Jump to content

Галена x Азис - А+Г=ВНЛ


Препоръчани коментари

Ужассс Азис я проваля и текста не е нещо особено....... поне музиката е яка и клипът (пак изключвайки мръсния тюлен). Нас*ала се е върху добрата ѝ 2021-ва година.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ютуб ми я пусна автоматично. 1-во слушане... нищо не запомних. Много безлична. 

Не, имаше нещо отличително. Чух гласът на Владо Пенев в началото. :D Винаги ми е било смешно като озвучават изпълнители с актьорски гласове.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато другите правят дуети с Азис за да съживят кариерите си, а Азис за да раздвижи неговата прави дует с Галена. Не зависимо на кой му харесва или не Галена е най-голямата в чалгата в този момент. 

П. П. Песента на първо слушане е хубава, но не мога да я възприема все още. Клипа нормално за Галя е извънземен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, fearless` каза:

Когато другите правят дуети с Азис за да съживят кариерите си, а Азис за да раздвижи неговата прави дует с Галена. Не зависимо на кой му харесва или не Галена е най-голямата в чалгата в този момент. 

П. П. Песента на първо слушане е хубава, но не мога да я възприема все още. Клипа нормално за Галя е извънземен. 

Мдам, личи си че Азис не вкарва толкова страст колкото Галка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не ме грабна както очаквах. Клипа също ми е много слаб и скучен като за Галена, особено + Азис. Една жена, Спри ме, Дай ми са класи над този. Разочаваха ме, очаквах нещо УАУ.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малеее.. 
Не съм сигурна дали заради първоначалната еуфория от песента, но според мен това е най-доброто и от двамата, от много време насам. А Галена почти няма слабо от… вече им загубих бройката на годините. Напълно заслужено чупят брояча на гледания! Клипът можеше да е малко по-сюжетен и да разгърнат повече историята от песента, но и така съм доволна. 


А Галена за толкова години на сцена още не дава индикации за умора и липса на хъс. Това същност е по-важно от това всяка песен да е хит, но то при нея вървят ръка за ръка и двете де..  

Забележката ми към нея е за концерт и албум. Срамота е такъв изпълнител да няма самостоятелен концерт и албум от години. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

Слабо, Галена нещо е изгубила нюх.... май ще отстъпва лидерската позиция..

Бясно я е отстъпила с половин милион за 8 часа да знаеш :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, petya1 каза:

Забележката ми към нея е за концерт и албум. Срамота е такъв изпълнител да няма самостоятелен концерт и албум от години. 

За концерт точно сега му е времето, след толкова успешна година + участието й в гласът на България мисля че може да се справи да напълни средно голяма зала. Има финансова възможност така че стига да й се занимава всичко е възможно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

Слабо, Галена нещо е изгубила нюх.... май ще отстъпва лидерската позиция..

Надявам се, че не си сериозен точно в най-силната година на Галена да го кажеш... Песента чупи рекорди още в първите 8 часа. Ако това е отстъпване, то вижданията ти са доста странни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още една песен като тази, но самостоятелна и Галена ще се превърне в най-доброто и качествено нещо в жанра може би от Глория насам - говоря за осанка, идеи спрямо времето си, хъс, знае какво прави!

Песента е убиец ❤️

 

Латоя Джексън да се учи, макар, че ще я видим колко струва със следващия си проект. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен и хит на 2021

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, stereoto_ каза:

Още една песен като тази, но самостоятелна и Галена ще се превърне в най-доброто и качествено нещо в жанра може би от Глория насам - говоря за осанка, идеи спрямо времето си, хъс, знае какво прави!

Песента е убиец ❤️

 

Латоя Джексън да се учи, макар, че ще я видим колко струва със следващия си проект. 

Няма смисъл да споменаваш Прес, старите й неща са доста запазени и никога няма да потъне като Глория и Ивана или новата вълна потъващи мега звезди като Анелия, Емануела, Ася итн...но конкурентно способна на нови проекти с Галена отдавна не е, то няма такъв изпълнител.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е смисълът фенът на Джена отново да споменава Преса в тема на Галена? Повече от очевидно е че на този етап Преслава има други пририоритети и чалгата не е от тях. Още повече ако слуховете,че е бременна отново се окажат верни е напълно оправдано.  Тя отдавна е достигнала тавана на възможностите си,нека сега се радва на семейството си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата вече с нов рекорд за ден и то само за по-малко и от 12 часа! Ще избутат ли още 200к до цялостен рекорд за бг песен??

Screenshot-20211210-022706-You-Tube.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма зарибявка е тази песен! Приковава те да слушаш и гледаш и да не можеш да спреш. Вчера я слушаме с една колежка и думите бяха "Това го може само Галена - така ти приковава вниманието, че не смееш да мигнеш и да дишаш, че да не изпуснеш някой момент". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...