Jump to content



Поп-фолк скандали (март, 2022)


Препоръчани коментари

преди 24 минути, z_o_ каза:

Така е, напълно те подкрепям. Във всеки сезон все Милко, Софка и Азис се имитират, ами има и други изпълнители от този жанр. Между другото на бутон видях че са сложили Деси и Азо, Гло и Азо, Анелия и Миро, дори Галена и Алисия видях, явно скоро да очакваме да се паднат. Ще яко да сложат Петра за имитация, ще падне голям смях. Също и Радо Шишарката с Тигре, тигре или Валдес с Рибна фиеста.

 

Мен ми се ще да се паднат песни като "Хиляди слънца", "Ах, тези пари", "Освободете дансинга", "Феникс", "За тебе, майко", "Мила моя, мили мой", "Не виждам", "Обич за двама", "Отиваш си", "Още миг моя". Жанрът има и друго лице. Да не кажа, и още по-сериозни. Дори една "Ако утре ме губиш" - да видим отворковците как ще я изпеят. Особено Хилда искам да ѝ видя изражението, докато звучи такава песен. Дали тогава ще го избият на лиготия и ирония? Галена също не е имитирана. Примерно, със "Сърце" или Хаваната - а да видим как някой ще се изкърти да пее и танцува.

Сега, разбирам, че има култови песни и образи. Ма не са само 5. И не всичко е Радка-пиратка style и салфетки.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен от чалгата имитират тези, с които продуцентите на шоуто се имат и са в добри отношения. Всички имитации до сега го доказват. А какво по-добро от това да се имитират колкото се може по-просташки песни, за да се омаскари допълнително жанра и изпълнителите му? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Willy каза:

На Доника и Десита песента доста зарибява!

Аз така и не разбрах - на Донка или на прясна Деса е песента? И що другата я няма в клипа, а са я писали в заглавието? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, SG каза:

Деси Слава:

07.03 - Новото ми видео ще бъде факт до броени дни

19.03 - Новото ми видео "Мъже милиарди"- по-скоро, отколкото очаквате

24.04 - Still no video

Meanwhile:

Screenshot_20220324-211835_TikTok.jpg.56220c544768607bab85a55fa101d765.jpg

2504 от следковидското летоброене - прапрапра-наследниците на феновете на Доня Деса все още очакват премиерата на новата и песен, Мъже с милиони. 

Иначе какво искаш? Доня гледам е пробила в хамерика и е заета да води Американ Сонг Контекст със Снуп Дог, ти искаш нова песен? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Търпеливи сме. Ще почакаме и до 2504, стига наистина да хване мъж с милиони и да стартира новата си Боровец ера, след като услужливо преотстъпи предната на приятелката си.❤️

Нека уточня, че не се бъзикам с Дес, а съвсем сериозно се кефя колко криндж вървежна е в тази и без друго разпадаща се обстановка. Точно това се очаква от нея към 2022 в Тик Ток ерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, Преслава вторият месец е направила само около милионче, още и ще пада. Това върви по-зле и от В твоето легло. Да пуска вече дуета с Коце, че скоро стават 3 години от Пиян.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Willy каза:

Мале, Преслава вторият месец е направила само около милионче, още и ще пада. Това върви по-зле и от В твоето легло. Да пуска вече дуета с Коце, че скоро стават 3 години от Пиян.

Пълен резил начи, отбелязва 3 години Пиян с промоция на вода?????????? Защо не се консултира със специалисти по темата ???????? То хубаво ковид уж мина, а тая сее микроби с тая вода ?????????? 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Деси Слава:

07.03 - Новото ми видео ще бъде факт до броени дни

19.03 - Новото ми видео "Мъже милиарди"- по-скоро, отколкото очаквате

24.04 - Still no video

Meanwhile:

Screenshot_20220324-211835_TikTok.jpg.56220c544768607bab85a55fa101d765.jpg

Това че се чекне върху плюшена мечка и си показва скъсаните чорапи не ви ли стига? Малко ли е? Какво ново видео очаквате... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Мале, Преслава вторият месец е направила само около милионче, още и ще пада. Това върви по-зле и от В твоето легло. Да пуска вече дуета с Коце, че скоро стават 3 години от Пиян.

Бях забравила, че ще пускат дует. Нищо не споменават за него... На Коцето не му се получи с машъпа с Тони, нито на Преслава с кавъра, така че да го пускат по-бързо. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Lelqtian каза:

Пълен резил начи, отбелязва 3 години Пиян с промоция на вода?????????? Защо не се консултира със специалисти по темата ???????? То хубаво ковид уж мина, а тая сее микроби с тая вода ?????????? 

