Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Много гадна история. Никога не съм му бил някакъв фен, но момчето беше толкова талантливо и готино, имаше накъде да се развива още. Оная вечер седнахме да пием и цяла вечер бяхме основно на негови песни. Да почива в мир момчето! Сили на цялото му семейство. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FikLena каза:

вижте коментарите..Анелия много ми падна в очите!

 

Screenshot_20211030-010127_Instagram.jpg

Screenshot_20211030-010108_Instagram.jpg

То е ясно че нямаше място за двете с Емилия в големият топ 3 при жените и докато тя беше там(до 2018), Счети все оставаше на заден план и недооценена. Е, обаче, последните 3-4 години Емилия кърти с огромни хитове в България и Румъния и я мачка отвсякъде. Жалко, че и трябваха 15 години за да стане над нея, но, нали знаем че хората винаги помнят най-много краят и докато Ана е вече пята песен, Емилия тепърва доказва какво може, макар и само с колаборации!

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Danger. каза:

Куп известни личности си отидоха за последните години, но само този случай не мога да го прежаля и го мисля всеки ден, не знам дали само при мен е така…

Мисля, че това е в голяма степен заради фактора самоубийство, тормоза, психическото му състояние.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доброта, съчувствие, разбиране, емпатия, съпричастност, уважение, тактичност, човечност все качества, липсващи у Генералшата на чалгата - Анелия. Отвратен съм.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , FolkEmpire каза:

“Айде пей малко стига си говорил"

Щом по време на участия го е командвал и му се е карал така, пред пълен народ с хора, вие представяте ли си какво е било когато са били сами в студиото? Просто ужас.

  • Like 1
  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Andrew Cunanan. каза:

Доброта, съчувствие, разбиране, емпатия, съпричастност, уважение, тактичност, човечност все качества, липсващи у Генералшата на чалгата - Анелия. Отвратен съм.

А аз си мислех, че не е отишла на погпебението, защото не може да понесе гледката и сигурно го преживява много тежко....

Няма ли кой да го пречука този изрод Простата Глава? 

  • Like 3
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много мъдра постъпка от страна на Showroom XS в Русе да обявят снощи неработен ден в памет на Денис, евала на екипа! Жалко, че бяха единствените…

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да ви разкажа една история... Имаше събитие в клуб Мегами в София. Бяха някакви лайфстайл награди. Сред гостите имаше доста артисти и музиканти и един от тях беше Денис. Видяхме се преди наградите. Познавахме се от преди покрай други събития и сме си говорили. Та, Денис ме видя и дойде да ме поздрави, разменихме думи и му казах: "Човече, никога не сме правили интервю с теб, дай да направим сега." Той се усмихна притеснително и ми каза, че по принцип не обича да се показва много, но пък защо не. Пуснахме камерата и микрофона и направихме едно интервю, в което Денис беше изключително скромен и си личеше, че се притеснява да говори за себе си. След това всеки от нас влезе на събитието.

След няколко дни пуснах интервюто в ютуб. Абсолютно неподправено и без никакъв монтаж. За около 1 час влезе в трендинг и хората започнаха да го коментират. Тогава ми звънна телефона. Беше непознат номер. Вдигнах.

- Ало, братле, Денис се обажда. Как си? Пуснал си интервюто с мен.

- Да, харесва ли ти? Видя ли, че влезе в трендинг. Хората яко се изкефиха.

Денис замълча..

 - Да, но трябва да го свалим... Ако имаш възможност - неловка пауза.

- Но защо Денис? Интервюто е мега яко. Хората те харесват искрено. Защо трябва да го махам?

Денис мълчеше. Личеше си, че нещо не е окей.

- Просто - продължи той - продуцентите ме натискат да го махам. Държал съм се неадекватно. Не им харесва и ми казаха да говоря с теб да го махна. Моля те, братле, много ми е важно да го свалим.

- Ама как така неадекватно?! Хората адски много ти се кефят, брат. Нищо лошо не си казал. Нищо лошо не си показал. Просто беше себе си.

- Да, бе, брат, съгласен съм с теб - продължи Денис - но много те моля. Обещавам ти да направим много интервюта, ще ти дължа услуга. Можеш по всяко време да ми звъннеш за каквото и да е, но просто ситуацията е такава, че това интервю ми създава изключителни проблеми.

- Добре, Денис. Не разбирам защо едно нормално интервю може да ти създава проблеми, но ти влизам в положение. Трия интервюто и приключваме казуса.

- Много ти благодаря брат! Наистина съм ти задължен!

И затворихме. Изтрих интервюто.

Не можех да повярвам защо за едно обикновено интервю го карат да го свалим и кои са тези продуценти, които са го натискали. Дори не попитах... Но ви казвам - такава е истината. От тогава си пишехме от време на време, правихме планове дори този сезон да го поканя в лайфовете, които правя, и да си бърборим на воля. Но няма да се случи... Все пак реших да излъча сваленото интервю. Защото не виждам в него нищо нередно. Защото не мога да разбера защо някой, който се нарича "продуцент", който и да е той, ще стресира така артиста си за това, че е себе си. Нека хората да преценят дали се е държал "неадекватно". Направил съм хиляди интервюта и мога да усетя кога човек се държи неадекватно. Денис просто беше притеснителен и скромен!

 

  • Wow 1
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето го интервюто на Орнела: https://nova.bg/news/view/2021/10/30/344617/орнела-за-фалшивата-новина-че-е-починала-съжалявам-за-това-което-изпитаха-близките-ми/

Журналято естествено сложили "Тип-топ" за фон, за да се подиграят на поп-фолка.

Доста е духовита :) 

  • Like 1
  • Love 3
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък смятам, че Анелия не е направила нищо лошо. Отишла е да работи, отколкото на погребението. Аз също не ходя, дори на близки. Не харесвам такива неща.  90% са там и пишат нон стоп за да ги забележи някой на фона на една трагедия, не защото им пука толкова. За тях е важно да пишат във вестниците, че са били, да им има името. Преслава също е работила. За мен това е по - достойно, живота продължава, и това не е края на света.  

  • Like 3
  • Angry 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...