Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 12 минути, hohster каза:

Не се изявявай като инспектор Гаджет, има си хора, които ще разберат в крайна сметка каква е истината, освен ако не я потулят по бързата процедура.

 

Нищо не се изявявам. Във фейса Симеон Милков във фейс страницата му Шибанистан вчера се включи на живо от дискотеката в Русе Showroom той както и собственикът на клуба Петър Йорданов, който е работил дълги години с Цеци Лудата глава. Каза доста неща за Лудата глава какъв изрод е, отделно този Симеон каза,че се е свързал с прокурор  и тече разследване още и лично прокурорът му е казал,че е много специфичен случай. В следващите лайфове, Симеон ще се свърже и с човекът, който е снимал трупа на Денис, собственикът на сградата също, ще потърси и Пашев, също ще говори с прокурор пак, за да каже докъде е стигнало разследването и да му зададе въпроси. И Лудата глава наистина е заплашвал някаква нова певиц,а, на която й предстои подписване с Даймънд и този чат го знам аз, там Лудата глава казва, а Ави знае ли, че и аз бях там на терасата? И тук се навързват много неща, че и Лудата глава трябва да бъде разследван. 

252690337_4303109309797840_684338258962829006_n.jpg

252106341_10217203161024702_9211886182877310552_n.jpg

  • Wow 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Алекса се видя колко "страда". Не изчака и 40 дена и отиде на почивка в Истанбул и пуска снимки оттам. От вчера пък даже си е сменила вече профилната си снимка. Всички му се пишат за приятели, а са фалшиви и долни лицемери. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, THE IIconic каза:

Дано изкарат флоп! Много ще се смея! 😂

Пожелавам ти някой вече да ти направи някакъв кеф по празниците, че ми е тъпо да те гледам как се измъчваш по цял ден в този форум. :D 

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, THE IIconic каза:

Дано изкарат флоп! Много ще се смея! 😂

Това да не ти е песните на Кама след 2006, с изключение на точно 2 хита ??

  • Like 3
  • Confused 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Olay каза:

Предвид кариерата на Азис (песните му последните 5 години), аз засега имам резерви към песента.

Да, но тук е с Галена. Това трябва да те обнадеждава. Още малко и ще разберем. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Olay каза:

За разлика от пресиното, скрийншота от сторито на Галена е фейк

Само тук не разбраха, че скрийна е обработен за майтапа .... Веднага на въдицата щом е за Галена 😂😂😂

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Надявам се да пуснат някоя бруталка,имам големи очаквания понеже ми омръзна от сушата в жанра.

Screenshot-20211209-134422-Instagram.jpg

Пак на Преса муцуната използвали - дайте малко креативност. 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галено, Галено ... погреба за пореден път 99% от колежките си :ar:Къде е счетоводителката сега се пита в задачата, с онзи изтърбушен клип :rolleyes:

  • Love 4
  • Confused 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е песен, това е бруталия! А за изпълнението нямам думи - супер въздействащи и двамата. Галена по-красива не знам виждал ли съм я някога, особено с първата визия. Азис по-космат и черен също не съм го виждал май. :D 

Стара циганка позна ми, че хиляди тениски ще бъдат разкъсани и запалени на тоя зверски хит. 😁

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поколенията се сменят, но някои не дават индикации да позволяват да ги сринат. Радвам се, че и от тази генерация съм си харесал певица именно от този тип, както беше и от предното. Личи си, когато си бил лидер толкова години и не се и замисляш да дадеш на заден и да се депреснеш заради по-младите.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...