Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 26 минути, Kriminal каза:

Кой каза, че не ми харесва новата на Гилана и Азо? Снимах се даже как я пея👄

По добре се справяш от тях двамата. 

преди 20 минути, Kriminal каза:

267333381_420020823158107_3997993931089156648_n.jpg?_nc_ht=instagram.fbeg5-1.fna.fbcdn.net&_nc_cat=107&_nc_ohc=nrVvz34TlBoAX9eGhm5&edm=ABJHkxYAAAAA&ccb=7-4&oh=00_AT8gvz2UuY9q4LEzMNPkhpcVGDPDs1GIqPL6ctbGBTng_w&oe=61BF1A68&_nc_sid=fa978c&ig_cache_key=MjcyODcyOTc5NTExMjk4ODI1Nw%3D%3D.2-ccb7-4

Аз преди и след като изпия две чаши вода с лимон

Кажи, ще ти запишем час при доктор Радева. Във водата има микроби бе! 

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

По добре се справяш от тях двамата. 

Кажи, ще ти запишем час при доктор Радева. Във водата има микроби бе! 

 

Нимоа шегувам се, онова щях да съм аз, ако слушах бози.

Поздрав с хит👄

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 13.12.2021 г. от 20:01, DarkChild каза:

Роксана!

Рокса не победи, спечели една безличница, която повече така и не се появи в полезрението. Роксана мисля, че остана на полуфинал и Ивана предпочете Невена Пейкова пред нея. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

ВНЛ? Не я познаваме! Хита на годината е ясен, а именно...

 

  • Haha 3
  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Blueberry каза:

Рокса не победи, спечели една безличница, която повече така и не се появи в полезрението. Роксана мисля, че остана на полуфинал и Ивана предпочете Невена Пейкова пред нея. 

Аз мислех че спечели един от безличниците ... Та справката в уикипедия казва че някаква която не сме я чували оттогава е спечелила, а Рокса е останала 3та. 

А като гледам списъка с участници и победители, тия имена ги гледам за пръв път, с минималните изключения Рокса, Невена Цонева и Радко Петков. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

2021: Глория още се надпреварва с Десислава коя легенда ще прецака повече личния си YouTube канал като си качва песните в още един.

Встрани от това, тази песен изненадващо ми е една от най-приятните на Гло от много време насам. Отива й да не се мъчи да е модерна и комерсиална.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Аз мислех че спечели един от безличниците ... Та справката в уикипедия казва че някаква която не сме я чували оттогава е спечелила, а Рокса е останала 3та. 

А като гледам списъка с участници и победители, тия имена ги гледам за пръв път, с минималните изключения Рокса, Невена Цонева и Радко Петков. 

Сега разрових списъка и има доста поп-фолк имена, които са участвали в сецоните. Златната мина е трети сезон с цели четирима.

Участвали са: Наргиз, Роксана (сезон 1), Венцислав Кътов (сезон 2), Зоя Мутишева, Лазар Кисьов, Соня Иванова, Ивета Костова (сезон 3), Радко Петков, Симона Загорова (сезон 4), Симона (сезон 5). В шести не виждам поп-фолк изпълнител.

От поп и други жанрове някакви изяви имат Паулина Горанов (повече заради Игри на волята), Керана, Тино, Mia D.

Като теглим чертата най-успешна от всички е Симона и то заради Галин. От всички споменати, тя отпада на най-ранен етап ;) 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Сега разрових списъка и има доста поп-фолк имена, които са участвали в сецоните. Златната мина е трети сезон с цели четирима.

Участвали са: Наргиз, Роксана (сезон 1), Венцислав Кътов (сезон 2), Зоя Мутишева, Лазар Кисьов, Соня Иванова, Ивета Костова (сезон 3), Радко Петков, Симона Загорова (сезон 4), Симона (сезон 5). В шести не виждам поп-фолк изпълнител.

От поп и други жанрове някакви изяви имат Паулина Горанов (повече заради Игри на волята), Керана, Тино, Mia D.

Като теглим чертата най-успешна от всички е Симона и то заради Галин. От всички споменати, тя отпада на най-ранен етап ;) 

 

Забравяш Меди, на когото Прес единствена не се обърна. 

  • Wow 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Willy каза:

Турболенция никога не направи повече от 300-350к дневно. 

Всички(един и същи човек) дислайкнали докажете обратно или не ставайте за смях!

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Hurricane каза:

Забравяш Меди, на когото Прес единствена не се обърна. 

Вкусов вкус👄

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Сега разрових списъка и има доста поп-фолк имена, които са участвали в сецоните. Златната мина е трети сезон с цели четирима.

Участвали са: Наргиз, Роксана (сезон 1), Венцислав Кътов (сезон 2), Зоя Мутишева, Лазар Кисьов, Соня Иванова, Ивета Костова (сезон 3), Радко Петков, Симона Загорова (сезон 4), Симона (сезон 5). В шести не виждам поп-фолк изпълнител.

От поп и други жанрове някакви изяви имат Паулина Горанов (повече заради Игри на волята), Керана, Тино, Mia D.

Като теглим чертата най-успешна от всички е Симона и то заради Галин. От всички споменати, тя отпада на най-ранен етап ;) 

 

В този последния нали участваха тези от Ара мюзик - Ирена и на мъжа забравих името. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Меди е участвал в Гласът и Преслава не се е обърнала ли?

Ех, Пресо…

Сега тази песен можеше да е твоя.

 

Сега го намерих. И Данчо Караджов не се е обърнал. https://glasat.btv.bg/otbor-miro/mehmed-gogov-proud-mary.html

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Сега го намерих. И Данчо Караджов не се е обърнал. https://glasat.btv.bg/otbor-miro/mehmed-gogov-proud-mary.html

glow up-a и на двамата с брат му обаче >>>

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Hurricane каза:

Сега го намерих. И Данчо Караджов не се е обърнал. https://glasat.btv.bg/otbor-miro/mehmed-gogov-proud-mary.html

С това изпяване на Прауд Мери съм съгласен с тях, не е баш за обръщане. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли колко е хонорара на Андреа? Мисля, че не заслужава повече от 300 лева. Кошмарна, напълно заслужено залязла.

Да имаш такава кариера, да излезеш да изпееш само Егоист, Строго забранено, Пробвай се и Неблагодарен - направо си е срам. Останалата част да са кючеци, да се правиш на Ариа и да пускаш бъзици за нея. И да завършиш с Една българска роза. 😬😬😬

Външния вид дори не е за коментираме, най-малкия и проблем е. 

  • Like 5
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Hurricane каза:

Сега го намерих. И Данчо Караджов не се е обърнал. https://glasat.btv.bg/otbor-miro/mehmed-gogov-proud-mary.html

Много му е различен гласа още там. Иначе е трябвало директно някоя чалгия да изпее според мен. 

 Не е лоша тая песен

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Рокса не победи, спечели една безличница, която повече така и не се появи в полезрението. Роксана мисля, че остана на полуфинал и Ивана предпочете Невена Пейкова пред нея. 

На полуфинал бяха Гергана и Роксана. Роксана беше на финал! Завърши трета. 

п. с Победителката от този сезон е домакиня. Има и 2 лапета! 

  • Wow 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Рокса не победи, спечели една безличница, която повече така и не се появи в полезрението. Роксана мисля, че остана на полуфинал и Ивана предпочете Невена Пейкова пред нея. 

Но пак стана известна заради предаването и Ивана я набута в Пайнер. Цура Грахич също. Слави я взе веднага след като отпадна в двубоите.

То и Дара не е победителка в Екс фактор, но пак получи ползи от участието си.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...