Jump to content

Галена x Азис - А+Г=ВНЛ


Препоръчани коментари

Ехе звучи брутално, не знам дали е само защото на мен Галена ми е на сърце, ама на запис винаги надпява и звучи по-яко от всичките си дуетни половинки. Страшна жена!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

Харесва ми, готина е. Нищо особено като музика, текст и видео. Изпяването им ме грабна мен лично. Предполагам, че ще си стане голям хит

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

След "Ти не си за мен" и за мен това е най-силният клип! Много е добър!
Но основно текста и песента доста ме разчувстваха, познато чувство може би за всеки... Носталгична песен. Добре се е получило и то доста! Не съм градил очаквания и за това ми хареса! Доста силен и впечатляващ проект, който може да ти бръкне в сърцето! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвършена, ненадмината, перфектна, това е просто Галена. Само тя може да е толкова недостижима. Изпраща една от най-успешните си години, със страхотен завършек и мегахит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакванията бяха оправдани! Идеалната комбинация от двамата- песен с ретро привкус в стил Азис и жесток клип в стил Галена. Единствено в края ми липсва още веднъж припева, но и без това песента ще бъде тотален хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Размазаха! Музика, текст, изпяване, клип - всичко е ТОП! Много силна песен и носи страхотна емоция. Точно да ти влезе в душата и да те докосне. Моите очаквания ги надминаха! ❤

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Твърде голяма стана поредицата от меланхолични песни. Време й да пусне нещо като "Стара каравана".

На Преслава и е време да пусне една меланхолична песен, че твърде голяма стана поредицата от комерс бързи бози, слушани и забравени точно за месец..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, hohster каза:

На Преслава и е време да пусне една меланхолична песен, че твърде голяма стана поредицата от комерс бързи бози, слушани и забравени точно за месец..

Всеки с вкуса си. Аз си държа на енергичните и приповдигащи парчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна е, но не е нещо уау. Хубав замисъл, но можеше да е нещо по-меланхолично, за да пасва с темата, а не цигулки и познатите Ганеви звуци (много се учудвам, че не е от него, 1:1 си следва неговия шаблон).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, presi_fen! каза:

Уникални са Галена и Азис. Най-силната година на Галена мисля е 2021! Успех на песента , ще се слуша много.

От 2015 няма как да е по-силна! 

Пантера, В твоите очи, Стара каравана, Една жена, Живей, Криво ще ми е, две фолклорни песни, Te queiro, коледна песен...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Senhor каза:

Приятна е, но не е нещо уау. Хубав замисъл, но можеше да е нещо по-меланхолично, за да пасва с темата, а не цигулки и познатите Ганеви звуци (много се учудвам, че не е от него, 1:1 си следва неговия шаблон).

Той е аранжирал песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, presi_fen! каза:

Уникални са Галена и Азис. Най-силната година на Галена мисля е 2021! Успех на песента , ще се слуша много.

Силна просто защото е в дует с Азис, или песента наистина е добра?

Лично за мен не успя да оправдае очакванията ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...