Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Lelqtian каза:

8. "Я се разкарай оттука с тая камера" 

9. "Ама ти си Илиянци"

10. "Толкова мога"

11. "За кого ги правимЕ тия нови песни?"

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 20 часа , Hurricane каза:

Забравяш Меди, на когото Прес единствена не се обърна. 

Да, аз гледах само тези, които са стигнали до живите концерти, които в предните сезони бяха доста повече на брой от тазгодишните (само полуфинал и финал). Иначе и Мариян-Шоколадката е бил на кастингите. Имаше и други.

Меди пя Proud Mary и изобщо не беше поп-фолк настроен. Аз го харесвах в Х-фактор и месеци след като го знаех като поп-фолк изпълнител, осъзнах, че е същият Мехмед.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Да, аз гледах само тези, които са стигнали до живите концерти, които в предните сезони бяха доста повече на брой от тазгодишните (само полуфинал и финал). Иначе и Мариян-Шоколадката е бил на кастингите. Имаше и други.

Меди пя Proud Mary и изобщо не беше поп-фолк настроен. Аз го харесвах в Х-фактор и месеци след като го знаех като поп-фолк изпълнител, осъзнах, че е същият Мехмед.

Албена Бум-бум-секси-то също се изявяваше! За Наргиз не знаех! Роксана е звездата!

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключила е коментарите на последната си снимка в Instagram и е накарала illuzion да изтрият снимката, която бяха качили 🤷‍♂️ Сега видях и че е плюла Янева пак преди няколко дни. На кривата ракета - и космосът й крив. Вместо да каже колко хора е мамила за пари и че никой не иска да работи с нея…

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, norton737 каза:

Изключила е коментарите на последната си снимка в Instagram и е накарала illuzion да изтрият снимката, която бяха качили 🤷‍♂️ Сега видях и че е плюла Янева пак преди няколко дни. На кривата ракета - и космосът й крив. Вместо да каже колко хора е мамила за пари и че никой не иска да работи с нея…

Ракетата не знам, ама космоса и е крив по собствено желание и умения с фотошопа.  Или смяташ е случайно колко криви са плочки, огради, уши и други подробности по снимките? Дора е първо-откривател на физиката на новата мета реалност, истинско научно постижение за най-малкото две дузини нобелови награди. 

 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, NICK. каза:

Помислих, че ще направи "чекия" както би се изразила Ивана.... на елхата! Тя пък накрая взе, че я заеба и всичко хубаво свърши! :D Опасна! Запомнящи се участия прави, както някой тук се изрази! 
В началото Обърна микрофон, сега пък хвана елха и я изпусна долу, направо си я разглоби! Опасна АндроМеда! :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Willy каза:

Луцифер - паднал ангел

https://vm.tiktok.com/ZM8c2g7do/

Виж, кво, Азисе, я, нагъзи се! :D :D :D Направо си му го "изпя". Опаснааааааа! :D И да спре фотошопа, че...... виждаме!!! :D Иначе е сладурка! Голяма купонджийка! :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана се изгаври с Андреа! Имитира гафа й, в който пя на обърнат микрофон (Вижте ги, едно към едно са)
%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD.jpg

Помним ли? :D И много други я последваха!

  • Like 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DevilWish каза:

Valia / Валя е в Valia Bakery.

Приятелии, последвайте официалната ми фейсбук страница където много скоро ще ви представя коледните ни изненади. Изкушаващо вкусни и красиви …….🥰
Може да бъде изображение с 1 човек, храна и на закрито
 

Здравейте, скъпи приятели! С голямо удоволствие ви представям най-новият ми проект 𝒱𝒶𝓁𝒾𝒶'𝓈 𝒷𝒶𝓀ℯ𝓇𝓎 𝒹ℴ𝓃𝓊𝓉 𝒽ℴ𝓊𝓈ℯ 🍩
Отвори врати най-сладката пекарна в град Пловдив!
Ние създаваме уюта на дома, чрез солените и сладките изкушения направени и поднесени с много любов. При нас може да се насладите на разнообразни вкусове, които ще завладеят всички ваши сетива.
Очакват ви много изненади! 💝
— с/ъс Valia / Валя.
❤️❤️❤️ 😘 Чудесна идея! 

Деси Слава харесва това. И коментира:

"Ще съм ти редовен клиент" 😘

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , norton737 каза:

spacer.png

В интерес на истината не изглежда зле, дори е много сладка. Ако не си обработваше снимките до неознаваемост на никого нямаше да му пука че е напълняла. Подигравки отнася заради фотошопа, не заради това как реално изглежда...

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, meleto каза:

Колко фалшиво пее Андри... то ми стана жал. Нито пеене, нито изглежда както преди. Е, поне не е като Гергана на касите на Лидл.

Гергана изкарва в Лидъл повече пари от Андреа с едно участие на 3 месеца и не се излага така. 

33-годишна жена, а ми напомня на поне 20 години по-стара и изветряла звезда, която само живее в миналото и никой не се интересува от нея. Доста е тъжно това нейното. Личи си, че нито психически, нито физически е много добре.

И да внимава с изцепките, че може повече да не я поканят. Изпочупи на хората украсата.

  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , meleto каза:

Колко фалшиво пее Андри... то ми стана жал. Нито пеене, нито изглежда както преди. Е, поне не е като Гергана на касите на Лидл.

Че какво й е на Гера? Нормална работа, сигурна заплата. Докато бившите й колежки днес имат участия, утре като ни затворят пак - увисват. С кое Андри е по-добре? Нито пеене, нито визията й е както преди. Като се появи някъде после я оплюват как се е развалила, а в Инстаграм поддържа жалка фалшива реалност където все още всичко й е идеално.

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко за Денис. :(
Тая хич не го е обичала, а тръбеше наляво-надясно след смъртта му колко го обичала. 😡
 
Парцал: Гаджето на Денис Теофиков се съблече чисто гола и замина с богаташ в Истанбул:
https://sv-news.com/2021/12/kliuki/4023-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%86%D0%B0%D0%BB-%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%81-%D1%82%D0%B5%D0%BE%D1%84%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%B2-%D1%81%D0%B5-%D1%81%D1%8A/?fbclid=IwAR2nXnFyPLCVNW90Wb7ouWLnXZXF--8ok96kNhDlPGxbhHa8OOVFAu7JRto
  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...