Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Да купил и местото Гальо Вафлата, а защо не и победата 

Ами не всички имат мъже паразити като Цветин, цял живот да го гледа камата.😄

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Willy каза:

Ами не всички имат мъже паразити като Цветин, цял живот да го гледа камата.😄

А той Гальо ич не е паразит! Цял рогоносец. Кво да направим, че Галош се е*е като свирка? 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

А той Гальо ич не е паразит! Цял рогоносец. Кво да направим, че Галош се е*е като свирка? 

Е, нали купувал всякакви награди и постижения на Галена, спонсорирал кариерата й 14 години, итн... Тия пари от небето ли падат? Последно, какъв е? 

Да си кажа нещо така съвсем случайно, аз ако не блестях с особено голям умствен капацитет, щеше да ме е срам да се показвам и да наглея.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като дългогодишен фен на Камелия...ще кажа Браво на Галена. 😄

Успешна година беше за нея. Въпросът е ще успее ли да остане така и за напред. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Галена!!! 

Следващата година обаче да сменят водещия - никаква емоция не вкара във финала. Супер равно и скучно.

Емилия Башур почна да качва клиповете дето мистериозно изчезнаха. Малко тъпо се получи така. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Е, нали купувал всякакви награди и постижения на Галена, спонсорирал кариерата й 14 години, итн... Тия пари от небето ли падат? Последно, какъв е? 

Да си кажа нещо така съвсем случайно, аз ако не блестях с особено голям умствен капацитет, щеше да ме е срам да се показвам и да наглея.

А не е ли? 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Петя - прекрасен глас и талант! Успех и само напред, заслужава го! ❤ Честито и на Галена за поредния покорен връх. Мисля че и другата година ще е треньор. Заслужи си мястото и уважението. 😍👑👑👑

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

И какво, досега са печелили само Галена и Десислава, все жени на Гальо *😍

Добре, че Невена Цонева се отказа та спечели дебелата.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, THE IIconic каза:

Да купил и местото Гальо Вафлата, а защо не и победата 

Да, прав си Галена в най-силната година от кариерата си, когато официално стана едно от най-големите имена в цялата история на жанра със сигурност е имала нужда Галин да й купува място някъде си. Което в никакъв случай не означава, че не й помага, но все пак са семейство. 

П. П. Или съм пропуснал, но не видях нито една реклама на Боровец по време на финала!? Че нали така й беше купил място.. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Още повече че няколко пъти повтори в ефира на БТВ, че е отказвала 4 пъти и сега най-накрая е решила да приеме това предизвикателство. 

Просто го заболя от факта, че любимката му просто е била резерва, сменила отказалата им Галена.

  • Like 1
  • Dislike 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фурорът по Петя във Фейсбук е очеизбождащ. Някой да твърди, че победата на Галена е купена, е меко казано смехотворно. Истината е, че и тук тя спечели с най-голямото си предимство и в чалгата - своя (почти) безпогрешен усет. Твърде вероятно е, ако Петя и Георги бяха в други отбори, отдавна треньорите им да ги бяха отсвирили. Но Галче усеща какво обича болшинството от българската публика и си изигра картите блестящо. Хубаво би било поне днес и най-големите ѝ хейтъри да замълчат, вместо да стават за смях. 

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрях да гледам Гласът на България след около 7ми или 8ми епизод, но сега като видях финалната двойка и победителката, явно добре съм направил. Иначе честито на Галена. Лечев ме дразнеше с вечното си самохвалство. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път следях "Гласът" редовно, очевидно заради Галена, но като формат е много зле. Имаш 3 епизода да се запознаеш с участниците и да изградиш фаворит. "Мюзик айдъл" и "Х-фактор" са в пъти по-интересни, но и иазискват осезаемо по-голям бюджет. Все пак бях за Жоро или Петя и много се зарадвах като останаха накрая.

Галена най-накрая получава заслуженото масово одобрение след толкова години непрестанна работа и себеусъвършенстване. Супер представяне, много познати в началото подходиха с недоверие към нея, но тя ги опроверга и сега бяха за тийм Г. Перфектна черешка на тортата за 2021, а ВНЛ-то тепърва ще се разгръщааа....

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, pacho каза:

Ами, страхотно е, че Петя Панева спечели. Айде да вземем да си седнем на дупетата и да си ценим родното, малко да си повярваме и да си вдигнем самочувствието. Писна ми от чужди песни по тия формати, аз в България ли съм, в UK ли съм. Само да имитираме запада, да пеем като тях, да им проповядваме ценностите, да им говорим езика, да им ядем храната - ето това ще ни затрие.

Крайно време е да се обърне внимание на флоклора, защото беше в леко забвение. Тия песни да се запишат на хубав носител и да се ползват малкото живи таланти. Какво по ценно от тази музика? Цял свят я е признал и продължава да й обръща внимание.

По-скоро е (поредната) манифестация на колективния ни нарцисизъм като държава. Мен лично народната музика никога не ми е допадала. Не съм почитател на неравноделните ритми.

  • Dislike 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, zai4eto82 каза:

Шефпвете ми познаха, че Петя ще спечели. Точно на работа преди да си тръгнем коментирахме,че тя ще спечели. 

Кой са шепФовете?

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

10-те фолк изпълнители с най-много абонати в ютуб:

 

1. Азис - 462k (Първо качване: 15ти ноември, 2015)

2. Андреа - 254k(Първо качване:  29ти април, 2013)

3. Ax Dain - 205k(Първо качване:  24ти август, 2012)

4. Меди - 171k(Първо качване:  2ри декември, 2018)

5. Емилия - 164k(Първо качване:  13ти ноември, 2019)

6. Преслава - 128к(Първо качване: 27ми октомври, 2018)

7. Десислава - 117к(Първо качване:  12ти април, 2009)

8. Галена - 104к(Първо качване:  19ти януари, 2021)

9. Сашо Жокера - 100к(Първо качване:  23ти октомври, 2009)

10. Глория - 98.6к(Първо качване:  29ти януари, 2015)

 

  • Like 2
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

По-скоро е (поредната) манифестация на колективния ни нарцисизъм като държава. Мен лично народната музика никога не ми е допадала. Не съм почитател на неравноделните ритми.

И аз не слушам народна музика от сутрин до вечер, но такива песни и гласове ме карат да се гордея, че съм българка. Това са нашите корени и няма как да не ги уважаваме и признаваме. Жалки са такива коментари от хора изповядващи уж някакви ценности. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

10-те фолк изпълнители с най-много абонати в ютуб:

 

1. Азис - 462k (Първо качване: 15ти ноември, 2015)

2. Андреа - 254k(Първо качване:  29ти април, 2013)

3. Ax Dain - 205k(Първо качване:  24ти август, 2012)

4. Меди - 171k(Първо качване:  2ри декември, 2018)

5. Емилия - 164k(Първо качване:  13ти ноември, 2019)

6. Преслава - 128к(Първо качване: 27ми октомври, 2018)

7. Десислава - 117к(Първо качване:  12ти април, 2009)

8. Галена - 104к(Първо качване:  19ти януари, 2021)

9. Сашо Жокера - 100к(Първо качване:  23ти октомври, 2009)

10. Глория - 98.6к(Първо качване:  29ти януари, 2015)

 

Поне в една класация Глория е в топ 10. 😂

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...