Jump to content



Поп-фолк скандали (март, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 час, Gerganafen каза:

Ако тая Алекса можеше да пее, досега 100 пъти да си е използвала връзките. Мислите ли, че Пашев нямаше да я прилапа, ако имаше талант? Та в тоя ред на мисли, кое я прави подходяща за такава песен - поредната, която ще си направи ПР на гърба на момчето. То не бяха Кали, Ави, кой ли не. Добре, че поне песни за него не направиха, макар че Ави май искаше да примами баща му - кво ли си вика, като приживе не е могъл да печели от Денис, поне сега. Сигурно тоя миндил Алекса после ще почне и с кючеците. Да се възползва, че е последната ковра в живота на Теофиков. Поредната, която си мисли, че за да си певица са достатъчни само джуки.

И на Емилия, и сега на Алекса песните излизат ни в клин, ни в ръкав - нито за 40 дни, нито за 6 месеца, нито примерно на неговия РД.

Дори вече имаме Алекса в чалгата:

И 2 нейни тематични:

 

 

Тя си смени псевдонима, като напусна ара, но не помня ногово име. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

Я па тая, какво й стана?:lol: Нали са им отворени дискотеките, какво иска? Не можела да чака жената!!!

 

Март месец е, кви кръчмотеки? Сега е сезона на годишните счетоводни отчети! 

  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, RumyanaFen каза:

 

Знам за това парче, няма лошо, че приятелите на Денис му посветиха песен. Дори е без клип, не залагат на проекта от комерсиална гледна точка. Много по-странно и не на място щеше да е, ако ФеКали или нереализираният му продуцент Ави го бяха възпели.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Gerganafen каза:

Ако тая Алекса можеше да пее, досега 100 пъти да си е използвала връзките. Мислите ли, че Пашев нямаше да я прилапа, ако имаше талант? Та в тоя ред на мисли, кое я прави подходяща за такава песен - поредната, която ще си направи ПР на гърба на момчето. То не бяха Кали, Ави, кой ли не. Добре, че поне песни за него не направиха, макар че Ави май искаше да примами баща му - кво ли си вика, като приживе не е могъл да печели от Денис, поне сега. Сигурно тоя миндил Алекса после ще почне и с кючеците. Да се възползва, че е последната ковра в живота на Теофиков. Поредната, която си мисли, че за да си певица са достатъчни само джуки.

И на Емилия, и сега на Алекса песните излизат ни в клин, ни в ръкав - нито за 40 дни, нито за 6 месеца, нито примерно на неговия РД.

Дори вече имаме Алекса в чалгата:

И 2 нейни тематични:

 

Е и? Какво като почне да пее кючеци? Животът продължава все пак. Тя и Десита уж беше влюбена в него,много страдаше според снимките от погребението ама от тогава насам е пуснала "Драконови нерви",което си е кючек+ това си вее задника в клипа и "Никога твой" където се разкрачва и туърква,но не виждам някой да се възмущава от това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 25.03.2022 г. от 17:18, xroflx9 каза:

Възмущавате се,че приятелката на Теофиков ще пуска песен за него,а се подмокряхте от проекта на гнусната Емилия?!? Съжалявам,но вие не сте нищо повече от едни лицемери. Алекса е може би един от най-подходящите хора,които могат да пуснат такава песен.

Алекса преди да почине Денис почти нищо не качваше с него. След трагедията си зарина инстаграма със снимки и страдалнически сторита. Малко след това замина по почивки и от постовете и не лшчеше изобщо какво преживява. Колко го е обичала и е страдала тя си знае, не можем да твърдим нищо със сигурност. Говоря за моите наблюдения и предположения. Иначе ако може да пее и има необходимите качества нека пуска песни. Не е единствената която ще спечели актив от Денис. 

За Емилия не знам защо недоволствате толкова... Песните са записани докато беше жив и е хубаво да видят бял свят. С такава цел са записани и са се трудили да ги направят. Все пак това държи спомена за него жив и да не бъде забравен. Баща му как пусна негови записи. Ще е грехота да се затрият песните само защото вече го няма. 

