Jump to content



Чат мания (септември/октомври/ноември 2021)


Препоръчани коментари

Енрике Иглесиас се сбохува с мегатъпия албум. Как може само 5 нови песни и другите стари и на всичкото отгоре с тоя рвгетон писна вече. Личи си,че не му се занимава вече. Не знам защо ще има и втора част.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , zai4eto82 каза:

Енрике Иглесиас се сбохува с мегатъпия албум. Как може само 5 нови песни и другите стари и на всичкото отгоре с тоя рвгетон писна вече. Личи си,че не му се занимава вече. Не знам защо ще има и втора част.

Дай да го чуем и преценим! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.09.2021 г. от 10:22, zai4eto82 каза:

Танче, чух албума и определено ми хареса. Жалко само, че е с толкова малко песни. Доколкото разбирам, ще има и втора част. Само едно не ми е ясно, защо Енрике спира да пее и щял да се появява само в дуети и т.н.?! И ако почувствал, че му се пее, щял да направи нещо ново все пак. Дали не е просто рекламен трик от негова страна?! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , i810 каза:

Танче, чух албума и определено ми хареса. Жалко само, че е с толкова малко песни. Доколкото разбирам, ще има и втора част. Само едно не ми е ясно, защо Енрике спира да пее и щял да се появява само в дуети и т.н.?! И ако почувствал, че му се пее, щял да направи нещо ново все пак. Дали не е просто рекламен трик от негова страна?! 

Обмислял го е още от 2015 да спира да пее. На такъв етап е,че иска да се посвети на семейството си. Но той заедно с Рики Мартим тръгват на съвместно турне от 25 септември. Ще са заедно на турне 3 месеца.- турне, което беше отменено миналата година заради пандемията, но сега ще се състои. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Научих да пиша и чета (чета ако имат ония знаци отдолу и отгоре) арабски букви, мнение? @asylum

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kriminal каза:

Научих да пиша и чета (чета ако имат ония знаци отдолу и отгоре) арабски букви, мнение? @asylum

Продължавай в същия дух и след време няма да имаш нужда от огласовките касра, дамма и фатха! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Давам идея за нова тема по тертип на Чат мания и Скандалите - Клюки извън чалгата... един вид там да се коментират нашумели клюки от БГ и чужбина.

Който иска да я направи. Темата обаче да е месечна и да е оформена както Скандалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, asylum каза:

Продължавай в същия дух и след време няма да имаш нужда от огласовките касра, дамма и фатха! 

а да така се казват... мерси май диър💋

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, omline каза:

Повтаряте едно и също, защото сте като тинейджърки, гледали току-що "Тайната" - никаква трезва мисъл.

Значи да обиждаш на женски род може, но аз да нарека феновете на Глируя швестерки, което е факт, не може. Окей.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, omline каза:

Моли се да си прав, щот ако не си, тук ще ти зачервят едни части на тялото, на които се сяда. :D

Вече втора закана за сексуално покушение в рамките на няколко седмици.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DarkChild каза:

Значи да обиждаш на женски род може, но аз да нарека феновете на Глируя швестерки, което е факт, не може. Окей.

Искаш ли сам да си редактираш поста и да се направим, че не се случвало или ще си минем по надлежния ред?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Еми, и ти си ги нарекъл тийнейджърКи, което не бях забелязал. Против правилата си е мнозина са били наказвани заради това.

"Като тинейджърка" не е "ти си тинейджърка"....аз тайно се надявах да се обиди на "липса на трезва мисъл", той взе че на тинейджърка се обиди.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

"Като тинейджърка" не е "ти си тинейджърка". 

Е, то и "феновете на Глория са швестерки" не е "ти си швестерка"...

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Е, то и "феновете на Глория са швестерки" не е "ти си швестерка"...

И  да не е персонална, обида си е та дрънка. Едното е сравнение, другото директна квалификация. Цаката е да знаеш тънката разлика.

  • Wow 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, omline каза:

И  да не е персонална, обида си е та дрънка. Едното е сравнение, другото директна квалификация. Цаката е да знаеш тънката разлика.

То по тая логика си признаваш, че обиждаш по заобиколен начин, та да ти се размине :D 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

То по тая логика си признаваш, че обиждаш по заобиколен начин, та да ти се размине :D 

Кое по-точно те наведе на мисълта за признание тук? :D

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...