Jump to content



Чат мания (септември/октомври/ноември 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Вчера на концерта в Торонто първо е пял Енрике Иглесиас от 20:00 часа, после е пял от 21:40 Рики.

Не е хубаво нали, да мъчат така възрастни хора, но щом обстоятелствата позволяват. В Канада медицинското обслужване е на много добро ниво от това в САЩ, и системата е успяла да поеме колабиралите пенсии чакали Ракел до толкова късно. 

 

  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Много яко ❤️

Истинско шоу, а Рики стилен както винаги:

 

Ракел. Стига я мисджендърва! Като си истинска фенка защо не я приемаш такава каквато е? 

И какво дислайкваш, уж пусна два нови албума, ма пее песни от 20 години? И после публиката не била пенсионерска, все едно нямаме очи и не виждаме. 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Ракел. Стига я мисджендърва! Като си истинска фенка защо не я приемаш такава каквато е? 

И какво дислайкваш, уж пусна два нови албума, ма пее песни от 20 години? И после публиката не била пенсионерска, все едно нямаме очи и не виждаме. 

Ти луд ли си? Пее си и новите песни. Vente Paca e oт 2017, пее и La Mordidita от 2015 албума, пее също и новата Que Rico Fuera. Енрике Иглесиас също си пее старите песни хитове заедно с новата. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой друг изпълнител от Световните  от латино музиката е бил толкова много в Гласовете по света освен Рики Рики е бил жури в Гласът на Австралия 3 години с доста голям рейтинг заради него, бил е жури в Гласът на Мексико, участвал е в Гласът на Испания като гост, бил е в Гласът на Италия, Германия, бил е гост и в Гласът на Америка, отделно е бил гост и в Арабския глас:

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Ти луд ли си? Пее си и новите песни. Vente Paca e oт 2017, пее и La Mordidita от 2015 албума, пее също и новата Que Rico Fuera. Енрике Иглесиас също си пее старите песни хитове заедно с новата. 

Повечето песни на Ракел от обявения сетлист са на по 20 години и повече, така че на кой е луд и кой е е заслепена фенка? От Енрике никой не се интересува, не виждам каво го намесваш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Повечето песни на Ракел от обявения сетлист са на по 20 години и повече, така че на кой е луд и кой е е заслепена фенка? От Енрике никой не се интересува, не виждам каво го намесваш. 

A щото на Енрике Иглесиас не са стари песните. Айде, моля ти се. Изобщо няма да и да коментирам даже. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Парт уж шеше за 1 месец да напуска инстаграм, а вчера писал последно селфи и чао. 

После днес гледам не пропуснал да качи новия клип с негово участие на новата песен. Отново невероятна актьорска игра от него в клипа. 

Явно без инстаграм не може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

@Fast коментирай, че повечето американци вече смятат нащо Биде за по - лош президент от Тръмп?

По същото време Тръмп е бил с под 40% одобрение.
U9NsZUn.png
Другото което е, че той никога не е достигал 50%

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че Пачо е безнадежден привърженик на световната еврейска конспирация е ясно, но някои от вас (да не кажа всички) сте в единия крак в неговата територия, защото подкрепяте опорни точки, произлизащи от същия медиен кръг когото той следва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Че Пачо е безнадежден привърженик на световната еврейска конспирация е ясно, но някои от вас сте в единия крак в неговата територия, защото подкрепяте опорни точки, произлизащи от същия медиен кръг когото той следва.

...ама ти верно си го търсиш съвсем умишлено - после ревеш по темите за вселенска справедливост.

Ако имаш нещо по същество за казване, казвай, ако не - постове като този са само ненужно размиване на темата.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, omline каза:

...ама ти верно си го търсиш съвсем умишлено - после ревеш по темите за вселенска справедливост.

Ако имаш нещо по същество за казване, казвай, ако не - постове като този са само ненужно размиване на темата.

Медиите, които се обявяват против задължителната ваксинация, и отразяват видни антиваксъри в позитивна светлина пишат най-много анти-LGBT статии например. Контрадикция е подкрепянето на научни и антинаучни гледни точки едновременно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Медиите, които се обявяват против задължителната ваксинация, и отразяват видни антиваксъри в позитивна светлина пишат най-много анти-LGBT статии например. Контрадикция е подкрепянето на научни и антинаучни гледни точки едновременно.

Тръмп 4 години работеше изключително в полза на евреите, а ти в същото време се разтапяш от възхита по тях - това какво е?

Как не ти увря главата, че хората не са коне с капаци, нито роботи и няма нищо по-естествено да подхождаш към всяко нещо в живота по различен начин? ...иначе Руслан си има песен за това - "Тъпа овца" се казва.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , omline каза:

Тръмп 4 години работеше изключително в полза на евреите, а ти в същото време се разтапяш от възхита по тях - това какво е?

 

От 11.06.2021 г. от 0:51, Fast каза:

Знам за какво говориш Мисълта ми е да разграничаваш евреите изселници от ционистките евреи в Израел. Да кажеш че всички евреи са ционисти е все едно да кажеш че всички мюсюлмани са ислямисти, или че всички християни са евангелисти. 

