Jump to content

Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

 

Майсторът, който у нас от 1 месец всеки ден да прави ремонта на терасата, той идва все по хладното и все като ме види и ми вика здрасти. 

 

А ти какво му викаш?

 

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

Той нарочно работи бавно, за да те вижда по-дълго време. Иска да възпроизведете тази сцена

 

Ами не. Просто има и други двама дето идваха за дограмата, а нея се чакаше да се изработи. А трябва и да има човек вкъщи, за да работят. Баща ми 2-ри път си взема отпуска заради майсторите. Тези за дограмата бяха млади двама братя- за 1 ден свършиха. Но другите неща си има работа и ги прави един човек. Е сега в момента я боядисва и си пуснал гръцка музика на терасата. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Ами не. Просто има и други двама дето идваха за дограмата, а нея се чакаше да се изработи. А трябва и да има човек вкъщи, за да работят. Баща ми 2-ри път си взема отпуска заради майсторите. Тези за дограмата бяха млади двама братя- за 1 ден свършиха. Но другите неща си има работа и ги прави един човек. Е сега в момента я боядисва и си пуснал гръцка музика на терасата. 

Не му ли каза, че у вашия дом се слушат само Коце и Рикши? 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, zai4eto82 каза:

 бяха млади двама братя- за 1 ден свършиха. 

Браво на теб. Твоето си е майсторлък, нормално с тоя за кухнята да се поздравявате като стари набори ;) 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Толкова ли е чудно някой да ти каже здрасти??

Аз на толкова хора казвам ежедневно здрасти... Какво ли си мислят след това? 

  • Haha 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди почти 30 мин се прибирам от фризьор и срещам на входа баща ми с майстора. Той ми вика здрасти и ме пита няма ли да ходиш на плаж. Баща ми отговаря вместо мен; Тя е на работа. И той: Ех, тая работа. Викам му плаж на почивния ден. Баша ми много доволен от работата му и му даде още 50 лв макар,че той не искаше. Ремонта свърши- голямо чистене от майка ми и баща ,ми. Мен не не занимават, аз достатъчно чистя на работа,, пък и от фризьор идвам. Фризьорката ми каза,че повече не би пповторила на участие на Преслава. Преди седмици била с мъжа си и приятелско семейство в Китен на механа "Вълчан Войвода". Била шокирана като казали вход 15 лв и то в механа. И аз бях изненадана. Каза,че Преслава не прави никакъв купон, цялото й участие минало на плейбек, не слязла нито веднъж при хората и участието й минало в снимки с хората и то те се качвали при нея, а тя само седяла на сцената. Вика отврат било на участието й. Ходило й се на Галена, защото тя правила купон. Отишли на Преслава само, защото приятелското семейство са ги поканили и не й се седяло вкъщи. Другия месец на ТРИО БИК фризьорката ми ще ме прави с маша за първи път. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Баша ми много доволен от работата му и му даде още 50 лв макар,че той не искаше. 

Сигурно му ги е дал от благодарност, че ти е казвал “Здравей”.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, penakavalli каза:

Сигурно му ги е дал от благодарност, че ти е казвал “Здравей”.

По-напред коментирай Преслава колко е скучна. 

  • Like 2
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, zai4eto82 каза:

Преди почти 30 мин се прибирам от фризьор и срещам на входа баща ми с майстора. Той ми вика здрасти и ме пита няма ли да ходиш на плаж. Баща ми отговаря вместо мен; Тя е на работа. И той: Ех, тая работа. Викам му плаж на почивния ден. Баша ми много доволен от работата му и му даде още 50 лв макар,че той не искаше. Ремонта свърши- голямо чистене от майка ми и баща ,ми. Мен не не занимават, аз достатъчно чистя на работа,, пък и от фризьор идвам.

❤️ 

  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2 дена няма да се спи. Направо не знам как ще изкарам. Днес съм станала рано, за да се оправя на фриззор. После на работа. До 5:00 сигурно ще съм при Коце. В нас няма да мога да спа, ако 2 часа спа пак хубаво и утре на работа ще съм като пияна. Дано оцелея. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Преди почти 30 мин се прибирам от фризьор и срещам на входа баща ми с майстора. Той ми вика здрасти и ме пита няма ли да ходиш на плаж. Баща ми отговаря вместо мен; Тя е на работа. И той: Ех, тая работа. Викам му плаж на почивния ден. Баша ми много доволен от работата му и му даде още 50 лв макар,че той не искаше. Ремонта свърши- голямо чистене от майка ми и баща ,ми. Мен не не занимават, аз достатъчно чистя на работа,, пък и от фризьор идвам. Фризьорката ми каза,че повече не би пповторила на участие на Преслава. Преди седмици била с мъжа си и приятелско семейство в Китен на механа "Вълчан Войвода". Била шокирана като казали вход 15 лв и то в механа. И аз бях изненадана. Каза,че Преслава не прави никакъв купон, цялото й участие минало на плейбек, не слязла нито веднъж при хората и участието й минало в снимки с хората и то те се качвали при нея, а тя само седяла на сцената. Вика отврат било на участието й. Ходило й се на Галена, защото тя правила купон. Отишли на Преслава само, защото приятелското семейство са ги поканили и не й се седяло вкъщи. Другия месец на ТРИО БИК фризьорката ми ще ме прави с маша за първи път. 

А ти каза ли му "Здрасти"

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

 Здрасти. Да се похваля и тука

viber_изображение_2021-07-31_12-16-22-140.jpg

viber_изображение_2021-07-31_12-16-22-340.jpg

Чудесна коса тоя път! Дано се запази до довечера! Късмет, успех и умната! Ползвай

 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Чудесна коса тоя път! Дано се запази до довечера! Късмет, успех и умната! Ползвай

 

Ама ние не сме я боядивали. Това е от терапията дето ми направи, после я изми, изсуши, издуха. Подряза я малко и я изправи със сешоар и преса. Интересно ще ми е за ТРИО БИК с маша да се видя. Тръгвам за работа сега. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...