Jump to content



Чат мания (септември/октомври/ноември 2021)


Препоръчани коментари

преди 26 минути, Just_Me каза:

Да живее Вайбър! 😄 Имам Уатсап само заради приятели чужденци хахх

На мен всичките ми приятели са чужденци, хаха, работата също там си върша. Поне за второто не ме е яд :D 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започна второто издание на международния творчески лагер за писане на песни. Нашите изпълнители  ще работят и с хитмейкъри, които са работили с Рики Мартин. Това е велико просто.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Започна второто издание на международния творчески лагер за писане на писане. Изпълн ителите ще работят и с хитмейкъри, които са работили с Рики Мартин. Това е велико просто. :P

😍

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори не го усетих тоя срив на социалните мрежи. Просто разбрах на работа чак вечерта в 21:00 часа от шефката като се пробваше да влезе. То като работиш няма как да разбереш,че са се сринали. Чак като се прибрах в 23:00 го видях:

"Фейсбук", "Уотсап" и "Инстаграм" отново работят след най-големия срив в историята им

https://www.dnevnik.bg/sviat/2021/10/05/4261320_feisbuk_uotsap_i_instagram_otnovo_rabotiat_sled/

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според Билборд десетте латино албума, които са дебютирали в топ 10 в Билборд 200 от 2011 досега 2 октомври 2021, албумът на Рики Мартин- Musica Alma Sexo 2011 e номер 2 тъй като влезе на номер 3 в Билборд 200. На първо е Бънито:
 
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, една приятелка беше в нервна криза като се срина фейсбук, та я успокоявах. Не можеше да проумее, че абсолютно никой на планетата няма достъп, не е само тя :D 

Аз пък си дадох сметка, че за тия 2 мрежи ми е все тая, но имам навик да ги отварям и скролвам в моменти на тъпотия - хем знаех, че не работят, хем ги отварях и не беше с цел да проверя дали са тръгнали. Трябва да се отуча.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

 

Аз пък си дадох сметка, че за тия 2 мрежи ми е все тая, но имам навик да ги отварям и скролвам в моменти на тъпотия - хем знаех, че не работят, хем ги отварях и не беше с цел да проверя дали са тръгнали. Трябва да се отуча.

Същото е и при мен! С гаджето ми си направихме инстаграм само за да разглеждаме снимки и когато ми подари телефон, ей така когато имаме време някоя вечер преди да заспим се ровим там. А фейсбук много рядко ползваме, по навик и даже се чудим дали да не го махаме, то аз по-често го използвам да разглеждам нещо или да се ровя, често казано и на мен ми стана навик сутрин, докато си пия кафето и пуша, но определено не е първото нещо за което се сещам. Против сме да си пренасяме личния живот, снимки и др. неща там точно. Какво ядем, къде ходим или правим, не виждам смисъл от подобни неща. Личния живот за това е личен, но повечето хора правят това. И на мен ми е все тая. Отбиване на време. Даже предпочитам да си ровя във форума тук, отколкото там.

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Танцьорите на Рики с маски на концертите. Не съм и предполагала, че някога на концерти ще се ходи с маски. Феновете, когато се прегръщат с Рики и се снимат с него, той е с маска. Докъде доведе коронавируса. 🙁
Единствено Рики не е с маска на сцената.
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum, изобщо не е смешно. Надявам се някога да може свобдоно да се ходи на концерти, да си гледаме лицата и да можем свободно да се прегръщаме, а не със страх. Защото дори и да са ваксинирани феновете на турнето на Рики с Енрике Иглесиас пак са с маски охраната, танцьорите на сцената, този, който снима концерта с камерата. Даже е тъжно. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...