Jump to content



Поп-фолк скандали (март, 2022)


Препоръчани коментари

преди 10 часа , Lelqtian каза:

И Лунчето беше добре, макар и в шоуто да я пренебрегваха заради имиджа й. И все пак Софка си е ненадмината в това отношение, дори и самата Кралица я признава.

Възмутен съм, че още не са имитирали имена като Глория, Ивана, Десислава, Клеа, Мая Нури и Ваня Великова.:helpsmilie:

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

2021 топ 10 най-гледани поп-фолк видеоклипове, след 3 месеца в новата година.

1. Емилия, Флорин Салам и Кости - Турболенция - 41,347,000

2. Галена и Азис - А+Г=ВНЛ - 26,033,000

3. Галена - Ти не си за мен - 17,984,000

4. Галена и Меди - Скандал - 17,482,000

5. Малката и Александър Робов - Аномалия - 15,247,000

6. Лидия ft. Константин - Грешници - 14,972,000

7. Азис - Точно в 3 - 13,865,000

8. Теди Александрова и Илиян - Автомата - 13,605,000

9. Галена - Къде беше ти - 11,908,000

10. Галена и Криско - Тръпката - 11,218,000

 

 

 

Топ 10 вкл. аудио клипове, както и клипове над 100к. от други канали:

 

1. Турболенция - 43,968,000

2. А+Г=ВНЛ - 29,350,000

3. Къде беше ти - 22,471,000

4. Ти не си за мен - 20,163,000

5. Скандал - 17,958,000

6. Аномалия - 17,626,000

7. Грешници - 16,264,000

8. Автомата - 15,710,000

9. Точно в 3 - 13,865,000

10. Един на милион - 12,800,000

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

И Лунчето беше добре, макар и в шоуто да я пренебрегваха заради имиджа й. И все пак Софка си е ненадмината в това отношение, дори и самата Кралица я признава.

Възмутен съм, че още не са имитирали имена като Глория, Ивана, Десислава, Клеа, Мая Нури и Ваня Великова.:helpsmilie:

Глория е невъзможна за имитация. Не знам кой би успял да докара тези чупки, муцуни, физиономии.. Трудна работа. 😄

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Willy каза:

2021 топ 10 най-гледани поп-фолк видеоклипове, след 3 месеца в новата година.

1. Емилия, Флорин Салам и Кости - Турболенция - 41,347,000

2. Галена и Азис - А+Г=ВНЛ - 26,033,000

3. Галена - Ти не си за мен - 17,984,000

4. Галена и Меди - Скандал - 17,482,000

5. Малката и Александър Робов - Аномалия - 15,247,000

6. Лидия ft. Константин - Грешници - 14,972,000

7. Азис - Точно в 3 - 13,865,000

8. Теди Александрова и Илиян - Автомата - 13,605,000

9. Галена - Къде беше ти - 11,908,000

10. Галена и Криско - Тръпката - 11,218,000

 

 

 

Топ 10 вкл. аудио клипове, както и клипове над 100к. от други канали:

 

1. Турболенция - 43,968,000

2. А+Г=ВНЛ - 29,350,000

3. Къде беше ти - 22,471,000

4. Ти не си за мен - 20,163,000

5. Скандал - 17,958,000

6. Аномалия - 17,626,000

7. Грешници - 16,264,000

8. Автомата - 15,710,000

9. Точно в 3 - 13,865,000

10. Един на милион - 12,800,000

В първата класация 5 от 10 клипа с Галена. А Преслава я няма...

Браво за "Един на милион". Почти 13 милиона си е успех. 

"Ти не си за мен" мачкааа. 😍

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

И Лунчето беше добре, макар и в шоуто да я пренебрегваха заради имиджа й. И все пак Софка си е ненадмината в това отношение, дори и самата Кралица я признава.

Възмутен съм, че още не са имитирали имена като Глория, Ивана, Десислава, Клеа, Мая Нури и Ваня Великова.:helpsmilie:

Деси Слава и Глория ги има в дует с Азис на бутона, със сигурност ще се падне поне едната двойка.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Stela каза:

В първата класация 5 от 10 клипа с Галена. А Преслава я няма...

Браво за "Един на милион". Почти 13 милиона си е успех. 

"Ти не си за мен" мачкааа. 😍

В твоето легло е на 13-то място. Рана и Вендета също може да я минат скоро.

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Stela каза:

Глория е невъзможна за имитация. Не знам кой би успял да докара тези чупки, муцуни, физиономии.. Трудна работа. 😄

На Гло половината й фен база беше усвоила това поведение навремето. :DЯвно не е чак толкова трудно.

преди 47 минути, BobiTo каза:

Деси Слава и Глория ги има в дует с Азис на бутона, със сигурност ще се падне поне едната двойка.

