Jump to content



Поп-фолк скандали (март, 2022)


Препоръчани коментари

преди 44 минути, Gentleman. каза:

BED2E72A-C8D7-4BAF-9621-7F64D7535010.jpeg

A3153E31-B73A-4CD0-94C9-147AD5E25C45.jpeg

По тая логика ако неговият образ се падне в шоуто, този, който ще трябва да го имитира, ще трябва да ходи и да целува мъжете в публиката.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Stela каза:

Дарин беше топ като Камелия. Много добре направи образа и стана голямо шоу. Винаги като има чалга се получава супер. Да направят сезон само с фолк имитации. 😁

И аз си го помислих миналата седмица същото, турбо селяния 3 часа и половина, удри!

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , NICK. каза:

Много е грозно да гледаш как майка на две деца прави такова нещо, после иска да я взимат а сериозно..

Nope.

  • Ooo 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , NICK. каза:

Глас не и остана, не може да си изпее песните като хората, сега и тази излагация. Плюе си на хубавите песни от преди години. Да се беше отказала навреме, да ни спести подобна жалка гледка…

  • Like 3
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Stela каза:

Дарин беше топ като Камелия. Много добре направи образа и стана голямо шоу. Винаги като има чалга се получава супер. Да направят сезон само с фолк имитации. 😁

Нищо общо нямаше с Камелия, а цялото отношение към Кати беше мега обидно. 

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво взеха в Капките да имитират повече поп-фолк изпълнители, но повечето участници, на които им се падат такива, преиграват и изкарикатуряват образа. 

Конкретно за Дарин - ами, сорри, не това е Камелия. Да, тя е щура, палава, секси, но не се натиска с публиката си. 

Да, чалгата е "лекия жанр", хвърпат салфетки, но участниците не са там да си съчинява и импровизират, а да се опитват максимално близко да направят образа, такъв какъвто е в дадения клип. Нали го гледат многократно като се готвят? Къде във видеото на "Луда по тебе" има подвиквания и пошло държание? 

Чалгата да саботира т'ва предаване. Тъпа, пошла музика (не че няма основание за подобни твърдения), но всички предавания ги търсят за рейтинг. Лицемерно е. И да вземат в измисления си бутон са включат Хищната хиена Петра. Е, т'ва вече са наистина специфични образ и песен. 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

И Кати не е имала изцепки. Що диреше Руслан около бюрото на журито!? Пълна тъпня. 

И на Дарин и на Руслан бяха пълни пародии. Нямам спомен и Кама да е сядала на някой в скута. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, THE IIconic каза:

И на Дарин и на Руслан бяха пълни пародии. Нямам спомен и Кама да е сядала на някой в скута. 

Кама не е, а тоя Дарин е използвал случая? 

Аз лично съм разочарован от тоя епизод, уж тряяше да има чалга, голям купон, накрая ... това.

Добре, че не са стигнали до песните на Ванчето, не заслужават такава привилегия! 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Lelqtian каза:

Кама не е, а тоя Дарин е използвал случая? 

Аз лично съм разочарован от тоя епизод, уж тряяше да има чалга, голям купон, накрая ... това.

Добре, че не са стигнали до песните на Ванчето, не заслужават такава привилегия! 

 

Представяш ли си да има имитация на Гибо-Парцал или Рашия 😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, THE IIconic каза:

Представяш ли си да има имитация на Гибо-Парцал или Рашия 😂😂😂

Само като прощално изпълнение за журито, водещите и по-голямата част от актуалния каст. от самия Гибо и сценичния му партньор Казана. Шото сичките заслужават точно по един голям да им бъде подаден. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Lelqtian каза:

Само като прощално изпълнение за журито, водещите и по-голямата част от актуалния каст. от самия Гибо и сценичния му партньор Казана. Шото сичките заслужават точно по един голям да им бъде подаден. 

❤️

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , z_o_ каза:

Галин скочи на имитацията на Дарин:

https://signal.bg/галин-скочи-остро-срещу-дарин-от-като/

Чиста женска злоба от страна на Доня Галина, просто иска и тя да седне в скута на някое татенце в национален ефир, ама на, никой не я кани. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , z_o_ каза:

Галин скочи на имитацията на Дарин:

https://signal.bg/галин-скочи-остро-срещу-дарин-от-като/

От една страна, е прав - наистина го изкарват на пародия и ирония, а реално Камелия (колкото и да не е мой тип изпълнител) умее да вдига хората само с поглед, да прави шоу без излагации, просто си носи успеха в самата си аура. Оставям настрана пеенето.

От друга страна, те на бъзик го избиват и с Лили Иванова. Аз друго се чудя. Защо се имитират все едни и същи - Кама, Преса, Милко, Азо и Софка. Ами има и други изпълнители. Айде да имитират Деса, Ивана, Глория, Тони Дачева, Орхан Мурад или някого със сериозна и тежка нечалга песен. Да видим какво ще кажат Хилда и оня лигльо Вергов.

Отделно, Камелия има и други песни - що не включат "Залеза и зората", там няма да има шанс за изкривяване на образа. Всеки път взимат чалгата на подбив, не е ок. С Кати също не се държаха ок. Иначе Хилдето се подмокряше от Тото и Папи. От тях по-голяма чалга не знам да има.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, adorable каза:

От една страна, е прав - наистина го изкарват на пародия и ирония, а реално Камелия (колкото и да не е мой тип изпълнител) умее да вдига хората само с поглед, да прави шоу без излагации, просто си носи успеха в самата си аура. Оставям настрана пеенето.

От друга страна, те на бъзик го избиват и с Лили Иванова. Аз друго се чудя. Защо се имитират все едни и същи - Кама, Преса, Милко, Азо и Софка. Ами има и други изпълнители. Айде да имитират Деса, Ивана, Глория, Тони Дачева, Орхан Мурад или някого със сериозна и тежка нечалга песен. Да видим какво ще кажат Хилда и оня лигльо Вергов.

Отделно, Камелия има и други песни - що не включат "Залеза и зората", там няма да има шанс за изкривяване на образа. Всеки път взимат чалгата на подбив, не е ок. С Кати също не се държаха ок. Иначе Хилдето се подмокряше от Тото и Папи. От тях по-голяма чалга не знам да има.

Така е, напълно те подкрепям. Във всеки сезон все Милко, Софка и Азис се имитират, ами има и други изпълнители от този жанр. Между другото на бутон видях че са сложили Деси и Азо, Гло и Азо, Анелия и Миро, дори Галена и Алисия видях, явно скоро да очакваме да се паднат. Ще яко да сложат Петра за имитация, ще падне голям смях. Също и Радо Шишарката с Тигре, тигре или Валдес с Рибна фиеста.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...