Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Blueberry каза:

Ето го интервюто на Орнела: https://nova.bg/news/view/2021/10/30/344617/орнела-за-фалшивата-новина-че-е-починала-съжалявам-за-това-което-изпитаха-близките-ми/

Журналято естествено сложили "Тип-топ" за фон, за да се подиграят на поп-фолка.

Доста е духовита :) 

Четох във ФБ в някаква група, че заминала в Швейцария била певица и миналата година се прибрала и работела като хигиенистка в столична банка! Живяла в Младост в панелка.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера Цветелина Янева в тази тема беше оприличена на "нечовечна" поради отсъствието ѝ от погребението на Дени. Мога само да кажа, че в двата заключителни момента в кариерата на Дени стоят именно Янева и Башур. Първата, която рискува, подавайки му ръка, създавайки дует с него, който се формира като най-големият му хит. Защо никой друг не посмя?! Вторият, който помогна на семейството на Денис в най-сюблимния момент на тяхната загуба и мъка, поемайки разходите на погребението, не че това ще излекува раната им, но поне ще им спести финансови грижи. Браво и на Янева, и на Башур.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Blueberry каза:

Ама Преслава няма дует с Теофиков. Не, корекция - ама единственият хит на Преслава от последните 3 години не е заради Теофиков.

Погребението беше в 12 на обяд, тя не работи през деня. Уважавам правото на личен избор, има хора, на които не им понасят такива събития и т.н., но тя на всичкото отгоре отчете паметта му с неадекватно стори и забрави за него. 

Анелия е неадекватна и винаги е била. За щастие най-накрая справедливостта възтържествува и тя е в девета глуха. 

Анелия е една простачка, която дори не си заслужава да коментираме. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Вчера Цветелина Янева в тази тема беше оприличена на "нечовечна" поради отсъствието ѝ от погребението на Дени. Мога само да кажа, че в двата заключителни момента в кариерата на Дени стоят именно Янева и Башур. Първата, която рискува, подавайки му ръка, създавайки дует с него, който се формира като най-големият му хит. Защо никой друг не Вторият, който помогна на семейството на Денис в най-сюблимния момент на тяхната загуба и мъка, поемайки разходите на погребението, не че това ще излекува раната им, но поне ще им спести финансови грижи. Браво и на Янева, и на Башур.

Не е точно така. Цветелина нищо не е рискувала с този дует - хубава песен в дует с талантливо момче, какво като му е първата песен? Освен това не е най-големият му хит, това е "Тръгвай си". "Грешка беше" поради редица обстоятелства просто има най-много гледания.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Не е точно така. Цветелина нищо не е рискувала с този дует - хубава песен в дует с талантливо момче, какво като му е първата песен? Освен това не е най-големият му хит, това е "Тръгвай си". "Грешка беше" поради редица обстоятелства просто има най-много гледания.

Рискува песента е да е тотален флоп и хитовата й година да отиде по дяволите. От 2018-та настъпи същински ренесанс в кариерата ѝ. Аз мисля, че "Грешка беше" се задържа много по-продължително и създаде по-голям отзвук от "Тръгвай си", която гръмна с първоначален интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Защо са направили Youtube канал на Денис ? 

Я дай линк?

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Рискува песента е да е тотален флоп и хитовата й година да отиде по дяволите. От 2018-та настъпи същински ренесанс в кариерата ѝ. Аз мисля, че "Грешка беше" се задържа много по-продължително и създаде по-голям отзвук от "Тръгвай си", която гръмна с първоначален интерес.

Не мисля, че имаше шанс тази песен да е тотален флоп. 

По принцип не съм фен на мерилото "дискотеки", но по времето на "Грешка беше", големият дискотечен хит беше в ръцете на Преслава. Дуетите на Денис с Емилия обаче съм ги чувала по три пъти на вечер и то месеци след излизането им. Буквално тресяха държавата тогава. 

преди 20 минути, THE IIconic каза:

Четох във ФБ в някаква група, че заминала в Швейцария била певица и миналата година се прибрала и работела като хигиенистка в столична банка! Живяла в Младост в панелка.

