Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Теди никога не ми е била особено симпатична, но в случая нейната позиция изглежда по-адекватна.

Малкият, според мен, е доказателство и извадка за цяло едно поколение, което не е способно да взима адекватни решения, да работи упорито и да се бори.

Също са и психически нестабилни било то поради липса на каквато и да е адекватна родителска грижа различна от даването на пари и вещи, или от много ранна възраст започването на всевъзможни субстанции, които при подрастващи биха могли да имат необратим ефект върху развитието на ключови когнитивни способности за цял живот напред.

Тъжна история.

А най-озадачаващото е колко слабо грамотни са и двамата.

Трудно е да се прецени кой прави повече и по-фрапиращи грешки от написаното в историите им.

За това е много важно чалгата да е само забавление, а не лайфстайл и философия 🤫

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само един тотален комплексар с лабилна психика би могъл да посегне на приятелката си. Ужасна случка. Нито възрастта, нито дрогата могат да бъдат извинение. Проявата на физическо насилие е факт, и се надявам да си понесе последствията. Компрометира кариерата си преди да е започнала. Силно се надявам се Пайнера да пропъди това татино синче. И без това имат негов заместител в лицето на онзи Еви Аспарухов или какъвто е там.

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , SG каза:

Капките четат Рамания. :DСледващия път- Глория и Азис, Десислава и Азис. @КатоДвеКапкиВода, благодаря че ме опровергахте и в последния момент сложихте Жадувам.❤️ 

Иначе в този сезон вече съвсем се дънят като дават на всеки по една победа без винаги да е заслужено. Анелия се представи добре като Дара, но образа й на Тина Търнър беше много по-заслужил, а днешния на Руслан като Янка Рупкина >>> 

Добро представяне от Анелс, заслужи си победата напук на всички хейтъри които я смятат за бездарница. Руслан също беше добър, винаги настръхвам на трудните фолклорните песни в това шоу.  Нямам търпения за другата седмица.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В целия клан Старарови я има тази увереност, че са НАЙ и трябва да са НАЙ. Не че народа не им го позволява- Тони се превърна в някаква тотална легенда без да е нищо особено. Нещата тръгнаха натам и за Фики още когато започнаха да го лансират за сметка на други, а хората припадаха по него. Емрах е най-слабия от тримата, но не е изключено след някоя и друга година да го сложат и него в предаване като Капките и масовия зрител да започне да му се кефи.

Иначе имат и някои много добри песни, де, а синчетата конкретно са с по-силни музикални заложби и биха стояли добре и в други жанрове.

преди 9 часа , meleto каза:

Руслан е зле като цяло. Надценен е. Всичките му изпълнения са еднакви. Пеенето му не е кой знае какво. Анелия за първи път танцува и пя. А колко скована беше при първите изпълнения. За мен си беше точното време да спечели с образа на Дара. 

Обаче ретро чалгата е обладала форматите. Преди допускаха 1 чалга песен на няколко лайфа, а като стане дума за дуетите другата седмица - че половината са чалга дуети. Възраждат старите от фолка, пенсионират естрадните. Така виждам нещата.

преди 3 часа , z_o_ каза:

Добро представяне от Анелс, заслужи си победата напук на всички хейтъри които я смятат за бездарница. Руслан също беше добър, винаги настръхвам на трудните фолклорните песни в това шоу.  Нямам търпения за другата седмица.

Анелия, колкото и да е неадекватна, като цяло се представя по-добре, отколкото очаквах. И двете с Алисия си пеят прилично и разбиват поне тези стереотипи за чалгата, докато междувременно в предаването се опитват да ги подценят и подиграят.

Конкретно за вчерашното представяне на Анелия вчера твърдя, че не беше най-доброто от нея. Прекалено много беше себе си, дори ми става смешно като започнаха да говорят колко далеч било това от нея при все, че попа и поп-фолка от години имат много общо, а самата Анелия дори е правила куп чисти поп песни. Същата работа и с Алисия и победата й като Риана- че той този образ си беше все едно гледаш Алисия от преди десетина години... Лейди Гага й беше по-силна, също както на Анелия бяха Тина, Адел...

Както и да е, на едно мнение сме, че другата седмица ни очаква супер чалга купон- в предаване, което инак го раздава анти чалга. Не знам как все още никой не е задал очевидния въпрос- ако Дес е гост изпълнителя за дуета със Сано, ще се изгаврят ли с нея като я накарат да облече старите еротични дрешки и жартиери, а може би направо мрежата!? :D

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, SG каза:

Анелия, колкото и да е неадекватна, като цяло се представя по-добре, отколкото очаквах. И двете с Алисия си пеят прилично и разбиват поне тези стереотипи за чалгата, докато междувременно в предаването се опитват да ги подценят и подиграят.

