Jump to content

Чат мания (септември/октомври/ноември 2021)


Препоръчани коментари

преди 21 часа , Lelqtian каза:

Първо, не помня да сме казвали че твоя се измил бърже. Скоро поне. 

Второ, последно не се беше боядисвала месеци наред. 

Трето, твойта фризьорка те баламосва както и скимне. 

 

Ма тя ако не обере парите на нащо Туце няма на кой. После много бързо падала боята.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики Мартин: Толкова съм развълнуван да се присъединя към Global Citizen днес! Денонощно глобално събитие с мисия да защити планетата и да победи бедността. Гледайте предаването тук:
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента Рики пее Que Rico Fuera на живо на Global Citizen 2021

 

Ехааа, на Рики са му дали 15 минути да пее на Global Citizen 2021 Live.

Vente Paca, Que Rico Fuera, сега Livin'la vida loca. 

La Bomba пее Рики, сега и The Cup of Life, Как да тръгнеш на работа, когато Рики пее в момента на живо

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , WindWalkerMonk каза:

Вчера звъня в инканто. Викам ше искам маса, но само ако колегата Ники готвача ми направи погача! И за писарчето питах!!!

Не знам защо, но си представих Туца Узунович да сервира, но облечена като принцеса Жасмин от Аладин.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 24.09.2021 г. от 4:24, zai4eto82 каза:

Вече си имам и Чоко Милк червило на Ниолета Лозанвоа днес от Мола, много е яко и гланц за устни ягода пак на Николета. Много яко,че NLBeauty вече е в дрогериите на Лили. :P

Оф, и тая ковра ли ще издържаш?

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Fast е UFC то са включили транссексуална да се бие с жените и той ги е пребил. Просто щото пропагандите не вървят:

1. Той си е мъж и има мъжка сила. Т.е ъия глупости, че жените физически можели да бъдат равни... само в Холивуд.

2. Не му е мястото там. Това е. Ако искат да си направят трети пол.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

@Fast е UFC то са включили транссексуална да се бие с жените и той ги е пребил. Просто щото пропагандите не вървят:

1. Той си е мъж и има мъжка сила. Т.е ъия глупости, че жените физически можели да бъдат равни... само в Холивуд.

2. Не му е мястото там. Това е. Ако искат да си направят трети пол.

Момчета които преминават през transition обикновено се родени с много нисък тестостерон и хормон на растежа, и физически и ментално се развиват като жени. UFC със сигурност следят нивата на тези хормони преди да ги допускат да се бият. Честно казано не съм толкова запознат, защото не спортовете не са и никога не са ме интересували в дълбочина. Преди зяпах WWE периодично, защото сторилайновете бяха интересни, но с годините отвикнах. Не знам дали се брои, защото кечът е по-скоро развлекателен отколкото състезателен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

Момчета които преминават през transition обикновено се родени с много нисък тестостерон и хормон на растежа, и физически и ментално се развиват като жени. UFC със сигурност следят нивата на тези хормони преди да ги допускат да се бият. Честно казано не съм толкова запознат, защото не спортовете не са и никога не са ме интересували в дълбочина. Преди зяпах WWE периодично, защото сторилайновете бяха интересни, но с годините отвикнах. Не знам дали се брои, защото кечът е по-скоро развлекателен отколкото състезателен. 

Ей този младеж е културист и наскоро се аутна като транссексуален. Ако мине и през хормонален транзишън, трябва ли да се състезава срещу жени?