Мен за Емилия ме дразни факта, че от много време разчита само на дуети и колаборации и не се решава да се потруди с нещо самостоятелно. Но тези така или иначе вече са заснети и записани. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Gerganafen каза:

Я па тая, какво й стана?:lol: Нали са им отворени дискотеките, какво иска? Не можела да чака жената!!!

 

Мисля, че говори за паузата заради бебето, не че някой и е затворил дискотеките. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

"По-дебелички избирай за да изпъквам"

Май забрави 2005 🤧

Screenshot-20220326-124239-Google.jpg

Селянка.... Да излезе на сцената някоя дебеличка кака да я ступа, че да и припомни коя беше и тя. 😂 Ето, затова дразни в много моменти. Защото е ехидна и подигравателна. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 24.03.2022 г. от 21:22, SG каза:

Деси Слава:

07.03 - Новото ми видео ще бъде факт до броени дни

19.03 - Новото ми видео "Мъже милиарди"- по-скоро, отколкото очаквате

24.03 - Still no video

26.03 - Както знаете, премиерата на песента ми ще е скоро... Запазете я в любимата си дигитална платформа!

To be continued...

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ-а според попнейбъл за вчера:

1. Пак ще се броиш - 174К

2. ВНЛ - 105К

3. Турболенция - 77К

4. Никога твой - 72К

5. Мусака - 68К

6. 69 - 51К

7. Сен тропе - 50К

8. Женен - 40К

9. От утре - 39К

10. Сеньорита / Ти не си за мен- 31К

------------------------------------------

Скандал 19К 

Тръпката - 16К

Сърце - 14К

Къде беше ти акустична - 10К

Къде беше ти - 10К

Феноменален - 9К

Ти не си за мен ми е новата Феноменален! ❤❤❤

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Stela каза:

 

Ти не си за мен ми е новата Феноменален! ❤❤❤

20+ милки на клипа за година и към 25М общо от други клипове и платформи. Тотално разбиване на рекорди и със соло песен. Мачка здраво!

п.с. a пък 100 живота много скоро ще отвее и Пиян и Да гори, пуснати две и една години по-рано. 😛 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

20+ милки на клипа за година и към 25М общо от други клипове и платформи. Тотално разбиване на рекорди и със соло песен. Мачка здраво!

п.с. a пък 100 живота много скоро ще отвее и Пиян и Да гори, пуснати две и една години по-рано. 😛 

Хахаха... ами докато едната раздава вода в инста, другата мачка из музикалните платформи. Шанс ... 😁

Много се кефя за "100 живота". Една от любимите песни ми стана. Просто... топ! 

Този микс кючек мачка брутално обаче! 2,7 милчета. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Stela каза:

Хахаха... ами докато едната раздава вода в инста, другата мачка из музикалните платформи. Шанс ... 😁

Много се кефя за "100 живота". Една от любимите песни ми стана. Просто... топ! 

Този микс кючек мачка брутално обаче! 2,7 милчета. 

Този е със 3М.

+ 1.9М от други 5 ремикс клипове на Феноменален, около 2.6М от други 4 изтрити клипчета и 900К на топика. Смятай, излиза че тази песен е присъствала в общо над 11М от други клипове. Достатъчно известна си е и на балканите след безбройните тик ток трендове. 

Според мен това е далеч най-известната песен на Галена. Изненадън съм колко хора които не слушат чалга или бг музика я знаят.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен трябва да й се смени заглавието на PRESLAVA - HAYDE OTKAZHI ME[vocalized by Galena]. Какво ми завива там повече и от Джена в Аман аман ерата си една минута интро и после на припева се чува само нейният глас. Друго си е като й пееше името в Бутилка и Живей.

 

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Willy каза:

Този е със 3М.

+ 1.9М от други 5 ремикс клипове на Феноменален, около 2.6М от други 4 изтрити клипчета и 900К на топика. Смятай, излиза че тази песен е присъствала в общо над 11М от други клипове. Достатъчно известна си е и на балканите след безбройните тик ток трендове. 

Според мен това е далеч най-известната песен на Галена. Изненадън съм колко хора които не слушат чалга или бг музика я знаят.

Най-интересното е, че тук почти никой не вярваше, че "Феноменален" ще се задържи и ще стане такъв хит. Даваха и се 3-4 месеца живот и после да бъде забравена. 😜

  • Hug 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...