Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, meleto каза:

Емилия с повече абонирани за канала й от Галена и Преслава. Гони Андреа.

Емилия е направила много повече премиери в канала си, две от които успешни балкански колаборации с 30М+, но всеки ден едва ли ще е Великден за нея. Преслава е с 140 качвания...

 Галена само с три клипа в канала имаше 92к. Сега с 4 ще догони 120/30к.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Stela каза:

Само тук не разбраха, че скрийна е обработен за майтапа .... Веднага на въдицата щом е за Галена 😂😂😂

И откъде трябва да разбирам? И аз като Зайка ходя на работа и нямам време да разглеждам сторита поцял ден и да проучвам кое е обработено и кое - не.

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Изключителен талант!! 

Браво,на Галка/Азо,че са го включили в проекта.

 

Screenshot-20211209-191415-Facebook.jpg

Манелюбивите е явно грешка в превода и все пак толкова на място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче key change-a или както и да му се вика в края кърти. Това със старата циганка е в пъти по-силно отколкото да бяха свършили песента с пореден припев. Кара ме да се замисля колко липсва тази практика в чалга песните.

  • Like 2
  • Thanks 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Обаче key change-a или както и да му се вика в края кърти. Това със старата циганка е в пъти по-силно отколкото да бяха свършили песента с пореден припев.

Точно, песента те държи от първата до последната секунда, а това ми е любимото. Кара те да си я пуснеш отново.

Нямам търпение да я качат в Спотифай, колко се бави Галена по принцип?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

 

Нямам търпение да я качат в Спотифай, колко се бави Галена по принцип?

4 дни минимум, а понякога и седмица+ 

Не ми харесва работата на KVZ, бях ги питал защо се бавят и отговора беше че изпълнителите им пращали песните дни преди премиерата, а трябвало седмица-две по-рано да се качи за да излезе на време, което съвсем не е вярно. Да не говорим, че дори и профила й е без био.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

4 дни минимум, а понякога и седмица+ 

Не ми харесва работата на KVZ, бях ги питал защо се бавят и отговора беше че изпълнителите им пращали песните дни преди премиерата, а трябвало седмица-две по-рано да се качи за да излезе на време, което съвсем не е вярно. Да не говорим, че дори и профила й е без био.

Получава се така, защото са дистрибутори на дистрибутори, и песните минават през хиляда места преди да стигнат до стрийминг услугите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Валят гледания. Гражданите на Ел Салвадор и Камбоджа знаят ли, че са чули новият математиков продукт?

  • Like 1
  • Haha 4
  • Dislike 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Willy каза:

Рекорда на Денис и Малката на харесвания и гледания( 617к с 42к) явно ще бъде минат.

Теофиков пак ще си върне рекорда като им излезе дуета с Емилия :D 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Теофиков пак ще си върне рекорда като им излезе дуета с Емилия :D 

В канала на Емилия не знам дали ще стартира чак толкова ударно да е над 700к, просто защото сигурно 70% от абонатите й са румънци based on Djeale&Turbolence.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

В канала на Емилия не знам дали ще стартира чак толкова ударно да е над 700к, просто защото сигурно 70% от абонатите й са румънци based on Djeale&Turbolence.

Отдавна не зависи от абонатите.

Иначе подозирам, че е възможно да я качат в канала на Денис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Olay каза:

Явно гърмежа, който очаквах от песента на Азис и Галена ще го получа от  ... Десита 🤣

https://www.tiktok.com/@alphamusicbg1/video/7039736460878040326

неее, какво е това??!😭

Иначе @Blueberry, всъщност да, реално може и да удари милиона, но не мисля че ще е в канала на родителите на Денис, тия 300к само за видео все пак трябва да се върнат отнякъде или само аз съм материалист, остава да видим... 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, presi_fen! каза:

Сигурен съм , че ще ударят 1 милион за 24 часа , радвам се заслужават го положиха доста усилия.

Няма абсолютно никакъв шанс за милион. 700к макс! За 2021/2 и позициите на тубата, това е УАУ.

В същото време Ти не си за мен мина Грешници на Лида и Коце и се нареди в топ 3 най-гледани клипове за годината, след Турболенция и Скандал и продължава да е най-слушано соло(14.6М с топика)!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Не ми харесва работата на KVZ, бях ги питал защо се бавят и отговора беше че изпълнителите им пращали песните дни преди премиерата, а трябвало седмица-две по-рано да се качи за да излезе на време, което съвсем не е вярно.

Дистрибуторът, който ползвам аз, съветва песни с определен release date да се пускат поне 3 седмици по-рано. Между 5 и 10 работни дни е само на дистрибутора да провери заявката дали всичко е като хората.

Изпълнителите тук си бавят песните, за да трупат повече гледания междувременно. В цял свят може да се пускат навсякъде на определена дата едновременно, тук не може.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...