Jump to content

Чат мания (септември/октомври/ноември 2021)


Препоръчани коментари

преди 25 минути, zai4eto82 каза:

Що? Какво означава?

Иначе разбрах какво се пее в песента. 

Женска атмосфера?

По-скоро, че е настанало женско време. Танино царство ❤️ 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

По-скоро, че е настанало женско време. Танино царство ❤️ 

Oт текста разбирам,че той пее,че уж обича една, ,но е привлечен от жените и ги обича, и не може да го крие и да му прости,че се заглежда по други жени. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Супер якаааааааааааааааааааааааааааа е ❤️

Ето я в Спотифай. На рипийт е 🥳💜🎶🎶🎶🔝.

https://open.spotify.com/album/6xsOTVxrDrOYYCW3CSQXTx

Ех тази Туци беееееее. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , WindWalkerMonk каза:

Тва май е подреждането за най-четени, но пак - наливат пари на тая търфка, все едно не и стигат. 

Интересно, Дюн се е наредил и в двете листи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Тва май е подреждането за най-четени, но пак - наливат пари на тая търфка, все едно не и стигат. 

Интересно, Дюн се е наредил и в двете листи. 

Е ти пък, Дюн си е на тяхното ниво. Иначе тя е номер 1 с няква детска книжка сега. И аз не я харесвам като човек, но като автор ми допада. Но то същото се отнася и за Толкин, Филип Пулман и т.н. Като им чета интервюта и мемоари направо изтръпвам. Затова и спрях де :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледахте ли вече Дюн? Брутален филм, от много време не съм се впечатлявал така. Визуално зашеметяващ! Нямам търпение за втората част.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Е ти пък, Дюн си е на тяхното ниво. Иначе тя е номер 1 с няква детска книжка сега. И аз не я харесвам като човек, но като автор ми допада. Но то същото се отнася и за Толкин, Филип Пулман и т.н. Като им чета интервюта и мемоари направо изтръпвам. Затова и спрях де :D 

Просто ми стана интересно, ма явно е покрай филма. Може да се вдъхновя и да я пре-прочета, или излушам, тъкмо размишлявах дали дали няма някоя промоцийка за аудибъл, почнаха да се събират някви неща, които са ми интересни. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Senhor каза:

Гледахте ли вече Дюн? Брутален филм, от много време не съм се впечатлявал така. Визуално зашеметяващ! Нямам търпение за втората част.

нямам зелен серфитикат :( много искам да гледам на IMAX

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този филм е правен, за да се гледа на IMAX. Просто все едно си там, през половината време бях ококорен, а аз не се впечатлявам лесно. Реално и актьори, и история - която е толкова сложна и заплетена, а са успели да я представят по лесно смилаем начин - всичко е топ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Lelqtian каза:

Просто ми стана интересно, ма явно е покрай филма. Може да се вдъхновя и да я пре-прочета, или излушам, тъкмо размишлявах дали дали няма някоя промоцийка за аудибъл, почнаха да се събират някви неща, които са ми интересни. 

Последно време и аз слушам много. Доста по лесно е докато пътуваш. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера Рики е превзел Туитър, Фейсбук, Youtube и е тоговарял на въпроси на фенове. Дори не знаех, но са качили клип с него като е отговарял на въпросите. Един от въпросите е свързан с Channing Tatum питат феновете

Рики казва,че Channing Tatum e участвал в неговия клип "She Bangs, a по-късно участва и бившата му жена Jenna Dewan отново в клип на Рики- този път в "Juramento".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от песните, която пее и до днес и е снимана на Бахамите. Никога няма да забравя премиерата й орез 2000 по MTV вечерта в едно предаване. Тогава даваха и Бритни с Оops I did it again. Тогава пуснаха премиерата на Рики, откачих пред ТВ и крещях от кеф:

А колко я поръчваха хората тази песен в Total Request по MTV. Стояла съм пред видеото да сварвам песни на Рики и да ги записвам на видеокасети. А като направиха уикенд посветен само на Рики по MTV 2 дена окупирах тогава хола в нас , майка ми се изнесе да мога да го гледам и да записвам. Беше станало война в нас заради Рики, но аз победих :P

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, zai4eto82 каза:

Една от песните, която пее и до днес и е снимана на Бахамите. Никога няма да забравя премиерата й орез 2000 по MTV вечерта в едно предаване. Тогава даваха и Бритни с Оops I did it again. Тогава пуснаха премиерата на Рики, откачих пред ТВ и крещях от кеф:

А колко я поръчваха хората тази песен в Total Request по MTV. Стояла съм пред видеото да сварвам песни на Рики и да ги записвам на видеокасети. А като направиха уикенд посветен само на Рики по MTV 2 дена окупирах тогава хола в нас , майка ми се изнесе да мога да го гледам и да записвам. Беше станало война в нас заради Рики, но аз победих :P

 

Ко стана? Турнето свърши, и понеже леля няма хитове и си припомня успехи от старите ленти? 

