Jump to content



Поп-фолк скандали (март, 2022)


Препоръчани коментари

Фолк певицата Алисия пее на плейбек в шоуто "Като две капки вода" - заподозряха зрители на забавното предаване. Чалга дивата вокално се справя по-добре от талантливата Крисия, която до момента търпи пълно фиаско в предаването.

"Ходил съм на не едно и две участия на Алисия и пеенето й беше доста фалшиво, не можеше да вземе два тона, нищо общо с гласа от песните й. Не е възможно да пее толкова добре в "Капките".

Най-вероятно се е споразумяла да записват предварително песните, да й обработват гласа и на лайфа да пускат записа", коментира пред "Уикенд" човек от бранша.

Феновете на певицата също са единодушни, че на участия дивата от Вакарел разчита изцяло на плейбек и ако се опита да изпее нещо на живо, то няма нищо общо с обработения й глас. Именно заради това всички са изненадани от вокалните й възможности в шоуто.

Не е невъзможно Алисия да има договорка с Маги Хаваджиян и да са се споразумели да записват и обработва песните, които изпълнява, за да не се излага, защото иначе ще е страшно. Факт е, че почти всички й предричаха провал още щом разбраха, че ще участва.

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FikLena каза:

Фолк певицата Алисия пее на плейбек в шоуто "Като две капки вода" - заподозряха зрители на забавното предаване. Чалга дивата вокално се справя по-добре от талантливата Крисия, която до момента търпи пълно фиаско в предаването.

"Ходил съм на не едно и две участия на Алисия и пеенето й беше доста фалшиво, не можеше да вземе два тона, нищо общо с гласа от песните й. Не е възможно да пее толкова добре в "Капките".

Най-вероятно се е споразумяла да записват предварително песните, да й обработват гласа и на лайфа да пускат записа", коментира пред "Уикенд" човек от бранша.

Феновете на певицата също са единодушни, че на участия дивата от Вакарел разчита изцяло на плейбек и ако се опита да изпее нещо на живо, то няма нищо общо с обработения й глас. Именно заради това всички са изненадани от вокалните й възможности в шоуто.

Не е невъзможно Алисия да има договорка с Маги Хаваджиян и да са се споразумели да записват и обработва песните, които изпълнява, за да не се излага, защото иначе ще е страшно. Факт е, че почти всички й предричаха провал още щом разбраха, че ще участва.

Ами, че тя Крисия не може да пее. 

Другата седмица Кама, Кати и Софка 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , FikLena каза:

Фолк певицата Алисия пее на плейбек в шоуто "Като две капки вода" - заподозряха зрители на забавното предаване. Чалга дивата вокално се справя по-добре от талантливата Крисия, която до момента търпи пълно фиаско в предаването.

"Ходил съм на не едно и две участия на Алисия и пеенето й беше доста фалшиво, не можеше да вземе два тона, нищо общо с гласа от песните й. Не е възможно да пее толкова добре в "Капките".

Най-вероятно се е споразумяла да записват предварително песните, да й обработват гласа и на лайфа да пускат записа", коментира пред "Уикенд" човек от бранша.

Феновете на певицата също са единодушни, че на участия дивата от Вакарел разчита изцяло на плейбек и ако се опита да изпее нещо на живо, то няма нищо общо с обработения й глас. Именно заради това всички са изненадани от вокалните й възможности в шоуто.

Не е невъзможно Алисия да има договорка с Маги Хаваджиян и да са се споразумели да записват и обработва песните, които изпълнява, за да не се излага, защото иначе ще е страшно. Факт е, че почти всички й предричаха провал още щом разбраха, че ще участва.

Плейбека на Алисия не е интересно. Интересното е къде са намерили фенове на Алисия?????

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , FikLena каза:

Фолк певицата Алисия пее на плейбек в шоуто "Като две капки вода" - заподозряха зрители на забавното предаване. Чалга дивата вокално се справя по-добре от талантливата Крисия, която до момента търпи пълно фиаско в предаването.

"Ходил съм на не едно и две участия на Алисия и пеенето й беше доста фалшиво, не можеше да вземе два тона, нищо общо с гласа от песните й. Не е възможно да пее толкова добре в "Капките".

