Jump to content



Поп-фолк скандали (март, 2022)


Препоръчани коментари

преди 3 часа , Covidche каза:

Един от най-безкомпромисните солови хитове на миналата година - над 11 милиона гледания.

 

На кое място в годишния топ на соло песни? Щото знаем, че с дуети и квинтети и баба може. ;) 

4? След Ти не си за мен, Точно в 3 и Къде беше ти. Иначе не е като Емрах да не прави дуети, едни от най-слушаните му песни като По такива си падам, Душо моя и Сърце мое са колаборации.

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Stela каза:

Янева да не готви нещо с Малума или случайно съвпадение..? 

 

Малума имаше концерт тука оня ден. Явно го е издебнала. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Малума имаше концерт тука оня ден. Явно го е издебнала. 

Снимката сякаш е направена на някакъв плаж. И облеклото им е като от почивка. Ще видим. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ax Dain е смазал с песен. Браво! Много е талантлив и почти няма слаба песен. Плюс е че музиката, аранжимента и повечето текстове си ги пише сам. Освен това има много въздействащо присъствие и глас. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, ANGEL каза:

Някой може ли да обясни какъв е този путконашийник ли се води това? :D 

Screenshot 2022-03-28 at 17.36.32.png

Не знам... Не бях го забелязала дори. Може би е пазарувала в сексшопа. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алекса да не се е отказала да пуска песента за Денис? Тийзърът го няма нито в Инстаграм профила й, нито в канала на Планета :D Иначе Инстаграм акаунтът й е с категорията "musician/band" :D 

  • Confused 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Азис(9), Галена(8) и Емилия(7) са изпълнителите с най-много песни над милион в Spotify.

g spot coming for the lead this month with the boss(ката) & scandal

Кои са песните на Галена с над милион? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Кои са песните на Галена с над милион? 

Добре ли си, 100 живота, Феноменален, Паника, Красиви лъжи, Ламбо, Ти не си за мен, ВНЛ

Добре ли си е втората най-стриймвана песен на бг за всички времена, след Сен тропе.

Шефката - 990К, Скандал - 970К

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Есил се представи прилично, но нейния глас изпъкваше твърде много. Софка си остава най-добре имитиращата Лили жена, а Стефан Илчев- най-добрия мъж.

Според мен Алисия беше най-силната чалга дива за вечерта. А Анелия не знае на коя планета се намира, но пък и тя се постара. 😄

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Добре ли си, 100 живота, Феноменален, Паника, Красиви лъжи, Ламбо, Ти не си за мен, ВНЛ

Добре ли си е втората най-стриймвана песен на бг за всички времена, след Сен тропе.

Шефката - 990К, Скандал - 970К

Изненадана съм за "Паника", в ютуб не вървеше толкова добре. Според мен остана леко неоценена. 

"Шефката" е ТОП и в спотито. Къде са сега всичките и "фенове" да изкоментират това. 😁 Това, че има почти милион ми дойде като бонус. 🤪 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Изненадана съм за "Паника", в ютуб не вървеше толкова добре. Според мен остана леко неоценена. 

"Шефката" е ТОП и в спотито. Къде са сега всичките и "фенове" да изкоментират това. 😁 Това, че има почти милион ми дойде като бонус. 🤪 

Паника от всичките клипове в ютуб гони сигурно към 17-18М, а в Spotify е топ 5 соло песни, ако не броим тези на Азис, които си има акаунт в Споти от онова време.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

Есил се представи прилично, но нейния глас изпъкваше твърде много. Софка си остава най-добре имитиращата Лили жена, а Стефан Илчев- най-добрия мъж.

Според мен Алисия беше най-силната чалга дива за вечерта. А Анелия не знае на коя планета се намира, но пък и тя се постара. 😄

Анелия ... да кажем не е съвсем виновна за тая гавра с труп, мир на праха му на Кийт Флинт. Що за безумие да имитира него, като в точно тая песен Максим е основния вокал, в клипа е по-интересен образ, хем е Анелия е по-близко до естествения му тен ??????????????????????

И отново съм безмълвен защо Алисия все още не е изгонена от острова на Сър Бай Брадър. Това нейното е дори отвъд гавра с труп, чиста некрофилия ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно беше на Капките снощи, Есил отново беше страхотна, но най-добрите имитации на Лили си остават тези на Софи и Стефан. Алисия се постара, но и Майкъл е невъзможен за имитация. Анелия пък направи добре тази психо тъпотия, гледах оригинала ужасен е, можеше и още, но разбирам че и е трудно да избяга от себе си. Дано другата седмица Дара и се получи, песента е много трудна.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Willy каза:

Паника от всичките клипове в ютуб гони сигурно към 17-18М, а в Spotify е топ 5 соло песни, ако не броим тези на Азис, които си има акаунт в Споти от онова време.

Знам, но я сравнявам примерно с "Пиян", която има 23 милиона. Просто тогава с тия фен клипове се размиха нещата и гледанията са пръснати. С времето остана на по-заден план в сравнение с други песни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...