Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 19 часа , petya1 каза:

Като изключим мега силната година на Галена, коя друга ви се отличи като проекти през 2021?
 

Деси Слава представи много готини неща. На мен ми се нарежда на второ място след Галка за 2021, като нали не говорим за хитове, а като качество на продукцията.  

“Токсичен”заслужаваше да е топ хит. Много яка песен! Дуетът с Лорена също е много добър. Машъпът също допринася да се насладят хората на вечните ѝ хитове. Въобще само повече полулярност ѝ трябваше на песните, за да може всички да ѝ признаят силната година, но вече е доста трудно за всички. 

Симона. Ако ме питаш за номер 3, трудно да се сетя.

Повечето имат по 1-2 песни… най-слабата година за жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Симона. Ако ме питаш за номер 3, трудно да се сетя.

Повечето имат по 1-2 песни… най-слабата година за жанра.

Ваня Великова
Ани принцес

 

Tеди Aлександрова
 
Tеди Aлександрова
  • Like 1
  • Thanks 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

Ами тя си платила всичко музика,текст,клип и тн

И че е платила какво? Азис да не е на дъното. Нали знаеш,че тия трендове в чуждите държави са заради Азис не за Галена

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, presi_fen! каза:

И че е платила какво? Азис да не е на дъното. Нали знаеш,че тия трендове в чуждите държави са заради Азис не за Галена

Ти не си за мен пак беше топ 15-20 в Германия, Феноменален също е била, така че без глупости, ако може. 😊

Рекорда е за двамата, не само за Галена, че да се правим на луди. Най-слушаните мъж и жена в стрийминг платформите сплотиха сили и направиха дует, какво друго очаквахме?

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , petya1 каза:

Като изключим мега силната година на Галена, коя друга ви се отличи като проекти през 2021?
 

Деси Слава представи много готини неща. На мен ми се нарежда на второ място след Галка за 2021, като нали не говорим за хитове, а като качество на продукцията.  

“Токсичен”заслужаваше да е топ хит. Много яка песен! Дуетът с Лорена също е много добър. Машъпът също допринася да се насладят хората на вечните ѝ хитове. Въобще само повече полулярност ѝ трябваше на песните, за да може всички да ѝ признаят силната година, но вече е доста трудно за всички. 

Палома, Преслава, Биляниш, Анджелина

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер са започнали да качват дискографията на Камелия в стрийминг услугите. @foxy_vd коментирай. Изглежда няма намерения да си откупва правата за старите песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хабиби + Мотел = А+Г ВНЛ

Абсолютен брутализъм, единствения трак от много време насам, който имам желание да слушам в ежедневието си! Проекта на 2021-25

  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , presi_fen! каза:

И че е платила какво? Азис да не е на дъното. Нали знаеш,че тия трендове в чуждите държави са заради Азис не за Галена

Никой не казва, че Азис е на дъното. Имаме прекрасен проект с пълен шанс да се задържи дълго и да остави следа в жанра. Нека се радваме на хубавата песен каквато е и нейната цел. Не е нужно да приписваме заслугите на единия или на другия. Те са общи, успеха е взаимен. И двамата са дали своя принос и старание за това. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Никой не казва, че Азис е на дъното. Имаме прекрасен проект с пълен шанс да се задържи дълго и да остави следа в жанра. Нека се радваме на хубавата песен каквато е и нейната цел. Не е нужно да приписваме заслугите на единия или на другия. Те са общи, успеха е взаимен. И двамата са дали своя принос и старание за това. 

Аз дори мисля, че Азис е излишен, но може би песента е по-добра в дует, а и самото Азис+Галена предизвиква супер интерес, така че нека е там, има си плюсове. Но песента би ми харесвала също толкова и без него, но в обратен случай  – не мога да обещая.

  • Like 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Аз дори мисля, че Азис е излишен, но може би песента е по-добра в дует, а и самото Азис+Галена предизвиква супер интерес, така че нека е там, има си плюсове. Но песента би ми харесвала също толкова и без него, но в обратен случай  – не мога да обещая.

Не съм се замисляла ако беше самостоятелна какво щях да очаквам и мисля. 😁 Може би пак щеше да е хит, но такъв рекорд се получи заради комбинацията им. Иначе песента е много в стил Азис.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Не съм се замисляла ако беше самостоятелна какво щях да очаквам и мисля. 😁 Може би пак щеше да е хит, но такъв рекорд се получи заради комбинацията им. Иначе песента е много в стил Азис.

В демото е с малко по-различен отсвир и два пъти се повтаря частта със старата циганка накрая.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Не съм се замисляла ако беше самостоятелна какво щях да очаквам и мисля. 😁 Може би пак щеше да е хит, но такъв рекорд се получи заради комбинацията им. Иначе песента е много в стил Азис.

Факт, песента си е точно ако Хабиби и Мотел имаха дете. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

А за Петя 🤭

Айде победата тази нощ! Аз ще мога ли да гласувам, знае ли някой?

Мисля, че ограничението е само за брой СМС-и да са до 40. Би трябвало да може от чужбина. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

В демото е с малко по-различен отсвир и два пъти се повтаря частта със старата циганка накрая.

Точно тази част със старата циганка е любима на много хора като гледам. И мен много ме кефи. 😁

преди 5 минути, Starboy каза:

Факт, песента си е точно ако Хабиби и Мотел имаха дете. 

Направо пръсна със сравнение! В добрия смисъл го казвам. ВНЛ - наследничката на кученцето и двойната стая! ❤

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Starboy каза:

Аз дори мисля, че Теди е излишна, но може би песента е по-добра в дует, а и самото Палома+Теди Александрова предизвиква супер интерес, така че нека е там, има си плюсове. Но песента би ми харесвала също толкова и без нея, но в обратен случай  – не мога да обещая.

 

  • Haha 1
  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Just_Me каза:

Еее тя си татуира името му и вече спряха да се крият 😅

Screenshot_20211212-190953_Video Player.jpg

Страхотна двойка! Излъчват много невинност и любов.

М+М = ВНЛ

  • Haha 7
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...