Казват, че е медицинска сестра. Едва ли е останала без работа по време на пандемия. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен най - големите хитове на Денис са с Емилия, както и нейните с него. Те имат и трети дует, който сигурно ще излезе в негова памет. Затова й тя направи този великолепен жест да поеме финансите по погребението. Но отново казвам, никой не е длъжен на другия с нищо. Това е малко като в любовта, аз толкова му дадох, а той не ми отвръща със същото. При приятелството също го има. Не знам защо хората не го научават лесно този урок. Може би при мен си беше направо хартбрейкинг и си го научиш де. 

1. Любовта и отношенията ВИНАГИ се управляват от тоя на който му пука по - малко.
2. Никой не е длъжен да ви върне със същият жест, който сте направили към него. Ака. не очаквайте същия магнитут на благодарност и отношение каквито вие сте дали. 

Това е. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Ето го интервюто на Орнела: https://nova.bg/news/view/2021/10/30/344617/орнела-за-фалшивата-новина-че-е-починала-съжалявам-за-това-което-изпитаха-близките-ми/

Журналято естествено сложили "Тип-топ" за фон, за да се подиграят на поп-фолка.

Доста е духовита :) 

Харно говори жената, обаче ... много са свалили нивото на завършващите журналистика. Тва интро явно го е творил някой неграмотник, може ли в рамките на 90 секунди да повториш 5 пъти "Ама кой я уби". Потрес направо, робота дето срича на нюз24 е като за награда Черноризец храбър. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, THE IIconic каза:

Четох във ФБ в някаква група, че заминала в Швейцария била певица и миналата година се прибрала и работела като хигиенистка в столична банка! Живяла в Младост в панелка.

Медицинска сестра била в Германия. От снимките които показаха по време на интервюто не изглежда да е на първа линия, може би е в нещо тип старчески дом? поне така ми се струва. Изглежда щастлива жената. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Ама Преслава няма дует с Теофиков. Не, корекция - ама единственият хит на Преслава от последните 3 години не е заради Теофиков.

Погребението беше в 12 на обяд, тя не работи през деня. Уважавам правото на личен избор, има хора, на които не им понасят такива събития и т.н., но тя на всичкото отгоре отчете паметта му с неадекватно стори и забрави за него. 

Анелия е неадекватна и винаги е била. За щастие най-накрая справедливостта възтържествува и тя е в девета глуха. 

Няма да споря как Анелия е неадекватна, то от нея да очакваме друго е все едно да чакаме Рени или Емануелция да каже нещо умно ;) Реално да кажем, имала е някви причини, не е присъствала на погребението. 

Още повече поне аз не смятам, че това е единствения начин да почетеш покойника и да изкажеш съболезнования на семейството. 

То и тука форумно, се едно по избирателен списък се следеше кой е бил и кой не? Това ли е най-важното вкрайна сметка? 

Както и да е нали.  

Ама да как не те е срам да кажеш Преслава имала повече хитове от Анелия? Тя какви песни е пускала последните 3 години, за да говорим за хитове изобщо? Анелия поне редовно радва с песни, успехите им може да са съмнителни, но поне да кажем ги прави за собствен кеф и удоволствие, и да има за феновете там. 

  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Аз пък смятам, че Анелия не е направила нищо лошо. Отишла е да работи, отколкото на погребението. Аз също не ходя, дори на близки. Не харесвам такива неща.  90% са там и пишат нон стоп за да ги забележи някой на фона на една трагедия, не защото им пука толкова. За тях е важно да пишат във вестниците, че са били, да им има името. Преслава също е работила. За мен това е по - достойно, живота продължава, и това не е края на света.  

И аз не знам дали бих отишъл. Това е просто ритуал. Човекът не е там, нито ще бъде там, ако ходиш от време на време на гроба му. На някои хора пък не им понася. Затова не я критикувам. Обаче наистин можеше да го почете някак, или поне да не пуска неадекватни сторита, макар че нейните фенове се интересуват от нейната кариера и очакват някакво съдържание от нея ежедневно. Можеше да е по-обрана за ден-два, но здраве да е. По-добре от лицемерие. Сигурен съм, че много от посетилите погребението не са го харесвали...

