Jump to content



Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

От 20.07.2021 г. от 19:25, WindWalkerMonk каза:

Разбира се, защото само така може да постигнем колективен имунитет. Ако хората не проумеят това никога няма да излезем от този цикъл. Не знам защо е толкова трудно да се разбере. А това със ваксината в коша и сертификат дори няма да го коментирам, понеже е престъпление срещу обществото.

Квоо??????

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, zai4eto82 каза:

Да бе да, само дето ме е свалял на участие на Коце и ме е вдигал. 

Брех, свалял те е, вдигал те е... Да се прекръсти на Багерист или Кранист Дали!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами това за ковид си е така ппц, аз се ваксинирах и искам вс да се, за да е нормално вс най-накрая и да идваме дето искаме и да не носим маски на +40 като ония китайци дето иначе ще се задушат от смог. Сигурно е направен във лаборатория и най-богатите се ползват от него, но ся чак и фирмите от САЩ, Германия, Русия, Индия и Китай да правят ваксини специално за да ни уморят всичките – не ми се такова тая теория със здравия разум. Аз точно затова се ваксинирах със китайската, най-малко се съмнявам в тях, че искат да ни утрепят.

В България имате ли избор коя ваксина искате, или ви предлагат само една?

  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kriminal каза:

Ами това за ковид си е така ппц, аз се ваксинирах и искам вс да се, за да е нормално вс най-накрая и да идваме дето искаме и да не носим маски на +40 като ония китайци дето иначе ще се задушат от смог. Сигурно е направен във лаборатория и най-богатите се ползват от него, но ся чак и фирмите от САЩ, Германия, Русия, Индия и Китай да правят ваксини специално за да ни уморят всичките – не ми се такова тая теория със здравия разум. Аз точно затова се ваксинирах със китайската, най-малко се съмнявам в тях, че искат да ни утрепят.

В България имате ли избор коя ваксина искате, или ви предлагат само една?

Края на миналия месец се ваксинирах в България, че ми се отвори възможност да го направя по време на престоя ми, и имаше от всички четири ваксини, допуснати от ЕС - Pfizer, AstraZeneca, Moderna и Johnson & Johnson, като аз избрах последната.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Този ми пише сега. Аз ще спа той ми пише. Бяхме приключили, решихме, че няма да се виждаме повече и сега за какво ме търси. 

Има ли пари тоз

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , WindWalkerMonk каза:

Дай да бистрим политиката тогава. И квоооооооо, любимката на Аналия - Мая Сопола е вътре вече ???? 

Единствената Мая, която важи, е Мая Нури!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DarkChild каза:

Този на колко е години?

Колкото мен или май беше по-малък с няколко години. И го питам и след толкова години не ме забрави, а той:Ти за забравяне ли си, Танче.

Бре, бре. 

Ами да, на 38 е. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Да бе да, само дето ме е свалял на участие на Коце и ме е вдигал. 

А после ние сме луди и си измисляме! Ти нарочно им падаш на колене, пък ние лъжем. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще имам среща с това момче. Сега ми звънна. Вика ми що не съм му звъннала вчера в 23;00 да ме вземе от работа, защо съм се прибирала пеша. Сега ще се приготвям, ще дойде с колата да ме вземе да се видим на кафе и да хапнем. Бре, бре. 

  • Wow 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, zai4eto82 каза:

Ще имам среща с това момче. Сега ми звънна. Вика ми що не съм му звъннала вчера в 23;00 да ме вземе от работа, защо съм се прибирала пеша. Сега ще се приготвям, ще дойде с колата да ме вземе да се видим на кафе и да хапнем. Бре, бре. 

Царица си ма, моя вечна икона и идолка! Така се прави!!!

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Царица си ма, моя вечна икона и идолка! Така се прави!!!

И е бившо футболистче. Снощи ьаради него не можах да спа. До 2:00 и нещо сме писали. 

Днес по телефона ми вика да отида да се видим, аз му викам не ми се върви сега, спи ми се. А той аз ше дойда с колата да те взема и сега го чакам. 

Ей, тъй се прави с мъжете-всичко да изпълняват.
 
 
  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...