Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , RumyanaFen каза:

На Симона нали тая седмица щяха да пускат песента какво стана?

В понеделник :) Или е съвпадение, или са отложили малко премиерата заради смъртта на Денис..

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , Danger. каза:

Куп известни личности си отидоха за последните години, но само този случай не мога да го прежаля и го мисля всеки ден, не знам дали само при мен е така…

Аз мисля, че всички ние го мислим този случай, защото това е музиката, с която ние пораснахме и този случай е прецедент.

Най-приемливият и лек сценарий беше да е просто дрога. А те май нещата се оказаха много по-навътре. Жалко е точно този жанр, който беше весел, да радва хората, лекият жант, оп-са, беше щракане с пръсти положението - да вземе толкова млада жертва. Толкова да се отврати човек и да изпадне в такова състояние заради някакви хора от жанра, заради глоби, заради натиск и да не намери изход. Абсурдно е дори, така и звучи....

Дано всички да се дръпнат малко и да си дадат сметка, че не всичко е пари и бясна слава.

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Just_Me каза:

В понеделник :) Или е съвпадение, или са отложили малко премиерата заради смъртта на Денис..

Галин пък отново крайно противен, големия продуцент. Десита съсипана, той по участия с Лидия и Симона, песни ще пускат. Големи приятели, голямо чудо

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gentleman. каза:

FFD674FE-4415-4DCB-BF23-1C7E9D8DE9DD.jpeg

Някаква пърцуца, някаква тетка, Саманта Джоунс от Чипровци, някаква тетка и някаква пърцуца. Това е.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво искате от Десс, жената 2 момчета е родила и дала на България. Една Марая Кери с операциите си и липо-тата не изглежда по-добре! 

Mariah-Carey-Tells-Rapper-YTK-To-%E2%80%

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pacho каза:

Не знам какво искате от Десс, жената 2 момчета е родила и дала на България. Една Марая Кери с операциите си и липо-тата не изглежда по-добре! 

Mariah-Carey-Tells-Rapper-YTK-To-%E2%80%

Марая > Деса 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pacho каза:

Не знам какво искате от Десс, жената 2 момчета е родила и дала на България. Една Марая Кери с операциите си и липо-тата не изглежда по-добре! 

Mariah-Carey-Tells-Rapper-YTK-To-%E2%80%

Най-важното е, че е дала този хит на България:

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

Гледаемост на несинглите от "Да гори в любов" към 31.10.2021, сбор от най-гледани клипове в тубата:
Не те забравям - 10 954 987
Не идвай - 10 039 611
Трябваш ми - 7 083 646
Право в очите - 6 581 237
Крадец на време - 5 248 952

Къде са тези 11М на Не те забравям? Аз намирам само официалното+лайв, които правят общо 6.8М. Другите също имат много по-малко общи гледания + един общ микс от всички 5 песни с 1.8М

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Къде са тези 11М на Не те забравям? Аз намирам само официалното+лайв, които правят общо 6.8М. Другите също имат много по-малко общи гледания + един общ микс от всички 5 песни с 1.8М


на всички песни песни без "Крадец на време" съм добавил гледанията на тези две клипчета (на нея само на второто), защото песните са включени и в двата микса. :) 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, pacho каза:

Не знам какво искате от Десс, жената 2 момчета е родила и дала на България. Една Марая Кери с операциите си и липо-тата не изглежда по-добре! 

Mariah-Carey-Tells-Rapper-YTK-To-%E2%80%

Много жени раждат по 3-4 деца и изглеждат супер. Или има някакво заболяване, или просто е немарлива и не й пука. Повече ми бие на второто и май си е щастлива така, в което няма лошо и не я виня. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DarkChild каза:

Ами тя си Е лелка. Сигурно е към 50, ако не и повече и не е в полезрението, така че няма как да е същата мадама като преди. Вие ако си мислите, че цял живот ще сте такива като сега, се лъжете.

Иначе не ми се стори особено умна. А за отказването се говореше, че е станала много трудна за работа и са я изгонили.

И аз това казвам, че сигурно се е отказала като много други - демек е била твърде устата и трудна. И сега развива някакви глупави теории за качество. Има доста силно его. Много трудно за слушане интервю.

преди 3 часа , asylum каза:

Няма никакъв изказ. Съседката би се изказала по-правилно. Използваше неподходящи думи и цялото й изложение беше неадекватно. Може и да се е притеснявала, но не изглеждаше така. 

Иначе не е задължително бивша или позалязла певица на 50 да прилича на лелка. Някои се поддържат въпреки всичко. 

Така е. Не е задължително да се промениш брутално. Ясно е, че при всеки времето се отразява различно. Още повече, че медиците карат дълги смени и са на крак. Изхабяват се, ако не си обръщат внимание - съвсем се запускат.  

С предния си пост просто исках да кажа, че е неузнаваема. Изобщо не прилича на себе си от времето, когато снимаше клипове. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Важното е да има:

https://streamable.com/ggizjj

Счети ще я сложи в малкия си джоб, като роди третото, дано да има и четвърто! ❤️ а някога ги сравняваха...

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, asylum каза:

Много жени раждат по 3-4 деца и изглеждат супер. Или има някакво заболяване, или просто е немарлива и не й пука. Повече ми бие на второто и май си е щастлива така, в което няма лошо и не я виня. 

Има нещо наречено ген. Не можеш да избягаш от него.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...