Jump to content

Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 59 минути, zai4eto82 каза:

И е бившо футболистче. Снощи ьаради него не можах да спа. До 2:00 и нещо сме писали. 

Днес по телефона ми вика да отида да се видим, аз му викам не ми се върви сега, спи ми се. А той аз ше дойда с колата да те взема и сега го чакам. 

Ей, тъй се прави с мъжете-всичко да изпълняват.
 
 

Истинска гранд дама! 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , WindWalkerMonk каза:

Дай да бистрим политиката тогава. И квоооооооо, любимката на Аналия - Мая Сопола е вътре вече ???? 

 

преди 10 часа , DarkChild каза:

Единствената Мая, която важи, е Мая Нури!

Точно!   

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Kriminal каза:

Ами това за ковид си е така ппц, аз се ваксинирах и искам вс да се, за да е нормално вс най-накрая и да идваме дето искаме и да не носим маски на +40 като ония китайци дето иначе ще се задушат от смог. Сигурно е направен във лаборатория и най-богатите се ползват от него, но ся чак и фирмите от САЩ, Германия, Русия, Индия и Китай да правят ваксини специално за да ни уморят всичките – не ми се такова тая теория със здравия разум. Аз точно затова се ваксинирах със китайската, най-малко се съмнявам в тях, че искат да ни утрепят.

В България имате ли избор коя ваксина искате, или ви предлагат само една?

И аз мисля, че е правен в лаборатория, но е пуснат неумишлено. Ако искаха да ни трепят, щяха да измислят далеч по-неконтролируем и смъртоносен вирус.

Китайците много се омазаха в цялата ситуация, най-вероятно са крили данни, както е станало със Сарс през 2003. 

И разбира се, че всички трябва да се ваксинират. Лошото е, че на хората им е по-лесно да повярват в конспиративни теории, отколкото в наука. Мислех, че положението е по-добре, но като гледам слабия темп на ваксинация при нас, при все, че вече има изобилие на ваксини, значи е много страшно. Колко инфлуенсърки видях да правят анкети "За или против ваксините" и резултатите са 80% против, 20% за... 

В страни като нашата демокрация НЕ трябва да има.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

И аз мисля, че е правен в лаборатория, но е пуснат неумишлено. Ако искаха да ни трепят, щяха да измислят далеч по-неконтролируем и смъртоносен вирус.

Китайците много се омазаха в цялата ситуация, най-вероятно са крили данни, както е станало със Сарс през 2003. 

И разбира се, че всички трябва да се ваксинират. Лошото е, че на хората им е по-лесно да повярват в конспиративни теории, отколкото в наука. Мислех, че положението е по-добре, но като гледам слабия темп на ваксинация при нас, при все, че вече има изобилие на ваксини, значи е много страшно. Колко инфлуенсърки видях да правят анкети "За или против ваксините" и резултатите са 80% против, 20% за... 

В страни като нашата демокрация НЕ трябва да има.

И аз го викам, ние имаме да избираме коя щем и после хората със нито една не се. Ама донякъде ги разбирам и тях, един мой приятел ми вика: "Ми те (управителството) да ни бяха казали – ваксинирайте се със тая ваксина, налага се на всеки един гражданин – аз бих се, а така ми дават избор и аз не знам коя е най-добрата, не ни се налага и не искам. Само в случая ако ми поискат да бъда ваксиниран, за да ида на университет, тогава ще се ваксинирам."

Трябва да е задължително и край.

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

И аз го викам, ние имаме да избираме коя щем и после хората със нито една не се. Ама донякъде ги разбирам и тях, един мой приятел ми вика: "Ми те (управителството) да ни бяха казали – ваксинирайте се със тая ваксина, налага се на всеки един гражданин – аз бих се, а така ми дават избор и аз не знам коя е най-добрата, не ни се налага и не искам. Само в случая ако ми поискат да бъда ваксиниран, за да ида на университет, тогава ще се ваксинирам."

Трябва да е задължително и край.

Лекаря да ти препоръча. Руската Спутник е най - добра, но в Европа не се признава. Следователно, ако ще пътуваш на твоя място ще ида с Модерна/Пфайзър. Навсякъде са признати и нямаш проблеми със сертификата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Лекаря да ти препоръча. Руската Спутник е най - добра, но в Европа не се признава. Следователно, ако ще пътуваш на твоя място ще ида с Модерна/Пфайзър. Навсякъде са признати и нямаш проблеми със сертификата. 

Е аз се ваксинирах със синофарм - нея някои я признават на запад, някои не, например в Австия, Германия и Испания я, а в Италия не. В Сърбия нямаме Модерна. Ма тоз мой приятел голям русофил, аз му викам що не се ваксинираш със руската, той ми говори за конспиративни теории на шега. Ама той си има и някви други заболявания, май затва не иска.