Май е време за дует с Глория. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да живея сам: сам
Пълен с енергия: тестостерон
и какво е светът освен любовта към нещата?
 
Най-хубавото нещо са жените и тяхнaта атмосфера.
Гледай ме, когато кажа обичам я
 
Искам я, а тя се съмнява в мен
Всеки казва,че не виждам ясно, не виждам ясно , и че не виждам нито дясно, нито ляво. Любов моя, харесвам я, харесвам я
 
Харесвам я. Начинът, по който изглежда e като топ марка Notch.
Проблемът ми е труден, страхувам се от репутацията си.
Въпреки че не вървя надясно и наляво, прости ми, обичам те. Приеми вината ми
 
Не ме обвивинявай, не ме обвивинявай, беше в очите ми. Атмосферата на жените, атмосферaта на жените , това ме води ,където съм
 
Казвам да, после не, после казвам да.
Атмосферата на жените, това е което ме води, където съм.
Oстани цяла нощ, стига да ми донесеш нещо ново
 
И всеки ден съм във връзка, който се опита да ме удари
Просто без драма, мислите ми не те забравят
 
Остани до късно, не си мисли, че все още не ме разбираш
Извини ме, това не е в ръцете ми,
такава ми е природата. Харесвам момичета, ти ще се отпуснеш, ако разбереш:
 
Прости ми, обичам те, приеми вината ми
 
Бъди честен с нея, бъди кавалер,
дай й сладка дума и тя ще ти даде нежност
 
Тoзи, който я глези, ще бъде крал в нейните очи
 
В тази песен много мъже ще се познаят в нея.
 
Как може да казва,че тя е всичко за него, че я обича и в същото време да я моли да й прости и да не я обвивинява,че обича жените и че това му било в природата 
 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Ко стана? Турнето свърши, и понеже леля няма хитове и си припомня успехи от старите ленти? 

Май е време за дует с Глория. 

Не си в час. Турнето е чак до ноември. Просто между концертите има и 2-3 дена почивка,а в някои дни е по 5 дена подред в различни градове на турне. Преди няколко дена имаше 2 последователни концерта в Маями разпродадени с пълен успех. Даже и някои известни личности присъстваха и то не за първи път на негови концерти. Отделно съм го писала за клипа на She Bangs, защото Рики вчера отговаря на въпроси на фенове в различни социални мрежи и един от въпросите беше за актьора в She Bangs са го питали феновете. Както и за новия му албум го питат феновете и много други неща. 

А до края на годината новия албум Play. Идва много музика. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Не си в час. Турнето е чак до ноември. Просто между концертите има и 2-3 дена почивка,а в някои дни е по 5 дена подред в разлчини градове на турне. Преди няколко дена имаше 2 последователни концерта в Маями разпродадени с пълен успех. Даже и някои известни личности присъстваха и то не за първи път на негови концерти. Отделно съм го писала за клипа на She Bangs, защото Рики вчера отговаря на въпроси на фенове в различно социални мрежи и един от въпросите беше за актьора в She Bangs са го питали феновете. Както и за новия му албум го питат феновете и много други неща. 

А до края на годината новия албум Play. Идва много музика. 

Може, но явно нищо е по-интересно от клип преди 20 години? Видно е от какво се вълнувате феновете. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , zai4eto82 каза:

Днес бях в Мола. Преди да влезеш  хора попълват разни листи пред Мола и пише медицинска лаборатория. Явно за тестове. Като влезеш в Мола, на входа охраната ти снима от телефона сертификата и влизаш. Пък какво обикаляне на Мола да следваш стрелките да излезеш. Ужас.Луди хора. Няма да се ваксинират, ами ще попълват разни листи пред Мола на опашка и ще си правят тестове вместо до си покажат сертификата на охраната и влизат веднага в Мола. Толкова е просто. Ама като ги затворят неваксинираните, да видим дали няма да се ваксинират. 

Мола беше празен, тук=там някой човек. Инканто- кафето на първия етаж празно, бармана само си седеше. Някои магазини затворени. 

Зайке след 2 седмици ще има пълен локдаун

знаеш какво да пра......

246494282_10159241045308758_100444784574

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, FikLena каза:

Зайке след 2 седмици ще има пълен локдаун

знаеш какво да пра......

246494282_10159241045308758_100444784574

Ние знаем какво да правим със сертификата, ти само разпечатай достатъчно копия и координати където ще ти го поставяме. 

Зайка като я сложат във локдаун е ясня - ще има леля рики уикенд по мтв 2, ама по-дълго и не по мтв2

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...