 

Крах след "Фермата"! Мелиса остана без най-скъпото

Абсолютно "за" съм хората с различна ориентация да са равноправни и категорично съм за да бъдат наричани жени, ако се смятат за жени. Но в спорта половото разделение не е само за разкош, а е обвързано и с физиологичните особености и това не трябва да се пренебрегва.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля че спонтанния заострен интерес към транссексуалните в спорта от страна на десните медии е последната вариация на консервативна опорка че имало фундаментални различия между мъжът и жената и тн. Старата песен на нов глас. Скука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Със сигурност очаквам повече от тях, отколкото от форумното БХК ;) 

Има ли вариант някога да спреш с този ad hominem, или най-малкото поне да научиш какво е това?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера защо @WindWalkerMonk изобщо продължава с политическите аргументи, при положение че е напълно излишно, безрезултатно и натоварващо дори чешене на езици, взимайки се на предвид факта че базовите политически виждания са отредени от самото раждане. Аз лично предпочитам да стоя настрана от (твърде) консервативно настроени хора, отколкото да се преструвам че ги одобрявам, и да фантазирам, че мога да им повлияя по някакъв начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е тази мания с тези носове. Хората съвсем откачиха. Сега Дани и Александра Петканови си направили носовете и се гордеят с тоеа. На хора не приличат. Защо зорлян се окепазяват. Поредните Майкъл Джексън ще бъдат.

Новите албуми на Мариана Попова и Прея са страхотни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , zai4eto82 каза:

Каква е тази мания с тези носове. Хората съвсем откачиха. Сега Дани и Александра Петканови си направили носовете и се гордеят с тоеа. На хора не приличат. Защо зорлян се окепазяват. Поредните Майкъл Джексън ще бъдат.

Новите албуми на Мариана Попова и Прея са страхотни. 

Изоставаш от модните тенденции. Само с фризьорка и козметичка не става вече.

  • Haha 1
  • Love 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, THE IIconic каза:

Таня чух я! Мнхо е гадна

А, не. На мен ми харесва. И Парт е готин. Чакам да я преведат на английски, за да разбера какво се пее както знам вече какъв е текста на Rhim Jhim. И клипа е много як. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само положителни коментари за новата песен с участието на Парт. 

А пък тази е много яка за невъзможната любов:

Ако не си в ръцете ми, не мога да спя
Бог ми даде теб, не мога да те загубя
Хората ревнуват от нас, ревнуват от това
Защо и двамата изглеждаме толкова перфектни един с друг
Които са толкова влюбени, те са луди
 
Светът не може да види щастието на любовта
(Хората не могат да ги видят щастливи, които са влюбени)
Знам (Любов моя), ако нещо ми се случи
Ще умреш, но не ме оставяй да умра
На земята този свят няма да ни позволи да се обичаме
 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

:D :D :D

243679568_4721414744535985_4492528144844

 

Това на носовете ни са лонгети, а причината да бъдат там е, че с Александра се подложихме на ринопластика 🙂
Зад всяко решение стои някаква логика, както разбира се и емоция.
Направих тази стъпка не заради крива преграда или друга здравословна. Причината е просто, защото не си харесвах носа! Беше голям и с гърбица и не бих казал, че ми е бил комплекс, защото човек свиква да гледа образа в огледалото, и защото като мъж съм се надявам, че "красотата" не е от "задължителните" качества и съм се стараел да наблягам на други по-силни черти в себе си. НО не бих и отрекъл, че е имало много моменти, в които съм си мечтаел да имам по-правилни пропорции.
Не мислете, че е било лесно решение - дори напротив. Това какво ще кажат близките, а също и непознатите ме е карало да се разколебавам. Но аз в крайна сметка за другите ли го правя или за себе си?
Късметлия съм да имам Александра до себе си - човек, който е смел и подкрепящ. А това, че двама, ЗАЕДНО, минахме през интервенцията още повече ни сближи и ни показа, че не случайно сме се събрали в този живот.
Много благодаря на @dremreilhan д-р Емре Илхан, който е уникален професионалист и човек и неговия екип - Марти, Сузи и всички останали страхотни хора, които ни помагаха и подкрепяха.
Ще минат месеци преди да се види крайният резултат, затова търпението е ключово.
Заснехме под формата на влог от два епизода целия процес. Може да видите първата част сега в канала ни в YouTube:
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...