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

И аз мисля, че е правен в лаборатория, но е пуснат неумишлено. Ако искаха да ни трепят, щяха да измислят далеч по-неконтролируем и смъртоносен вирус.

Китайците много се омазаха в цялата ситуация, най-вероятно са крили данни, както е станало със Сарс през 2003. 

И разбира се, че всички трябва да се ваксинират. Лошото е, че на хората им е по-лесно да повярват в конспиративни теории, отколкото в наука. Мислех, че положението е по-добре, но като гледам слабия темп на ваксинация при нас, при все, че вече има изобилие на ваксини, значи е много страшно. Колко инфлуенсърки видях да правят анкети "За или против ваксините" и резултатите са 80% против, 20% за... 

В страни като нашата демокрация НЕ трябва да има.

Да плащат и веднага ще се ваксинират всички.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkChild каза:

Да плащат и веднага ще се ваксинират всички.

При нас са ни платили 3000 динара демек 50лв и ся няква лотария ще има за апартамент и скъпа кола ама хич файда, хората си мислят че са по-умни от изследователите

  • Like 1
  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Ауу, Миро е като кварталния пияндурник...

След толкова гей оргии, така е! Миро е Галин на поп музиката, всички знаят, че е гей, но вечно се крие.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 1 час, Kriminal каза:

И аз го викам, ние имаме да избираме коя щем и после хората със нито една не се. Ама донякъде ги разбирам и тях, един мой приятел ми вика: "Ми те (управителството) да ни бяха казали – ваксинирайте се със тая ваксина, налага се на всеки един гражданин – аз бих се, а така ми дават избор и аз не знам коя е най-добрата, не ни се налага и не искам. Само в случая ако ми поискат да бъда ваксиниран, за да ида на университет, тогава ще се ваксинирам."

Трябва да е задължително и край.

Може да пита личния си лекар за насоки. Примерно за дядо ми категорично препоръчаха Пфайзер, на мен ми казаха, която си избера и аз също избрах Пфайзер.

Моя приятелка пък се ваксинира с Джонсън, защото е само една и си дойде специално от чужбина, за да се ваксинира. Хубаво е да има избор.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

 

Може да пита личния си лекар за насоки. Примерно за дядо ми категорично препоръчаха Пфайзер, на мен ми казаха, която си избера и аз също избрах Пфайзер.

Моя приятелка пък се ваксинира с Джонсън, защото е само една и си дойде специално от чужбина, за да се ваксинира. Хубаво е да има избор.

На него май му каза лекаря че е най-добре за него с руската, а по никъв начин файзер и астразенека, щот са направени по новия начин, тва РНК нещо си

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Kriminal каза:

На него май му каза лекаря че е най-добре за него с руската, а по никъв начин файзер и астразенека, щот са направени по новия начин, тва РНК нещо си

И на основание на какво го казва това? На база фейсбук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, BobiTo каза:

Мернах го в Нетфликс, но не съм го пускам, заслужава ли си?

Мен много ме кефи. Има два американски и един бразилски. За сега бразилския е най-скандален :laughing:

Събират 10 красиви човека във вила на плажа, казвайки им, че са в предаване за свалки... и 12 часа по-късно им казват "Ми не, излъгахме ви, всъщност нямате право да правите нищо сексуално, освен ако не покажете по-дълбока връзка. Всяко нарушение ви намалява голямата награда". И те полудяват :D 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , BobiTo каза:

@zai4eto82 Пак пуснаха Рики, даже и го коментираха малко. 

 

Мерс. Аз знаех за Миро,че ще има интерв, знам и за това клипче,което е споделил Рики. Евала, че да го коментриали. Днес е голямата вечер- наградите Premios Juventud в Маями. Нямам търпение за пълението на Рики. ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

И на основание на какво го казва това? На база фейсбук.

Лекаря специалиста дето за тва неговото ддз, не съм ходил с него аз на доктор айхсйдйсхс. Знам само че има някви алергии

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Мерс. Аз знаех за Миро,че ще има интерв, знам и за това клипче,което е споделил Рики. Евала, че да го коментриали. Днес е голямата вечер- наградите Premios Juventud в Маями. Нямам търпение за пълението на Рики. ❤️

Ще го пълнят ли или какво? Не разбрах.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

Ще го пълнят ли или какво? Не разбрах.

Бързо писах и изморена от работа и затова. 

Но Рики е супер готин снощи на наградите и е пял на живо новата песен с Палома Мами, хората са викали и е получил овации на крака. И най-важното Рики не е бил с русата брада. Много ме изкефи. Сега чакаме да качат цялата церемония,че да си я гледам в HD. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики Мартин снощи е бил единственият изпълнител на наградите, който е получил овации на крака. Каква чест, какво уважение. Евала. 🤩😍🎶👏👏👏

А Карол Джи се оказа голям фен на Рики зад кулисите на наградите. Как се срещна с него и го прегръщаше и той нея. Не знаех,че му е такъв фен. 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...