Най-вероятно се е споразумяла да записват предварително песните, да й обработват гласа и на лайфа да пускат записа", коментира пред "Уикенд" човек от бранша.

Феновете на певицата също са единодушни, че на участия дивата от Вакарел разчита изцяло на плейбек и ако се опита да изпее нещо на живо, то няма нищо общо с обработения й глас. Именно заради това всички са изненадани от вокалните й възможности в шоуто.

Не е невъзможно Алисия да има договорка с Маги Хаваджиян и да са се споразумели да записват и обработва песните, които изпълнява, за да не се излага, защото иначе ще е страшно. Факт е, че почти всички й предричаха провал още щом разбраха, че ще участва.

Дори така да е аз още не мога да разбера как изобщо спечели вечерта. Една от най-слабите имитации за вечерта и накрая хоп - взе си просекото. Анелия беше в пъти по-добра от Нея като Адел, как бачка това?!?

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , z_o_ каза:

Другата седмица в Капките ще е мазало. Голям купон ще е.

Време беше. Магърдич коя песен на Ванчето е взел за шоуто и кой ще я пее? 

Може би тази? 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Lelqtian каза:

Време беше. Магърдич коя песен на Ванчето е взел за шоуто и кой ще я пее? 

Може би тази? 

 

Нека е Моньо Монев с Моли се на иконите ❤️

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, THE IIconic каза:

Нека е Моньо Монев с Моли се на иконите ❤️

Може, специално изпълнение за журото преди перманентната им смяна с с Ванчето, Клеа и Гибо Бейби! И тия заслужават точно един голям! 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

17,553,000

1,455,000

1,070,000

----------

=20,078,000 за 7 месеца!!!

 

Тази песен няма омръзване. Стана ми сред любимите. Според мен и тя ще се задържи за дълго, като "Феноменален". Ако вървят така нещата може и да я надмине. На мен даже ми харесва повече. 😁

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Може, специално изпълнение за журото преди перманентната им смяна с с Ванчето, Клеа и Гибо Бейби! И тия заслужават точно един голям! 

 

И гост жури от далечно Гурково- Рашия Колева! 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Тази песен няма омръзване. Стана ми сред любимите. Според мен и тя ще се задържи за дълго, като "Феноменален". Ако вървят така нещата може и да я надмине. На мен даже ми харесва повече. 😁

Върви по-добре от Феноменален, даже от всички соло поп-фолк песни евър, като изключим Хабиби и Мотел.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, тази колко глупости каза... как си плю на всичко досега. Не очаквах, че е такава мотика-лопата. Ами да се беше борила в твоя си жанр, както други наборки се борят. Някакви сериозни комплекси я тресат.

Ама, айде, нека да се оака и в другите жанрове.

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , pacho каза:

Леле, тази колко глупости каза... как си плю на всичко досега. Не очаквах, че е такава мотика-лопата. Ами да се беше борила в твоя си жанр, както други наборки се борят. Някакви сериозни комплекси я тресат.

Ама, айде, нека да се оака и в другите жанрове.

Тая пак обърна палачинката, а толкова я харесвах! Прекалено е това вече! Този жанр изобщо я изгради! Калчище слез на земята! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Тая пак обърна палачинката, а толкова я харесвах! Прекалено е това вече! Този жанр изобщо я изгради! Калчище слез на земята! 

Е тя открай време иска да сменя жанра и да става селкостопанска работничка. Вероятно иска да ползва старата тапия на Гюрга за тракторисктка, нали са с еднакво заглавие. Нека уважим желанието и да пожелаем успехи в избраното и ново поприще! 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Е тя открай време иска да сменя жанра и да става селкостопанска работничка. Вероятно иска да ползва старата тапия на Гюрга за тракторисктка, нали са с еднакво заглавие. Нека уважим желанието и да пожелаем успехи в избраното и ново поприще! 

 

Ама то не беше футболна фенка, после не стана индийка, след това пък голям философ, сега и жанра смени! Голямо развитие за повече от 45 годишна възраст! 45 пъти обръща палачинката май! Много неуравновесена в желанията си и все пак успех!

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...