Деси съм я виждал и самостоятелно. За жалост не мисля, че ако се падне тя ще е с някоя от романтичните песни тип Две сърца, Бели нощи, Птица-скитница, Мила моя и т.н. а по-скоро Мъжете всичко искат или нещо друго като за сеира. Същото ще е и ако е двоен образ с Азис- няма да е Жадувам, а ще е Казваш, че ме обичаш с леопардовите дрехи и ковренските визии, за да стане пак подигравката с чалгата.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В Капките всеки сам си избира какво да пее,това с мятането на салфетките и тн,с което се осмива чалгата си е режисьорско решение очевидно. Между другото май вече всички топ имена в чалгата са били имитирани там. Само Галена-не. Поредното доказателство,че е най-слабия лидер в чалгата евър.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

В Капките всеки сам си избира какво да пее,това с мятането на салфетките и тн,с което се осмива чалгата си е режисьорско решение очевидно. Между другото май вече всички топ имена в чалгата са били имитирани там. Само Галена-не. Поредното доказателство,че е най-слабия лидер в чалгата евър.

Кой знае колко пъти е отказала да участва. Гледам че въртят едни и същи образи, а от българските само близки на продуцентите или тези които имат договори с телевизията.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, lucellent каза:

Като чета текста, ми прилошава...

 

 

Поне да не е поредната мазнотия. С Оцко може да направи нещо като Токсичен или На всички като тебе.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво творение на изкуството, а била класна певица и текстовете й били важни ...

За мъж не плача грам,

мъже милиарди знам!

В сълзи платих предсрочно,

или ще ме цениш, или ще си ми бивш,

след 5 секунди точно!

 

Аз ще те подлудя и ще те нараня,

ти си го заслужаваш!

За лудницата си, за болницата си,

с други да ме сравняваш.

 

Първи куплет:

Влизам в тоя beat, да!

Сърцето ми на feat, да!

Да съм разбита, и днес какво изпита?

И казвам ‘Лека’, а ми е тежко,

т’ва к’ва любов е?

Не е човешко!

 

Влизам в тоя beat, да!

Сърцето ми на feat, да!

Лош го играеш! Давай, но да знаеш:

Лошите в ада, а пък добрите,

на бившите отиват в сълзите!

 

Втори куплет:

Нещата ти — бензин,  колата ти — пирон.

Сърце те сви ли? Бъзикам се бе, Уили!

На теб ти стига - мен да изгубиш.

Успех в по-добра да се влюбиш.

 

Влизам в тоя beat, да!

Сърцето ми на feat, да!

Ся’ то говори, а ти ще слушаш!

Оу, да!

За теб от болка и да изгарям,

ще стискам зъби и ще повтарям:

Давай, давай,

давай, давай още!

Давай, давай — дразни ме още!

Давай, давай,

давай, давай още,

дразни ме още!

Т’ва мойта нощ е!

  • Haha 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, lucellent каза:

Като чета текста, ми прилошава...

 

 

Тая жена съвсем е превъртяла играта. Нито “Тоскичен”; нито там другите, които пусна, са и на нивото и претенциите. Но какво да се очаква от въргаляща се по пода на участия, “дама”. Яд ме е за нея много…

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Кой знае колко пъти е отказала да участва. Гледам че въртят едни и същи образи, а от българските само близки на продуцентите или тези които имат договори с телевизията.

Не е вярно,че от българските се имитират такива,които са близки с продуцентите. Ето един пияндурник от естрадата са имитирали,отделно Трифонов също докато беше скаран с Халваджиян. Просто в образа й няма нищо специфично,а песните й не са познати извън чалга таргета.

 

Евала на Деса,освен че рециклира басейнчето от Започваме на чисто,за втори път в клипа й че има кадри от Bitch better have my money на Рири.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

Кой знае колко пъти е отказала да участва. Гледам че въртят едни и същи образи, а от българските само близки на продуцентите или тези които имат договори с телевизията.

За предни сезони кой знае нали колко им е отказвала, но в момента е лице на конкуренцията, и вероятно има клауза в договора за Галсът забраняваща участието и в предавания на НоваТВ. Наште телевизии обичат да си връзват водещите лица с такива договори. 

 

преди 3 часа , SG каза:

И Лунчето беше добре, макар и в шоуто да я пренебрегваха заради имиджа й. И все пак Софка си е ненадмината в това отношение, дори и самата Кралица я признава.

Възмутен съм, че още не са имитирали имена като Глория, Ивана, Десислава, Клеа, Мая Нури и Ваня Великова.:helpsmilie:

Пепел ти на клавиатурата, като гледам досегашните изпълнения тия нито могат, нито заслужават. Може да ги поканят да журират, със сигурност ще са по-интересни от настоящата пародия. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Едвам дочака Емилия и Денис да слязат от първо място в Тренда и веднага го обяви... кралицата ми.❤️

И е избрала чудесна дата, тъй като на следващия ден ще може спокойно да си купи към 1.5М от Индия, Сингапур, Етиопия, Мадагаскар и т.н. и да разбие всички рекорди, а като я обвинят в измама ще се оправдае с Деня на лъжата.❤️

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Lelqtian каза:

За предни сезони кой знае нали колко им е отказвала, но в момента е лице на конкуренцията, и вероятно има клауза в договора за Галсът забраняваща участието и в предавания на НоваТВ. Наште телевизии обичат да си връзват водещите лица с такива договори. 

