Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Емилия: *напуска Пайнер*

Пайнер: oopsie Ето ме, Калифорния, Да бях от гадните, Специално за всяка, Без въпроси и още кой знае колко нейни песни мистериозно изчезнаха от канала ни! ☺🤭🤗

  • Haha 1
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Willy каза:

Емилия: *напуска Пайнер*

Пайнер: oopsie Ето ме, Калифорния, Да бях от гадните, Специално за всяка, Без въпроси и още кой знае колко нейни песни мистериозно изчезнаха от канала ни! ☺🤭🤗

Кога са ги махнали? Големи глупаци са.. А Емилия сигурно е в нервна криза. Отидоха гледанията ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Hurricane каза:

Около 800К, ако е наистина нещо добро или поне отговарящо на претенциите им. 

 

преди 8 часа , FikLena каза:

като добавим гледанията от чужбина (Турция) + над 1 млн 

Едва ли. А и колко от турските потребители са абонирани в канала на Планета. Ако е 'гърмеж' ще се включат в последствие, но не първите 24 часа. Аз мисля, че пак ще почне слабо но ще има задърване. Най-вероятно втория ден ще направи повече гледания от първия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Lelqtian каза:

Е те са си написали какви са им очакванията към проекта - ВГЗ ... 

ВНЛ пише реално, за тези, които не са схванали шегата в поста със скрийншота.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава при Цитиридис каза,че с Благой поддържат приятелски отношения заради детето. Пак не случи на мъж. Каза,че е напълняла след второто раждане, задържала килограми тъй като се получили хормонални обърквания в организма й. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Емилия: *напуска Пайнер*

Пайнер: oopsie Ето ме, Калифорния, Да бях от гадните, Специално за всяка, Без въпроси и още кой знае колко нейни песни мистериозно изчезнаха от канала ни! ☺🤭🤗

Важното е че са запазили тези топ хитове.
 

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Fast каза:

Важното е че са запазили тези топ хитове.
 

 

Нарочно! Някой който не следи чалгата толкова отблизо решава да види какво е пускала последните години и ще си помисли че без последните 2 години, Счети е била тотално дъно.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Olay каза:

ВНЛ пише реално, за тези, които не са схванали шегата в поста със скрийншота.

В Николетиния Лозановия г*з значи

  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шибанистан щял да вземе интервю и от собственика на сградата откъдето е паднал Денис, ще говори и за разследването докъде са стигнали, ще потърси Пашев за интервю. ще потърси и бащата на Денис. Лудата глава е отказал даже е обидил отя Шибанистан и му казал,че уж бил болен, на легло, а в същото време се забавлявал в заведение на водка във Велико Търново и щял да отваря заведение там. 

 

  • Wow 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

В нашето легло, поздрав за Пепи! : *

image.png.c0b212d2f82496daca7aa5a1a7fe69ab.png

 

Нимоааа накрая всичките ще са ми в главата като една песен

 

в твоето легло

пълни със сълзи

нашето легло още личи👄

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чата с Цеци Лудата Глава и някаква млада певица, на която й предстоял договор с Пашев се оказа истински, в който Лудата Глава е заплашвал тази певица. Просто Цеци Лудата глава й е писал от фалшив орофил, той така прави с фалшиви профили и манипулира хората. Такава му е схемата. 

  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Чата с Цеци Лудата Глава и някаква млада певица, на която й предстоял договор с Пашев се оказа истински, в който Лудата Глава е заплашвал тази певица. Просто Цеци Лудата глава й е писал от фалшив орофил, той така прави с фалшиви профили и манипулира хората. Такава му е схемата. 

Не се изявявай като инспектор Гаджет, има си хора, които ще разберат в крайна сметка каква е истината, освен ако не я потулят по бързата процедура.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...