 

А какво да прави? Прекалено стисната е за да раздава олио... По-добре микроби. Мислиш ли, че я е страх? Те имат имунитет. Нали помниш как Паола събираше дарадонки от земята... 😁

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега и Теди Александрова ли ще основава нов лейбъл?  Търси и ходатайсвта млади таланти да и пращат на лично как пеят, скоро сме щели да разберем защо. А новия и външен вид е тотално отблъскващ.... обезобрази се това момиче... 

  • Wow 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Just_Me каза:

Омг 🤦‍♀️

 

 

преди 1 час, Just_Me каза:

Омг 🤦‍♀️

 

Дори ръцете й са грозни, за лицето да не говорим. Дейба и боклука. Сигурен съм, че много го е оплаквала в дискотеките.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Възмущавате се,че приятелката на Теофиков ще пуска песен за него,а се подмокряхте от проекта на гнусната Емилия?!? Съжалявам,но вие не сте нищо повече от едни лицемери. Алекса е може би един от най-подходящите хора,които могат да пуснат такава песен.

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не очаквах да е толкова голяма бройката български изпълнители с по-гледана песен(песни) от ПРЕСЛАВА! 😭

Азис - 9

Криско - 7

Галена - 6

Фики - 4

Константин, Андреа - 3

Анелия, 100 кила, Гери-Никол, Софи Маринова, Слави Трифонов, Наско Ментата - 2 

Тони Стораро, Теди Александрова, Галин, Алисия, Десислава, Силвър, Цветелина Янева, Тита, Камелия, Глория, ТоТо Н, Джена, Мария Илиева - 1

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Възмущавате се,че приятелката на Теофиков ще пуска песен за него,а се подмокряхте от проекта на гнусната Емилия?!? Съжалявам,но вие не сте нищо повече от едни лицемери. Алекса е може би един от най-подходящите хора,които могат да пуснат такава песен.

Е, ама на Емилия песента е била готова и заснета преди да почине Денис, а сега се случва точно обратното.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Е, ама на Емилия песента е била готова и заснета преди да почине Денис, а сега се случва точно обратното.

Няма значение. Пак се търси комерсиален успех.

  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Няма значение. Пак се търси комерсиален успех.

То е ясно още преди да почине за какво се лепна пак за него, след провала с Фики и падането на Турболенция под ВНЛ и ТНСЗМ на ниво България(знам че емили и екипа й следят всичко във и извън форума), но като вече всичко си беше готово, нямаше смисъл да не я пуска.

  • Like 2
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Willy каза:

То е ясно още преди да почине за какво се лепна пак за него, след провала с Фики и падането на Турболенция под ВНЛ и ТНСЗМ на ниво България(знам че емили и екипа й следят всичко във и извън форума), но като вече всичко си беше готово, нямаше смисъл да не я пуска.

Че тя Турбуленция някога била ли е над ВНЛ и Ти не си за мен на ниво България?😀 То е ясно че  в България е почти забравена и вече се слуша само в румънските махали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако тая Алекса можеше да пее, досега 100 пъти да си е използвала връзките. Мислите ли, че Пашев нямаше да я прилапа, ако имаше талант? Та в тоя ред на мисли, кое я прави подходяща за такава песен - поредната, която ще си направи ПР на гърба на момчето. То не бяха Кали, Ави, кой ли не. Добре, че поне песни за него не направиха, макар че Ави май искаше да примами баща му - кво ли си вика, като приживе не е могъл да печели от Денис, поне сега. Сигурно тоя миндил Алекса после ще почне и с кючеците. Да се възползва, че е последната ковра в живота на Теофиков. Поредната, която си мисли, че за да си певица са достатъчни само джуки.

И на Емилия, и сега на Алекса песните излизат ни в клин, ни в ръкав - нито за 40 дни, нито за 6 месеца, нито примерно на неговия РД.

Дори вече имаме Алекса в чалгата:

И 2 нейни тематични:

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Willy каза:

Мале, Преслава вторият месец е направила само около милионче, още и ще пада. Това върви по-зле и от В твоето легло. Да пуска вече дуета с Коце, че скоро стават 3 години от Пиян.

Няма да ѝ е лесно да излезе от сянката, в която е. Личи си, че в момента няма хъс да гони нито популярност, нито нищо.

Предполагам всички пазят песните си за покрай баловете - както буквално всяка година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...