Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

преди 37 минути, asylum каза:

И аз не знам дали бих отишъл. Това е просто ритуал. Човекът не е там, нито ще бъде там, ако ходиш от време на време на гроба му. На някои хора пък не им понася. Затова не я критикувам. Обаче наистин можеше да го почете някак, или поне да не пуска неадекватни сторита, макар че нейните фенове се интересуват от нейната кариера и очакват някакво съдържание от нея ежедневно. Можеше да е по-обрана за ден-два, но здраве да е. По-добре от лицемерие. Сигурен съм, че много от посетилите погребението не са го харесвали...

За мен ходенето на погребение е в подкрепа на близките. Да не са сами в този момент. Иначе не е приятно събитие и едва ли някой ходи с удоволствие. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Lelqtian каза:

Харно говори жената, обаче ... много са свалили нивото на завършващите журналистика. Тва интро явно го е творил някой неграмотник, може ли в рамките на 90 секунди да повториш 5 пъти "Ама кой я уби". Потрес направо, робота дето срича на нюз24 е като за награда Черноризец храбър. 

Нивото на завършващите е каквото е нивото на започващите. Кой средноинтелигентен записва журналистика изобщо? Гледай го този - дикция. изказ, ръкомахания...има ли място такава пародия по национална телевизия?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледаемост на несинглите от "Да гори в любов" към 31.10.2021, сбор от най-гледани клипове в тубата:
Не те забравям - 10 954 987
Не идвай - 10 039 611
Трябваш ми - 7 083 646
Право в очите - 6 581 237
Крадец на време - 5 248 952

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Ерата "СЕИРИ И ИЗЦЕПКИ" приключи, каналът е премахнат от Youtube :D

Много съжалявам, мило! Жалко за целия ти труд. 😥

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Нивото на завършващите е каквото е нивото на започващите. Кой средноинтелигентен записва журналистика изобщо? Гледай го този - дикция. изказ, ръкомахания...има ли място такава пародия по национална телевизия?

Тоя клип е от национална телевизия? Хич не бях обърнал внимание, в средата до края 90те тип КракраТВ. 

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Жалко. Да не са ти ударили 3 страйка или квото беше там? 

имах един, но в пощата не виждам други два, изтрили са го ей така като цяло.

Screenshot_3.png.dae93069ce732fa987e4d6ceb785155a.pngScreenshot_4.png.8fb56adbb3566afa6a45804bea3683b9.png

Няма никакви детайли кое какво е нарушило

  • Confused 1
  • Sad 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Тоя клип е от национална телевизия? Хич не бях обърнал внимание, в средата до края 90те тип КракраТВ. 

 

Летисия и тя кошмарна гостенка. Отговаря с една дума.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Lelqtian каза:

Тоя клип е от национална телевизия? Хич не бях обърнал внимание, в средата до края 90те тип КракраТВ. 

 

Телевизия Планета след някоя друга година.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Аз пък смятам, че Анелия не е направила нищо лошо. Отишла е да работи, отколкото на погребението. Аз също не ходя, дори на близки. Не харесвам такива неща.  90% са там и пишат нон стоп за да ги забележи някой на фона на една трагедия, не защото им пука толкова. За тях е важно да пишат във вестниците, че са били, да им има името. Преслава също е работила. За мен това е по - достойно, живота продължава, и това не е края на света.  

Абсолютно съм съгласна. И аз не ходя по погребения, прекалено тежки и тъжни са ми. Предпочитам да запазя спомена за починалите си близки (двама дядовци и баба) живи, отколкото мъртви. А и живота наистина продължава.

Никой не обвини "Пайнер" и "Планета", че направиха концерта от турнето, въпреки смъртта на Рейхан, нито пък че след погребението и всички продължиха работа. То и ако някой намери дневника от онзи концерт, той беше почти под наслов - "Живота продължава". Всички пяха и се раздадоха на макс.

Каква е ползата от траура? Да се вкараш в депресия и ужасна спирала?

Поне на погребението на Рейхан снимки и журналисти - лешояди, снимащи трагедията, не е имало. Знам, че всички певици от концерта са били там.

А и Анелия не е като да е е ходила на погребение. Още ученичка в гимназията, тя губи баща си. Не е могла да отиде на погребението, искала е, но ужасно много се е разстроила. Явно емоционално погребенията не и понасят. Разбирам я и не я съдя. Другите и колеги може би са хора с по - силна психика. Камелия е доста по - голяма от нея, с повече житейски опит........

Но виждам, че дребситата трудно са го преживяли, много им е било емоционално. Дано не им остане като травма.

Човек може и по друг начин да се сбогува. Да засадиш дърво или цветя в нечия памет, да направиш някому добро, да дариш пари или материални неща на организации и групи, борещи се с различни заболявания, или просто да отидеш в црква и да запалиш свещичка, да кажеш молитва............

