Jump to content

Чат мания (септември/октомври/ноември 2021)


Препоръчани коментари

преди 7 часа , Blueberry каза:

Имаме отсъстващи, а имаше много работа и шефовете ме помолиха, ще ми го платят. При нас поне в тва отношение няма шикалкавене.

 Аз съм си виновна като цяло, че още седя на тая токсична работа :D 

С какво се занимаваш, ако не е тайна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

отвъд морската лагуна,
човъркаш разкикерчената ми м*на,
сексът с теб е като наркотик в комуна,
порив на отказ и забрана,
от 100 години не съм яко м*ндрас'ана,
вкарваш и изкарваш го в захлас,
в*гината ми придобива вид на използван фас,
младежо дай му газ!

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Andrew Cunanan. каза:

отвъд морската лагуна,
човъркаш разкикерчената ми м*на,
сексът с теб е като наркотик в комуна,
порив на отказ и забрана,
от 100 години не съм яко м*ндрас'ана,
вкарваш и изкарваш го в захлас,
в*гината ми придобива вид на използван фас,
младежо дай му газ!

Действието на тази морска лагуна ли се разиграва?E8C368D2-2AC2-42A3-9BB7-7B56494A3B58.jpeg.fcf102c6832df58391677412d375ef35.jpeg

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Действието на тази морска лагуна ли се разиграва?E8C368D2-2AC2-42A3-9BB7-7B56494A3B58.jpeg.fcf102c6832df58391677412d375ef35.jpeg

Да, разкри ме! Аз съм Камелия Вескова. :girl_cry2:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Да, разкри ме! Аз съм Камелия Вескова. :girl_cry2:

Разпънал си чипровската рогозка!

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 31.10.2021 г. от 2:30, Fast каза:

Според мен е доста е полезна обща информация. Аз например още от малък са ме привличали Канада и скандинавските държави, и същевременно не съм чувствал особена свързаност с България и покрай тези метри научих защо. Не понасям твърде колективистични общества, които слагат народът пред отделния индивид. 

А наясно ли си, че благодарение на колективистичния дух на обществото днес живееш в свободна държава?

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, omline каза:

А наясно ли си, че благодарение на колективистичния дух на обществото днес живееш в свободна държава?

Очевидно не е, явно приравнява колективистичен дух с комунизъм (което всъщност не е толкоз далече от истината, но да не се отклонявам твърде от темата)  и нещо не е разбрал добре теста - според мен цитираните Канада и скандинавски държави ценят колективизма повече пред индивидуалността ;) Но нека оставим БХКто да си мечтае за криворазбраните си собтвени ценности 

преди 36 минути, WindWalkerMonk каза:

Беше ужасен уикенд, но поне си извадих поуките от него. Вашия как беше котенца?

Боря се с мисълта как уикенда беше .... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

А наясно ли си, че благодарение на колективистичния дух на обществото днес живееш в свободна държава?

И индивидуалистичните общества са колективистични, с разликата че личностното развитие е по-ценено от груповата лоялност, и това отваря врати за оригиналност и иновации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, WindWalkerMonk каза:

Беше ужасен уикенд, но поне си извадих поуките от него. Вашия как беше котенца?

Ако имаш нужда от разбиране и подкрепа, можеш да споделиш с мен, мила ❤️ 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Fast каза:

И индивидуалистичните общества са колективистични, с разликата че личностното развитие е по-ценено от груповата лоялност, и това отваря врати за оригиналност и иновации.

Да, точно пък груповата лоялност е проблемът на иновациите. :D Япония и Китай стоят и гледат тъпо сега, чудейки се как ще продължат след този извод.

Аз не разбирам къде в България изобщо ти виждаш групова лоялност, когато положението повече от всякога е "Секи сам си преценя".

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 31.10.2021 г. от 0:17, Kriminal каза:

Аз обичам да имам доста свободно време, да не ми е като в Америка да работя по цял ден и да ми е само работата живота, да имам време излизам с приятели на питиета, да се разхождам из града, дето се вика монденски живот, моите са от Далмация а за тях говорят че са много лениви хора и че никой не знае как успяват да преживеят – нищо не правят и седят до морето по цял ден и пият и ядат – а аз съм баш репрезентативен пример, мразя да спортувам и квито активности други да има - само да се разхождам (но не в природата) обичам. И не обичам жегата квато е в Дубай примерно, щот ми прилошава и започва да ми тече кръв от носа... Ох аз ся сякаш Кити чета като си прочех пак поста... Обичам и да съм обкръжен от такива хора, шеговити, ийзигоуинг, като италианците и балканците например.

