на флопове? Флоповете са повече, нали, но излагациите по запомнящи се. Но явно на Лисифенс паметта ви е кратка, та явно има нужда да припомняме 

Лиси заплашва фенчета да ги тряска с микрофон по главата по време на участие.  

Мъжо и бие фенове в паркинг след концерт.

Пак мъжо и искаше да си го извади по време на някъв лайф. 

Лиси осмива бездомник подмиващ се в столичен мол. 

Лиси се подиграва на паметник на жертвите на домашно насилие в Стамбул. 

Сигурно изпускам много ;) Нека се включат и други, все пак не е като да няма "фенове".  

Явно откакто и окапа носа, маска на лицемерието няма на какво да се крепи. 

+ Остави феновете да си чакат нова песен и отпраши на почивка, уж оправяйки правата на прословутия проект. Накрая изкара кавър на 20-годишно парче на Мария.:lol:

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Covidche каза:

Остави това, ами помниш ли какво натрапване на Емануела беше покрай "Аре, дърпай", сега я нарича Елза Парини от Али Експрес. Страшна върти-опашка е. 😂

Аз съм просто изумен,че и тази случка се изкарва в ущърб на Преслава. Много жалко,че ме е блокирал и няма да види съвета ми да обаря някоя жена по циците че да види дали няма да му нацепи китарата,но поне можем да питаме @Stela. Ти как би реагирала ако някой пианица почне да те опипва по гърдите?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.05.2022 г. от 23:10, Willy каза:

Каква ирония. Фики реши да прави поп/рок албум и да спре с чалгата. Вади случайна песен за купон и взе че се превръща в хита на годината засега. Съдбата реши да си поиграе с него. 

Трендинг:

#1 Бг

#7 Netherlands

#8 Belgium

#12 Germany 

 

Първоначално ми се присмя 😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПопФолк Иконата Ваня Великова: Може да съм пълна, но съм обожавана и желана жена с много кандидати!
„Желана жена съм. Получавам постоянно неприлични предложения от много мъже.“, споделя Ваня.

FB_IMG_1652432126768.jpg

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

По-противни тиктокъри не можаха ли да съберат за клипа? 

 

Симона я направиха на нищо за една година, а момичето имаше потенциал...

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, xroflx9 каза:

Трети безсмислен дует. Симона да спре да спасява потъващите кариери на оная безносата,Адам и Галин

Галин тръгна много силно с Алфа, но последната година и половина почти нищо интересно. Интереса към Десита и Лидия започна да пада много рязко, а имаше период където ги гласяха за следващите Преслава и Галена.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...