Jump to content

Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 14 минути, asylum каза:

Къде е новата тема Попфолк скандали? Старата автоматично ли се затвори с изтичането на месеца? Ако да, отворете нова. 

Отворих те вече.

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Blueberry каза:

Адам няма слабо, май само оная с Маджуна и Галин не е на ниво.

Като цяло много с насмешка го приех в началото и много ме дразнеше, обаче ме изкефи. Има приятен глас и е много забавен. 

П.П. Изгледах бекстейджа на Лидия и Преслава и абсолютно никой от Алфа не видях, даже и Галин. Завиждат й здраво!

Много труден работен ден-на 2 часа сън само, едно кафе, кола, сок, сладолед, енергийна напитка кафе двойно експресо и беналтин. Почти сме на финала на работния ден. Геройски оцелях.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Fast - чо, нещо по въпроса? "Вашите" хора са го писали това и те се виждат в чудо кое как трябва да е.

https://www.dnevnik.bg/sport/2021/08/02/4238902_zashto_se_razgoria_debata_za_purvata_transseksualna/?ref=home_layer2

image.png.485e1d771d0196eab1d3f0c35d46094b.png

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Just_Me каза:

<Песен от Сърбия и Македония> Dj Shone ft 2bona x Vlada Matovic - Pali motore

Влада определено липсва на сцената, ама тази песен не става. Това си остава най-доброто му след разпадането на Елитни одреди. Като се сетя само каква сензация си бяха...

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Willy каза:

Влада определено липсва на сцената, ама тази песен не става. Това си остава най-доброто му след разпадането на Елитни одреди. Като се сетя само каква сензация си бяха...

 

Ооо да! Но в тази новата песен ме кефи музиката + 2бона - те нямат слабо :) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Изобщо не знам за какво говориш.

image.png.eb1ca8e737d95662a2187d255f1016b3.png

ето това, цяла листа ми излиза, а аз гледам почти всеки път най-новите коментари и оттам влизам

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

image.png.eb1ca8e737d95662a2187d255f1016b3.png

ето това, цяла листа ми излиза, а аз гледам почти всеки път най-новите коментари и оттам влизам

Смени изгледа от началната страница. До бутона Създай нова тема има едни икони. Оттам се сменя.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , meleto каза:

Смени изгледа от началната страница. До бутона Създай нова тема има едни икони. Оттам се сменя.

ей така е по-добре, мерси

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Oт вчера в Туитър феновете на Енрике Иглесиас; Ние искаме английски песни и да спре регетон песните:

 
zDYHEPHP_normal.jpg
 
 
EI FANS: We want English songs & stop releasing reggaeton songs

 

 

Напиши им как тоя Рики не струва и да почват да слушат чичо ти. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само у нас може да делят Рики Мартин и Енрике Иглесиас. И двамата си пуснаха песните преди един месец, на Рики я спряха песента и City TV, и The Voice TV, a на Енрике Иглесиас продължават да я въртят у нас и двете телевизии, че даже и в City TV Top 10 на Енрике влезе на номер 4. А песента на Енрике Иглесиас е най-обикновен регетон- нищо ново и различно не предлага, дори феновете му си казаха,че не искат регетон от Енрике Иглесиас. По света песента на Енрике Иглесиас се оказа пълен провал, даже и в Билборд не стигна върха, но у нас го боготворят, ако ще най-големият боклук да изкара. Какво е това разделение между двамата у нас, не знам. А двамата са приятели от години и даже ще имат съвместно турне от септември до ноември.

  • Haha 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , zai4eto82 каза:

Само у нас може да делят Рики Мартин и Енрике Иглесиас. И двамата си пуснаха песните преди един месец, на Рики я спряха песента и City TV, и The Voice TV, a на Енрике Иглесиас продължават да я въртят у нас и двете телевизии, че даже и в City TV Top 10 на Енрике влезе на номер 4. А песента на Енрике Иглесиас е най-обикновен регетон- нищо ново и различно не предлага, дори феновете му си казаха,че не искат регетон от Енрике Иглесиас. По света песента на Енрике Иглесиас се оказа пълен провал, даже и в Билборд не стигна върха, но у нас го боготворят, ако ще най-големият боклук да изкара. Какво е това разделение между двамата у нас, не знам. А двамата са приятели от години и даже ще имат съвместно турне от септември до ноември.

Те да не са сиамски близнаци, заяц? У нас никой не се интересува от Рики Мартин, но Енрике го обожават. 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , zai4eto82 каза:

Само у нас може да делят Рики Мартин и Енрике Иглесиас. И двамата си пуснаха песните преди един месец, на Рики я спряха песента и City TV, и The Voice TV, a на Енрике Иглесиас продължават да я въртят у нас и двете телевизии, че даже и в City TV Top 10 на Енрике влезе на номер 4. А песента на Енрике Иглесиас е най-обикновен регетон- нищо ново и различно не предлага, дори феновете му си казаха,че не искат регетон от Енрике Иглесиас. По света песента на Енрике Иглесиас се оказа пълен провал, даже и в Билборд не стигна върха, но у нас го боготворят, ако ще най-големият боклук да изкара. Какво е това разделение между двамата у нас, не знам. А двамата са приятели от години и даже ще имат съвместно турне от септември до ноември.

Защото е гей. Дискриминират го. Трябва да ги съдиш в Страсбург. 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...