  • Like 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kitty каза:

 

Каква е ползата от траура? Да се вкараш в депресия и ужасна спирала?

 

Това изречение е сентенция не само на целия ти пост, но и на цялата ти личност. :bye1:

  • Like 1
  • Haha 3
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Кити, ние "дребситата" трудно преживяваме смъртта на Денис, защото осъзнаваме стойността на човешкия живот. Защото разбираме колко човечен, талантлив и отдаден на феновете си бе Денис. Защото никой не обръща внимание на психичното здраве. Защото аз, Сеньора или Дейнджър можехме да сме на неговото място. Защото много от хора в 2021-ва страдат от посттравматичен стрес, паник атаки, депресия, включително и членове на форума. Защото проявяваме емпатия и състрадание. Защото сме хора. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

Ето го интервюто на Орнела: https://nova.bg/news/view/2021/10/30/344617/орнела-за-фалшивата-новина-че-е-починала-съжалявам-за-това-което-изпитаха-близките-ми/

Журналято естествено сложили "Тип-топ" за фон, за да се подиграят на поп-фолка.

Доста е духовита :) 

Никога не бих помислил, че това е Орнела. Направо си е станала лелка. Но по-важното е, че даде много смотано интервю. Била спряла щото искалада да остави стойностни песни. 

Не знам кое ти е било духовито. Аз нямах търпение да свърши. Клише след клише. Дали и другите отказали се по пътя ще са толкова духовити ако ги интервюират? :D 

  • Like 1
  • Angry 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Никога не бих помислил, че това е Орнела. Направо си е станала лелка. Но по-важното е, че даде много смотано интервю. Била спряла щото искалада да остави стойностни песни. 

Не знам кое ти е било духовито. Аз нямах търпение да свърши. Клише след клише. Дали и другите отказали се по пътя ще са толкова духовити ако ги интервюират? :D 

Ами тя си Е лелка. Сигурно е към 50, ако не и повече и не е в полезрението, така че няма как да е същата мадама като преди. Вие ако си мислите, че цял живот ще сте такива като сега, се лъжете.

Иначе не ми се стори особено умна. А за отказването се говореше, че е станала много трудна за работа и са я изгонили.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Andrew Cunanan. каза:

Това изречение е сентенция не само на целия ти пост, но и на цялата ти личност. :bye1:

Доста от нещата, които говори Кита не са ми присърце, но в крайна сметка траурът и изобщо как се приема смъртта е в голяма степен културна особеност. При някои народи се гледа на това като на празненство. 

А за Анална - сигурен съм, че не го прави от лошо или нарочно, просто е глупава и не осъзнава, а може и да е неин си начин да не мисли за това.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, FolkEmpire каза:

имах един, но в пощата не виждам други два, изтрили са го ей така като цяло.

Screenshot_3.png.dae93069ce732fa987e4d6ceb785155a.pngScreenshot_4.png.8fb56adbb3566afa6a45804bea3683b9.png

Няма никакви детайли кое какво е нарушило

Оная пача Деница Барбито вероятно е доволна! 

преди 51 минути, Andrew Cunanan. каза:

Телевизия Планета след някоя друга година.

Те нямат пари дори за такива водещи!

 

Знаете ли дали анелия е била близка на Денис, или са се събрали само за дует? 

На мен от вчера ми е още по-жал за случилото се...

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DarkChild каза:

Ами тя си Е лелка. Сигурно е към 50, ако не и повече и не е в полезрението, така че няма как да е същата мадама като преди. Вие ако си мислите, че цял живот ще сте такива като сега, се лъжете.

Иначе не ми се стори особено умна. А за отказването се говореше, че е станала много трудна за работа и са я изгонили.

Няма никакъв изказ. Съседката би се изказала по-правилно. Използваше неподходящи думи и цялото й изложение беше неадекватно. Може и да се е притеснявала, но не изглеждаше така. 

Иначе не е задължително бивша или позалязла певица на 50 да прилича на лелка. Някои се поддържат въпреки всичко. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Няма никакъв изказ. Съседката би се изказала по-правилно. Използваше неподходящи думи и цялото й изложение беше неадекватно. Може и да се е притеснявала, но не изглеждаше така. 

Иначе не е задължително бивша или позалязла певица на 50 да прилича на лелка. Някои се поддържат въпреки всичко. 

Не всяка е като Луна.

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Оная пача Деница Барбито вероятно е доволна! 

Новия канал, очаквайте скоро новите изцепки на... ФЕН ТИИИ ВИИИ както казва джЙовко :)

https://www.youtube.com/channel/UCJUnWLrXlzzWzWV1raEHUig

  • Love 4

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Новия канал, очаквайте скоро новите изцепки на... ФЕН ТИИИ ВИИИ както казва джЙовко :)

https://www.youtube.com/channel/UCJUnWLrXlzzWzWV1raEHUig

already абониран. 🤗

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...