  • Like 4
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

6 месеца и 4 дни от излизането на този фарс и още не е натрупал милион и 900 хиляди дори. :1000(29):

Фололъпа обаче има съвсем приличните 4 милки и ресто, цифра срещу която се разписват и разни уан уик уондъри за хит ;)

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Lelqtian каза:

 

Ама да как не те е срам да кажеш Преслава имала повече хитове от Анелия? Тя какви песни е пускала последните 3 години, за да говорим за хитове изобщо? Анелия поне редовно радва с песни, успехите им може да са съмнителни, но поне да кажем ги прави за собствен кеф и удоволствие, и да има за феновете там. 

Обратно в играта
Богови земльом ходе
Да гори в любов
Изтрезняваш ли
Пиян
Звяр си - песен на Кристиана, с участието на Преси.
Не те забравям
Не идвай
Право в очите
Крадец на време
Трябваш ми
Така ни се пада
Беден в сърцето

В твоето легло
Горчиви истини

Болднатите са с над 10 милиона преглеждания в тубата.

За справка Анелия за същия период:
Зоопарк
Тук ли си
Вярвай
Бръм
Обичам те
Копакабана
Просяци
Подлудяваш ме
Сърцето ми
Заради теб
Шампион
Боли, боли
Гъзарка
Ти ли
Паля те - песен на Милко К., с участието на Анелия;
Милион
Пие ми се
Българи юнаци - песен на Дени К., с участието на Анелия;
Двама
Котка
Влез, влез

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Фололъпа обаче има съвсем приличните 4 милки и ресто, цифра срещу която се разписват и разни уан уик уондъри за хит ;)

 

Новобранката Палома сигурно я боли гръбначния стълб да носи на плещите си кариерата на Анелия, осигуряваща първата й поне средно популярна песен за годината. :) 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Обратно в играта
Богови земльом ходе
Да гори в любов
Изтрезняваш ли
Пиян
Звяр си - песен на Кристиана, с участието на Преси.
Не те забравям
Не идвай
Право в очите
Крадец на време
Трябваш ми
Така ни се пада
Беден в сърцето

В твоето легло
Горчиви истини

Болднатите са с над 10 милиона преглеждания в тубата.

Болднати или не, тия песни към момента не ги слуша дори ориджинъл Палома у тях на двора, като музикален фон на заниманията и с кофи и дарадонки. Докато Зоопарк ще звучи във продължението на хитов сръбски филм. 

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Обратно в играта
Богови земльом ходе
Да гори в любов
Изтрезняваш ли
Пиян
Звяр си - песен на Кристиана, с участието на Преси.
Не те забравям
Не идвай
Право в очите
Крадец на време
Трябваш ми
Така ни се пада
Беден в сърцето

В твоето легло
Горчиви истини

Болднатите са с над 10 милиона преглеждания в тубата.

За справка Анелия за същия период:
Зоопарк
Тук ли си
Вярвай
Бръм
Обичам те
Копакабана
Просяци
Подлудяваш ме
Сърцето ми
Заради теб
Шампион
Боли, боли
Гъзарка
Ти ли
Паля те - песен на Милко К., с участието на Анелия;
Милион
Пие ми се
Българи юнаци - песен на Дени К., с участието на Анелия;
Двама
Котка
Влез, влез

Шампион е тотален хит, властващ в дискотеките и до днес. Котка също се котира добре. Влез, влез е хитът на лятото и форума, след Турбуленция и Ти не си за мен. 

На дебютантката Преслава знам Пиян - хит е. Другото и тя не го помни, но все пак тепърва прохожа и се ориентира. 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Болднати или не, тия песни към момента не ги слуша дори ориджинъл Палома у тях на двора, като музикален фон на заниманията и с кофи и дарадонки. Докато Зоопарк ще звучи във продължението на хитов сръбски филм. 

 

Няма ли да звучи този химн там?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Няма ли да звучи този химн там?

Може да са качили и някой от другите кавъри, все пак Зоопарк е най-презаписваната песен в последните 3 години, Анелия е безкрайно щедра към колежките!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

1.01.2018 - 30.10.2021:
Преслава:
53% от продукцията има гледания над 10 милиона; (машъпите не влизат)

Анелия:
19% от продукцията има гледания над 10 милиона;

☠️💋☠️

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

1.01.2018 - 30.10.2021:
Преслава:
53% от продукцията има гледания над 10 милиона; (машъпите не влизат)

Анелия:
19% от продукцията има гледания над 10 милиона;

☠️💋☠️

Хубаво, но защо сравняваме гледанията на памперс реклами в Инцта с такива на песни? 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...