Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, norton737 каза:

Ами то албум от само нови песни, освен Галена и Цветелина, за други не се сещам да са правили.

Всички певици от старото поколение. Много ми се иска да се върне тая мода. Да ги пускат онлайн и със слайдшоута в каналите си...

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Всички певици от старото поколение. Много ми се иска да се върне тая мода. Да ги пускат онлайн и със слайдшоута в каналите си...

Няма как да стане. Икономически е невъзможно. Може някоя веднъж на 10-15 години да си го позволи, но по-често абсурд. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, asylum каза:

Всички певици от старото поколение. Много ми се иска да се върне тая мода. Да ги пускат онлайн и със слайдшоута в каналите си...

Е, аз говоря за последното десетилетие. Преди това нещата бяха коренно различни във всеки аспект.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, norton737 каза:

Е, аз говоря за последното десетилетие. Преди това нещата бяха коренно различни във всеки аспект.

Последно Преса пусна доста нови песни в албум. Бълха я е ухапала. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Оф поредната й боза. Няма силата да прави хитове от пяти и еднакви песни, не го ли разбра вече. Дори и със зарибяваща песен като Моят номер не й се получи. Последните й истински хитове са от периода когато си смени стилът с Яко ми е и Хулиган, трябваше така да продължи. 

Галя и Азо/ Меди и Цура няма ли да излизат вече, че ми се слуша нещо яко.

А преди какви песни правеше... Жалко. Тази дори не я изтърпях цялата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната ганевска еднодневка от Джуна. Никакъв синхрон между текст и музика, диспозиция. Сама по себе си Джуна е сладка и изглежда най-добре отвсякога,но отново не случи на песен. Просто да сменят композитора.

Поздрав с хит, дами!

 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Danger. каза:

Галин как си обяснява, че в опита си да направи голяма звезда от Симона, самият той й се натрапва абсолютно навсякъде и си мисли, че й “помага”.

Първо се пробутва да се снима в клипа й “Момиче от лед”, след това пее и в триото, после прави отделен дует със Симона, за да хване от инерцията и точно сега, когато видя че всички харесаха новата й песен, решава от нищото той да си пусне и негова версия на песента, че и с клип? Тя все още не е пуснала песен/клип изцяло без негово участие.

Малко е като “Ще направя това момиче звезда, но ще се пробутвам около нея, за да намазвам същевременно и аз”. 

Грозна и смешна работа.

 Мисля, че от доста време е било замислено и той да запише тази песен, защото в клипа участва Десита - щастлива, усмихната...Това значи, че видеото е заснето преди трагедията с Денис.Не вярвам дни след слуилото се Десита да се снима ухилена до уши в нечии клип, пък дори и на Галин.Та тя беше по-съсипана и от оная силиконка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бащата не Денис е направил изявление след интервюто на затворника-шофьор дето му се пише приятел.Качено е в сигнал.бг :

 

„По повод интервюто на Мартин – шофьора на Денис, искам да изясня, че аз и моята съпруга не сме разчитали детето ни да тръгне по участия, за да си купим диван или да си платим тока. Ние сме средностатистическо семейство, не тънем в лукс, но винаги сме се справяли с нуждите си без да се налага да притесняваме детето си за ежедневните си нужни. Във връзка с неверните твърдения по наш адрес по време на пандемията Денис си купи VR очила за плейстейшъна си, за да прекарва времето си вкъщи с приятели.

Твърденията, че Денис има брат от мой първи брак са неверни. Никой няма право да клевети и сипе неистини по отношение на моя живот.

Моля ви, оставете ни да изживеем мъката си. Спрете със спекулациите и не си правете евтин пиар на гърба на нашето дете. Не петнете повече паметта му. В тези тежки дни за нас ви моля да уважите болката ни и да СПРЕТЕ.”

  • Like 7
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, asylum каза:

Последно Преса пусна доста нови песни в албум. Бълха я е ухапала. 

Абе като я знаем колко е стисната може и да я е ухапала. 😁 Цял бълхарник. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

То е просто тъжно всичко.

Гаджето му внезапно си показва любовта към него и качва хиляди снимки, тиктоци и видеа колко й било тъжно. Озвучителят му пък най-нагло прави сеири на погребението и се изкарва невинен. Продуцентът му най-нагло отива да дава интервю като казва куп лъжи и също се изкарва невинен. Псевдо-приятелят му две седмици спами със сторита как искат да го поканят на официално интервю и същевременно като му взеха интервюто излиза, че половината неща са били лъжи. 

Всичко това е много грозно и тези хора показаха какво дълбоко дъно са! Ще се избият да се бутат по медиите. Жалка картинка. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Абе като я знаем колко е стисната може и да я е ухапала. 😁 Цял бълхарник. 

Тя според мен събра песните, които е отхвърляла за предишни албуми. Но по-добре от нищо :D 

  • Like 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Всичко това е много грозно и тези хора показаха какво дълбоко дъно са! Ще се избият да се бутат по медиите. Жалка картинка. 

И бяхме прави как всеки си прави реклама на гърба на това нещастие. Най-вероятно си е нещастен случай, както коментирахме. Да оставят момчето да почива в мир! 

  • Like 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Тя според мен събра песните, които е отхвърляла за предишни албуми. Но по-добре от нищо :D 

В интерес на истината албума не е лош. Има хубави песни. Добър подарък за феновете й. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравих и въпросният влогър, който иска да му се заплати, за да му изгледаш цялото интервю за Денис. Такъв тип хора не заслужават и стотинки да видят през живота си. 

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

И бяхме прави как всеки си прави реклама на гърба на това нещастие. Най-вероятно си е нещастен случай, както коментирахме. Да оставят момчето да почива в мир! 

Като хиени са буквално! Мъчно ми е за близките му, че трябва да понасят и това.

  • Like 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Забравих и въпросният влогър, който иска да му се заплати, за да му изгледаш цялото интервю за Денис. Такъв тип хора не заслужават и стотинки да видят през живота си. 

Кой е това? 🙄😳

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...