Конкретно за вчерашното представяне на Анелия вчера твърдя, че не беше най-доброто от нея. Прекалено много беше себе си, дори ми става смешно като започнаха да говорят колко далеч било това от нея при все, че попа и поп-фолка от години имат много общо, а самата Анелия дори е правила куп чисти поп песни. Същата работа и с Алисия и победата й като Риана- че той този образ си беше все едно гледаш Алисия от преди десетина години... Лейди Гага й беше по-силна, също както на Анелия бяха Тина, Адел...

Както и да е, на едно мнение сме, че другата седмица ни очаква супер чалга купон- в предаване, което инак го раздава анти чалга. Не знам как все още никой не е задал очевидния въпрос- ако Дес е гост изпълнителя за дуета със Сано, ще се изгаврят ли с нея като я накарат да облече старите еротични дрешки и жартиери, а може би направо мрежата!? :D

Така е прав си, за образите на Тина и Адел голяма вина имат журито и зрителите че и дадоха прекалено ниски оценки и я подцениха (особено Адел).

А мнението на леличките от форума БГ Мамма е че просто мразят поп-фолка и изпълнителите изявяващи се в този жанр.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо се учудвате, Тони Стораро доста го е срам от Емрах ппц. Чувал съм как говори за Фики, че е страхотен дисциплиниран мъж, а Емрах е всичко отрицателно в едно. 😃 Надявам се за кефа Александрова да пусне оплакване и да му изтрият песните. Ей така, просто да види каква звезда е без 3-те си хита. 6/10 негови песни са по нейн текст и музика. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, BaGaBoNtIn каза:

Преслава и Коце май снимат дуета сега - качили са стори…

На никого не му пука, всички чакат реакцията на Теди, и лайв как входира жалба в прокуратурата срещу Лайнах. :D 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Не знам защо се учудвате, Тони Стораро доста го е срам от Емрах ппц. Чувал съм как говори за Фики, че е страхотен дисциплиниран мъж, а Емрах е всичко отрицателно в едно. 😃 Надявам се за кефа Александрова да пусне оплакване и да му изтрият песните. Ей така, просто да види каква звезда е без 3-те си хита. 6/10 негови песни са по нейн текст и музика. 

Оф, никаква логика няма... била му направила песните, не искала пари, било по любов... сега се обърнаха нещата.

Уж е знаела още в началото в какво се набърква, какъв е Емрах и т.н. Стораро ги разделил... 

Уж е силен човек, но прозират слабости. 

И нейната гледна точка е правилна, но струва ми се е доста преекспонирано цялото мътене на водите между Стораро и Александрова. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е дала някакво интервю. Интересните неща:

- Ще има мейкинг към двата клипа в нейния канал.

- ''Единствено'' и харесва повече от този дует. Бил по-романтичен и напомнял малко на старите поп-фолк песни.

- Имало е идея с Кости да правят проект като ''Джале'' заедно с Денис Теофиков.

- Има дует с доста известен изпълнител. Чака си своя ред.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, -A. каза:

Емилия е дала някакво интервю. Интересните неща:

- Ще има мейкинг към двата клипа в нейния канал.

- ''Единствено'' и харесва повече от този дует. Бил по-романтичен и напомнял малко на старите поп-фолк песни.

- Имало е идея с Кости да правят проект като ''Джале'' заедно с Денис Теофиков.

- Има дует с доста известен изпълнител. Чака си своя ред.

Насочила ли се е някъде към самостоятелен хит, или дуетната кариера продължава? Тези с Денис окей, и аз нямам търпение да излезе следващата, но още един щом подготвя, и с Кости ако подготвя - просто да се застреля

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Гальо каза:

Насочила ли се е някъде към самостоятелен хит, или дуетната кариера продължава? Тези с Денис окей, и аз нямам търпение да излезе следващата, но още един щом подготвя, и с Кости ако подготвя - просто да се застреля

Подготвя и с Жадор.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Явно в чалгата е голяма скука щом тая евтина работническа драма ви вълнува. Двамата не могат да вържат едно изречение без грешка,тръгнали да занимават хората с глупостите си.

тръгна ЛИ*

  • Haha 3
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...