 

 

На концертите на Пайнер, докато ги имаше нали, важеше за изпълнител който винаги се стараеше да има перформънс, така че едва ли не е била канена. Това все едно да кажем, че не е получавала през годините и покани за предавания като брадъра. Най-малко 2007/8 около скандала.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , BobiTo каза:

Деси Слава и Глория ги има в дует с Азис на бутона, със сигурност ще се падне поне едната двойка.

Дано. Би било интересно да ги видим. Ама ако си изберат да имитарат Азис и пак ще им се размине. Трябва да се имитират и двамата в дуета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

В Капките всеки сам си избира какво да пее,това с мятането на салфетките и тн,с което се осмива чалгата си е режисьорско решение очевидно. Между другото май вече всички топ имена в чалгата са били имитирани там. Само Галена-не. Поредното доказателство,че е най-слабия лидер в чалгата евър.

Не е вярно това. Кои са тези всички? Преслава и Азис... Зависи какво разбираш под топ имена. Повечето чалга образи са на по-старите имена и предимно се падат такива, на които да направят пародия. Падат се Луна, Милко, Софка и компания. Не се сещам сега за всички, които са се падали, но със сигурност не са само лидери, нито пък причината да не се пада Галена е, че е слаб лидер. Като гледам общо от всички жанрове, също и от световната сцена какви се падат и не всички от тях са лидери или са били такива. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Не е вярно,че от българските се имитират такива,които са близки с продуцентите. Ето един пияндурник от естрадата са имитирали,отделно Трифонов също докато беше скаран с Халваджиян. Просто в образа й няма нищо специфично,а песните й не са познати извън чалга таргета.

 

Евала на Деса,освен че рециклира басейнчето от Започваме на чисто,за втори път в клипа й че има кадри от Bitch better have my money на Рири.

Точно пък Галена е един от най-познатите изпълнители от хора, които не слушат чалга. Може да не слушат този стил и песните й, но я разпознават. 

  • Like 4
  • Haha 2
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Willy каза:

На концертите на Пайнер, докато ги имаше нали, важеше за изпълнител който винаги се стараеше да има перформънс, така че едва ли не е била канена. Това все едно да кажем, че не е получавала през годините и покани за предавания като брадъра. Най-малко 2007/8 около скандала.

Канили са я в Капките със сигурност. Миналата година даже бяха пуснали допитване на сторита в инста, кои изпълнители искаме да поканят и бяха включили Галена в анкетата. Отделно имаше постове в които доста хора в коментарите я искаха. Друг е въпроса, че тя не обича да се изявява по такива предавания и е отказала. Участието в Гласът е достатъчен показател, че се цени името и. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Stela каза:

Канили са я в Капките със сигурност. Миналата година даже бяха пуснали допитване на сторита в инста, кои изпълнители искаме да поканят и бяха включили Галена в анкетата. Отделно имаше постове в които доста хора в коментарите я искаха. Друг е въпроса, че тя не обича да се изявява по такива предавания и е отказала. Участието в Гласът е достатъчен показател, че се цени името и. 

🤭

Screenshot-20220329-180908-Facebook.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Stela каза:

Не е вярно това. Кои са тези всички? Преслава и Азис... Зависи какво разбираш под топ имена. Повечето чалга образи са на по-старите имена и предимно се падат такива, на които да направят пародия. Падат се Луна, Милко, Софка и компания. Не се сещам сега за всички, които са се падали, но със сигурност не са само лидери, нито пък причината да не се пада Галена е, че е слаб лидер. Като гледам общо от всички жанрове, също и от световната сцена какви се падат и не всички от тях са лидери или са били такива. 

Е,Софка не е ли от топ имената на чалгата? Имитирали са Анелия,Слави,Камелия,Тони Стораро,Фики предполагам че някой ще си е избрал и Алисия и за тези се сещам на прима виста.

Може и да не са били лидери тези от световната сцена,но са поне one hit wonder. Не е нужно веднага да оправдавате Смядово,отдавна е пределно ясно че "лидерството" й се крепи единствено на гледания в Ютюб и пълни участия в дискотеки. Все временни неща.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Stela каза:

Канили са я в Капките със сигурност. Миналата година даже бяха пуснали допитване на сторита в инста, кои изпълнители искаме да поканят и бяха включили Галена в анкетата. Отделно имаше постове в които доста хора в коментарите я искаха. Друг е въпроса, че тя не обича да се изявява по такива предавания и е отказала. Участието в Гласът е достатъчен показател, че се цени името и. 

В какво тая пачавра 3 All stars? Да не даваш примера с ваната. 

❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...