В Близкия изток няма да имаш много свободно време. Бачка се на макс. :P 

  • Like 2
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Да, точно пък груповата лоялност е проблемът на иновациите. :D Япония и Китай стоят и гледат тъпо сега, чудейки се как ще продължат след този извод.

Аз не разбирам къде в България изобщо ти виждаш групова лоялност, когато положението повече от всякога е "Секи сам си преценя".

Да, точно ние нямаме никакво усещане за група и принадлежност. Никакви ценности.

Комунизмът не е непременно лоша дума. На мен ми харесва китайският комунизъм. Не опитът за такъв у нас преди години. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Беше ужасен уикенд, но поне си извадих поуките от него. Вашия как беше котенца?

Моят беше супер, а не очаквах. Сподели! 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, omline каза:

Да, точно пък груповата лоялност е проблемът на иновациите. :D Япония и Китай стоят и гледат тъпо сега, чудейки се как ще продължат след този извод.

Аз не разбирам къде в България изобщо ти виждаш групова лоялност, когато положението повече от всякога е "Секи сам си преценя".

Тук груповата лоялност се изразява в безусловната любов към родината и всичко родно. От малки обработват децата с патриотарски творби, фолклорна музика, възрожденски истории и тн. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Fast каза:

Тук груповата лоялност се изразява в безусловната любов към родината и всичко родно. От малки обработват с децата с патриотарски творби, фолклорна музика, възрожденски истории и тн. 

 

А с какво трябва да ги "обработват", когато са българи? По какво ще си личи, че са такива 12 години по-късно? Какъв е този шантав свят, който си представяш? Националността е един от отговорите на въпроса "Кой съм аз?".

Коя е тази държава, която не възпитава любов към родината у младото си поколение?

 

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Беше ужасен уикенд, но поне си извадих поуките от него. Вашия как беше котенца?

Беше перфектен уикенд. Много съм доволен

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, omline каза:

 

А с какво трябва да ги "обработват", когато са българи? По какво ще си личи, че са такива 12 години по-късно? Какъв е този шантав свят, който си представяш? Националността е един от отговорите на въпроса "Кой съм аз?".

 

Патриотарските елементи са напълно излишни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Ако имаш нужда от разбиране и подкрепа, можеш да споделиш с мен, мила ❤️ 

Не просто имах едни роднини на гости. Толкова ме натовариха, че днес не мога да се съсредоточа на работа. Въпросното момче счупи две чаши в един ресторант, поръча ядене което после отказа да си плати поради некви причини. Майка му и тя вдигна патърдия. Накрая го платихме ние, заедно с останалата сметка.

Това не беше най - лошото. Буквално побъркаха жената, която ни чисти. Влизат и излизат от вкъщи с обувки. Аз и се извиних и казах, че ще си платим. 

Финала беше когато се опитаха да го шмугнат в един ресторант с изтекъл PCR тест. Да не говорим, че на български употребяваше Н думичката непрекъснато. Не знам защо ги поканих, но си платих най - вече с нерви. На обяд искали да останат още... просто им казах да си хващат билета към Испания и да не си правят сметките без кръчмаря. Половинката ги закара до гарата, купи им билети и gg. 

Абсолютно не искам да ги виждам вече. Да не говорим, че се опитаха да ме уговарят да намеря на момчето стаж при нас и аз преди ваканцията почти се навих...

  • Like 1
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , omline каза:

А наясно ли си, че благодарение на колективистичния дух на обществото днес живееш в свободна държава?

ако бяхме останали част от Турция, вероятно днес щяхме да сме с по-добро здравеопазване, инфраструктура, икономика и с по-сигурно съществуване, така че....

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

ако бяхме останали част от Турция, вероятно днес щяхме да сме с по-добро здравеопазване, инфраструктура, икономика и с по-сигурно съществуване, така че....

Не виждам кой те е заковал - Ориент Експреса те чака, най-близката джамия също.

  • Like 2
  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

ако бяхме останали част от Турция, вероятно днес щяхме да сме с по-добро здравеопазване, инфраструктура, икономика и с по-сигурно съществуване, така че....

За сметка на това, сега никой не би ни взел. Чума сме. Бреме. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, omline каза:

 

А с какво трябва да ги "обработват", когато са българи? По какво ще си личи, че са такива 12 години по-късно? Какъв е този шантав свят, който си представяш? Националността е един от отговорите на въпроса "Кой съм аз?".

Коя е тази държава, която не възпитава любов към родината у младото си поколение?

 

Силно преувеличава, както винаги. Не говорим за крайности и девиации, а за редовен патриотизъм и идентифициране. То при него е или черно, или бяло. Няма нюанси. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...