Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Не знам. Останах с такова впечатление,че е надут. Успях да го хвана за ръката от сцената, защото бяхме с колегата долу отпред сцената с хората и имахме късмет да го хванем за ръка, както и някои други успяха. Пък за снимките толкова бързаше,че ако не му казах, че и колегата иска да се снима, той тръгна,че го спирах. Вярно,че има всеки ден участия ама хората са дошли заради теб. 5 минути поне можеше да отдели. Едва снимах колегата с него.  Дори не можеш да го прегърнеш както Коце. Не го виждам Меди като Коце дълги години на сцена. 

Не си ли вече малко голяма да ходиш да гониш певците и да ги дърпаш :D

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 22 минути, hohster каза:

Най-грозното, което съм виждал, беше на участие на Емилия. преди години.. 

Ходеше от маса на маса за бакшиш и някакви чичковци и се натискаха и и шушнеха на ухото да ги поздравя с някакви песни.. Беше видимо доволна от пачката, която събра за нула време от 2-3 маси...

Тогава май още не беше Бахурица..

meanwhile галошка бута бакшиш ВГЗ на Азис. 😂

 

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

И какво от това. Той не слезе при хората., а тая танцьорка от сцената се протегна да даде бутилката. 

При Меди даже нямаше танцьорки на сцената. 

Не правил кръчмарски изцепки, не слязъл при хората, не поздравил на Дочка стринка й, ...ай, сиктир. Много добре направил дори.

  • Like 4
  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Аз пък искам да се докосна до изпълнителя, а не само да го гледам на сцената. Много хубаво прави Коце,че слиза при хората. 

Той пък не иска да се докосва до теб! Като искаш контакти от всякакво естество, наеми си ескорт.

  • Like 5
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Много съм замаяна от снощи. Да спа докъм 10:00 часа, не съм усетила кога е станало почти 10:00. Снощи в Dock 5 още към 00:00 часа беше пълно на Меди. 3 пъти поне пускаха на Галена и Азис и други песни на Галена, пускаха някаква нова на Тина дето я чухме за първи път там щото е излязла докато сме били на работа, Ало Ало на Теди Александрова пускаха и дуетната й с Палома- много я пяха тая хората, и 2 песни на Коце пускаха -Проблем и Един грам срам- ама как ги пеят хората песните на Коце също и други песни пускаха на Емануела, някои на Преслааа, 1000 пъти и други. Меди дойде в 2:00 и нещо. Изпя си всичките песни както и извън репертоара си, Пя на живо. Не повтори нито една песен, което ме изненада. Останахме без глас с колегата щото пяхме много, то всичко пееше с Меди. На песента с Галена каза, че имал изненада и че тя щяла да дойде, но се пошегува. Които бяхме отрпед, успяхме да го хванем за ръката. Той пя и песен на Тони Стораро- Милиони звезди, 1000 пъти, народна песен пя, на Слави песен. Пя някъде час и нещо без почивка. По едно време към почти края на участието му тока спря и той се чудеше какво става. Запя акапелно доколкото си спомням. Иначе започна с баладата си Да си тук, много я пяха всички. На една от песните каза да си включим телефоните. Имаше едно момиче сред публиката, която й каза,че приличала на Преслава и каза,че е пял на нейния бал и й бил подарил Мерцедес Бенц, а тя му отвърна,че за нея Меди бил по-важен и че пял на бала й. Направи ми впечатление,че колкото и да пя, нито един път не слезе при хората да ги поздрави, не поздрави нито един от публиката някой с рожден ден, ако е имал. Изобщо не слизаше при хората, никой не се качи при него да се снима. Това е разликата с Коце. При Коце, той обръща внимание на всеки в клуба, слиза при хората, поздравява ги, хората го заобикалят и се снимат с него. Меди никой не го чакаше за снимки освен аз и колегата. И то толкова набързо беше, той бързаше да си ходи. Не знам надут ли е, но няма никакъв контакт с публиката да е сред тях. Имаше и една игра от Меди- която компания била най-шумна на нея щял да подари една бутилка и извика на сцената едната танцьорка онази дето Коце я познава от малка щото майка й я водила с нея си на негови участия, а сега тя е на 20 години. Най-шумната компания си спечели бутилка. Когато изпя Майната ти Свети Валнтин ми беше странно да го няма Коце, защото съм свикнала винаги Коце да я пее. Беше и ми странно Коце да не е там. Не знам няма го това отношение на Меди към хората, което Коце има към тях. 

Меди пя върху плейбек или върхи инструментали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, stereoto_ каза:

Върху Зайка е пял, ти пък, какви са тия въпроси.. 

Нещо сложно ли питах? Разбрах, че пее на живо, чил. Питах просто дали използва инстументалите на песните си или кара на плейбек (и пее върху тях), щото не му ги дават сб-ците (като на някои изпълнители)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, i810 каза:

Танче, Ковид период е, сигурно се пази Медунчо, какво да го правиш! 😂

Как е възможно да предпочита Моника Валериева пред наша Зайка ...???

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, z_o_ каза:

Другия нов календар за 2022 г.

Може да бъде изображение с 12 души и текстово съобщение

Няма нито едно голямо име на този календар (като изключим Ивана), Пайнер затъва все повече, до 1-2 години може и да не съществуват. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, GSA каза:

Хубаво, че е Райна тук. Единствената да прилича на човек. 

Скъпа, нека не сме пристрастни. Не знам коя е на Март ама е най - готинка. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, DarkChild каза:

Тя Туца смята, че като е платила 10 лв вход и изпълнителят е нейна собственост за нощта.

Гранд дамата е отияла при раята, нейн е, ако поиска и пичока ше й измие с език. Туци е по - сладка, по - вечна и по - хитова от Мехмед. Казах! 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, BobiTo каза:

(като изключим Ивана), 

Изключи я, по-забила и от Глория е. Мушамите й флопнаха здраво, нищо че бяха с нейни песни.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам, Меди си е свършил перфектно работата? Платили са му да пее и е ПЯЛ. Не се е правил на комедиант защото не му се занимава (или не може) да изкара 2 тона на живо, не се е наливал като свиня и не се е натискал на всяка ковра, която му се изпречи на пътя. Евала!

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, WindWalkerMonk каза:

Скъпа, нека не сме пристрастни. Не знам коя е на Март ама е най - готинка. 

Малолетната проститурка е на март. 

  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, z_o_ каза:

Другия нов календар за 2022 г.

Може да бъде изображение с 12 души и текстово съобщение

Април и Август - топ месеци с Паломка и Биляниш! :heart: Някой знае ли дали е да законно да си смениш рожденната дата? Искам да ми е през някой от тези 2 месеца вече!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Откакто я е качила я слушам почти всеки ден. За мен по-прецакана кариера от Глориевата няма в жанра. Не се сещам за друг, който чак толкова да е изгубил усета си какво да пее и да си захаби толкова хубави песни.  

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...