 

преди 3 часа , omline каза:

Как не ти увря главата, че хората не са коне с капаци, нито роботи и няма нищо по-естествено да подхождаш към всяко нещо в живота по различен начин? 

Това което се опитвам да кажа е че Пачо може да служи за рефлексия в какво може да се превърнат хората ако започнат да вярват на всичко, което пише из лайняната преса, а тези, които са купили една от стратегическите им опорки (в сл. LGBTфобия), са много по-уязвими от мисинформация. Конкретно ти дори не влизаш в тази категория, защото ти не просто извличаш частично опорки от подобни дупки, а по всяка вероятност са основните ти източници за информация също като него, съдейки по начина по който се изразяваш. Чак ми е странно че си про-вакс. Само да напомня че в началото на пандемията ме атакуваше, защото подкрепях мерките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

Това което се опитвам да кажа е че Пачо може да служи за рефлексия в какво може да се превърнат хората ако започнат да вярват на всичко, което пише из лайняната преса, а тези, които са купили една от стратегическите им опорки (в сл. LGBTфобия), са много по-уязвими от мисинформация. Конкретно ти дори не влизаш в тази категория, защото ти не просто извличаш частично опорки от подобни дупки, а по всяка вероятност са основните ти източници за информация също като него, съдейки по начина по който се изразяваш. Чак ми е странно че си про-вакс. Само да напомня че в началото на пандемията ме атакуваше, защото подкрепях мерките.

Да ти напомня ли за кой ли път, че се загрижи за здравеопазването ни едва когато Преса обяви, че приключва с участията? И понеже беше първа - колко удобно "Тя дала пример". Също както се загрижи за психичните проблеми на хората нехаресващи себе си, когато същата си резна носа?

Въртиш, сучеш  - пак към ЛГБТ влачиш.... защо не адресираш конкретно преблемът, който се обсъжда тук? ЛГБТ пропагандата не хваща и няма да хване дикиш скоро време, затова се концентрирай моля те към истински съществените неща в конкретния случай. Когато си осигурим здравето и си насмогнем на масрафа, тогава да мислим за глупости като гей сватби, а!?

Темата е за ваксините, ти отново я обърна към нещастните си въжделения.

 

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, omline каза:

Да ти напомня ли за кой ли път, че се загрижи за здравеопазването ни едва когато Преса обяви, че приключва с участията? И понеже беше първа - колко удобно "Тя дала пример". Също както се загрижи за психичните проблеми на хората нехаресващи себе си, когато същата си резна носа?

Замисляш ли се, че може би бъркаш мотивите ми, и го интепретираш по този начин, защото вътрешно в себе си не можеш да проумееш как в възможно някой да изпитва емпатия към хора, които не познава, и неща, с които не се е сблъсквал, и някаква цел или изгода от това? 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Замисляш ли се, че може би бъркаш мотивите ми, и го интепретираш по този начин, защото вътрешно в себе си не можеш да проумееш как в възможно някой да изпитва емпатия към хора, които не познава, и неща, с които не се е сблъсквал, и някаква цел или изгода от това? 

С теб на други теми освен "права, права и пак права" не може да се говори - не съм сигурен, че си прочел дори една книга напоследък на тема различна от "правата на различните" - всяко общуване с теб се обръща натам, модерирането ти беше изцяло повлияно от това. 

Наистина ли те изненадва, че някой се съмнява в безкористните ти мотиви, дори и слуховете за тях да са верни?

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum ок, ще продължим в чата.
 

преди 2 часа , omline каза:

С теб на други теми освен "права, права и пак права" не може да се говори - не съм сигурен, че си прочел дори една книга напоследък на тема различна от "правата на различните" - всяко общуване с теб се обръща натам, модерирането ти беше изцяло повлияно от това. 

Наистина ли те изненадва, че някой се съмнява в безкористните ти мотиви, дори и слуховете за тях да са верни?

Това че отделям внимание на темата за правата не означава че не съм обсъждал музика и не съм обръщал никакво внимание на служебните си задължения през това време, нито се е отразявало на качеството ми на работа. Основните ми причини да се съглася да постъпя като модератор когато ме поканиха бяха 1) да развия Links разделите 2) да направя обстановката тук по-гостоприемна и приветлива, доколкото позволяват обстоятелствата. Вярвам че когато обстановката е по-позитивна и продуктивна, потребителите са по-щастливи, и това дава повод на гостите да се присъденият към тях. Отворените демонстрации на фобии и изми са прояви на токсична негативност, равняваща се на тормоз и са отблъскващи, неприятни и натоварващи за много. Заради неглижирането на Links разделите, масата потребители вече не възприемат форума като go-to spot за сваляне на последна нова музика. От години наред има рязък спад на нови регистрации. Опитвах се да поправя тази тенденции. Нищо повече или по-малко. Не исках да оставя форум който ми е отворил толкова много врати да потъне в забвение. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро. Почивен ден ми е. Навън студено, гърми, вали. И аз трябва да ходя на фризьор в новия салон. Но фризьрката нали е мой човек ще дойде с колата си да ме вземе.  :P

Aма как все като реша да се правя и вали винаги. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...