Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , Гальо каза:

Малката, Робов и Данна започват с участията от утре, доста бързичко се завърнаха

 

Днес стават 40 дни от смъртта му.. 

Утре започват участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разгледах си целия топ 100 в Спотифай и имам едва 6 чалги в топ 100. :helpsmilie:Никога не съм слушал толкова малко чалга през живота си (а някак пак ми е топ жанра, но реално слушам доста ретро):

19. Емилия и Денис Теофиков - Тръгвай си

27. Теди Александрова и Емануела - Дърпай я

31. Емилия, Флорин Салам и Кости - Турбуленция

84. Ваня Великова - Близалка 💖

88. Грахич и Теофиков - Пак ще го направя

100. Камелия и Александър Робов - Искам да се напиеш

Реално ако не беше трагедията с Денис, която ме накара да слушам неговите 2 песни нон-стоп (преди това проверих и не съм ги слушал от миналата година), щях да имам едва 4. Трагедията е пълна.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Софи Маринова, която е една от най-позитивните певици, разкри, че е тежко обидена на свои колеги. Те се подигравали с нейния образ, което изключително много е накърнило достойнството й.

SofiMarinova.jpg

 

По този повод гласовитата попфолк звезда изля душата си в социалната мрежа, като написа:

„Здравейте, скъпи мои приятели. Искам да кажа няколко неща на тези, които се правят, че ме обичат и боготворят. Бих искала да ги помоля да престанат да си правят реклама, докато се подиграват с моя образ. Нямам нищо против никого, но не смятам, че е редно да бъда обект на подигравки и то особено от мои колеги! Моля ви най-сърдечно да не се ровите в личния ми живот и семейство ми и не замесвайте синът ми във вашите скечове и интриги! Дали Лоренцо е мой син е нелепа шега. Поне измислете нещо по-оригинално. Известно е на всички, че аз никога не съм си позволявала да обсъждам някой колега или да давам мнение за даден проект или песен. Уверявам ви също така, че винаги съм мразела клюките и интригите без значение за кого се отнасят, както и не позволявам някой да говори пред мен за други!

Знаете, че съм много широко скроен човек, но всичко си има граници!

Чувствам се обидена!

Благодаря ви за отделеното време!“

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата не е толкова масова, колкото беше преди, затова не ни пристрастява така, че да слушаме предимно нея. Въпреки това в моята класация отчитам ръст при интереса към този жанр, в сравнение с предните години. Имам 23 поп-фолк песни в ТОП 100, това си е почти 1/4. Голям чалгар съм си. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Гальо каза:

Малката, Робов и Данна започват с участията от утре, доста бързичко се завърнаха

 

Е 40 дена бяха спрени. Не е малко. Факта, че направиха това в негова памет е важното. Повечето хора се възползваха да си трупат активи. Дори приятелката му малко след това тръгна по почивки и не спази никакъв траур. Те поне направиха нещо. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

ПЕСЕН,ФЮЧЪРИНГ, ДУЕТ, ДИСКОТЕЧЕН ХИТ и YouTube СЕНЗАЦИЯ НА ГОДИНАТА ! ❤️ ❤️❤️

 

 

Willy:

Да си тук, Къде беше ти, Акустична версия, Демо версия, Лайв версия, Лайв в дискотеката онзи ден версия, Гласът на БГ версия etc  left the chat

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , GSA каза:

Ооо браво на Марче - супер дади си е хванала, удобрявам! 

Да, този поне изглежда доста по-добре от предишните богаташи, които докопваше. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , berryJ каза:

Willy:

Да си тук, Къде беше ти, Акустична версия, Демо версия, Лайв версия, Лайв в дискотеката онзи ден версия, Гласът на БГ версия etc  left the chat

Мило, аз щe подкрепям само този хит на финалното гласуване!

 

  • Love 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена ще завърши годината като най-слушан български изпълнител за месеците февруари, юли, август, септември, октомври, ноември и декември. За първи път цялостно някой ще е с по-слушана година от Азис.(През всички останали 5 месеца от 2021, той е най-слушан)

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Галена ще завърши годината като най-слушан български изпълнител за месеците февруари, юли, август, септември, октомври, ноември и декември. За първи път цялостно някой ще е с по-слушана година от Азис.(През всички останали 5 месеца от 2021, той е най-слушан)

За ютуб ли говориш или друга платформа? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам, че сте затворили онази предната дискусия, а някакви си там люде ми препоръчха да питам собствениците да дискотеки колко е хонорара на Меди. Добре, на 15-ти е тук във Видин, а днес капарирах ведомствения банкет в един от ресторантите на собственика на дискотеката. Но не това е дилемата, защото Меди е на 5000 лева и го предлага Сашка, която вероятно ще дойде с него на 15-ти. Може би да дойде и на 10-ти, когато тук за втори път тази година ще е онази, която от време оно стряска съня на другата, която ще е тук утре, на 3-ти. И за другата ще питам, че така и така сме на тема хонорари. Малко тегаво да се ходи на кръчми, че правя два пъти 40 тези дни, но пък мога да пратя сина да заснеме това онова. Вече си е запазил маса за Меди, защото е набор 2000 и по-старите нещо не го вълнуват освен когато баща му черпи.

------------------------------------

онази - Камелия

другата - Преслава 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Ютуб, но и в Spotify e тя.

Браво, напълно заслужено е! 7 на 5 е доста добро постижение. Все пак сравняваме с Азис който е слушан много в Турция, а и не само там. 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...