Jump to content

Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

Прибирайки се сега от работа, Анелия бепе на живо в инстаграм от едно заведенеи и разговаряше пак с феновете и я гледах по пътя, Каза,че имала хит от Пашев от 5 годни, но все не можели да се съберат и да я запишат. Когато й казаха,че имала изкуствен нос каза,че носа си е нейния, само зъбите си е правила и тази вечер ще пее в Автър Оргазъм ,Приморско. 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , zai4eto82 каза:

Прибирайки се сега от работа, Анелия бепе на живо в инстаграм от едно заведенеи и разговаряше пак с феновете и я гледах по пътя, Каза,че имала хит от Пашев от 5 годни, но все не можели да се съберат и да я запишат. Когато й казаха,че имала изкуствен нос каза,че носа си е нейния, само зъбите си е правила и тази вечер ще пее в Автър Оргазъм ,Приморско. 

Важното е, че и тя като теб не обича магданоз в салатите!

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау, новото на Шакира е паднала чак на номер 70 за изминалите 24 часа и прави само по 497, 975 гледания вече. А новото на Рики дали откакто изпя песента на наградите преди дни, вече е скочила доста нагоре и е номер 23 сред най-гледаните клипове за изминалите 24 часа и плюс 177 нагоре и гледанията са се увеличили на 1,163, 298 гледания.

Явно представянето на песента на живо играе голяма роля, Гледанията бяха паднали на 70 000 на ден, а сега са скочили на 1 милион и нещо на ден и плюс 177 позиции нагоре.

А Livin'la vida loca пък се завръща във Великобритания в класациите за пореден път. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може youtube да е блокирало изпълнението на Рики от наградите за нашата страна :(
 
 
"Черна птица" се завръща у нас с повторение от август. 
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:
Как може youtube да е блокирало изпълнението на Рики от наградите за нашата страна :(
 
 
"Черна птица" се завръща у нас с повторение от август. 

Пълни идиоти! Оплачи се. 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:
Как може youtube да е блокирало изпълнението на Рики от наградите за нашата страна :(
 
 
"Черна птица" се завръща у нас с повторение от август. 

ютуб няма нищо общо, праводържателя прави блокациите. Оплачи се на Сони Мюзик май писа оня ден че са издатели на чичака. 

Или просто знаят че няма смисъл да го пускат повсеместно, щото само ти ще го гледаш от родната география. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

ютуб няма нищо общо, праводържателя прави блокациите. Оплачи се на Сони Мюзик май писа оня ден че са издатели на чичака. 

Или просто знаят че няма смисъл да го пускат повсеместно, щото само ти ще го гледаш от родната география. 

Напротив много хора го търсят и точно благодарение на наградите песента излетя много нагоре. 

Аз не разбирам защо не го качат в канала на Рики. Всички изпълнения от наградите бяха качени и в каналите на отделните изпълнители, само на Рики не е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

Напротив много хора го търсят и точно благодарение на наградите песента излетя много нагоре. 

Аз не разбирам защо не го качат в канала на Рики. Всички изпълнения от наградите бяха качени и в каналите на отделните изпълнители, само на Рики не е. 

Ако толкова много хора го търсеха, щяха да са го качили. Явно е как интереса е само в заслепени фенове като теб.

Както сама виждаш, мина прайда и вече няма квота да го въртят по телевизора, и съответно вече не го пускат ;)

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Lelqtian каза:

Ако толкова много хора го търсеха, щяха да са го качили. Явно е как интереса е само в заслепени фенове като теб.

Както сама виждаш, мина прайда и вече няма квота да го въртят по телевизора, и съответно вече не го пускат ;)

Пускат го по Сити. Пускат и Венге Панагюрище по Дъ Войс. Отивам да бачкам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Пускат го по Сити. Пускат и Венге Панагюрище по Дъ Войс. Отивам да бачкам. 

Не казващ в колко часа, значи не са го давали нито по Цити, нито по Войс, а още по-малко в Панагюрище, Пазардждик и останалите околии. 

Я да те поздравя аз с един истински гърмеж, който се оказа посветен на твоя милост. 

 

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слънчев бряг отново е това, което беше! Туристи се въргалят по без гащи из алеите на курорта!

1104469.jpg

Купонът в Слънчев бряг вече кипи с пъна пара. Туристите успешно се отърсват от дългите локдауни с безпаметни алкохолни нокдауни. Типичната преди пандемията гледка – нападали след незнаен брой и състав питиета по алеите чужденци, вече не е само далечен спомен.

Снимка на вероятно пияни туристи, заснета през последните дни, става истински хит в социалните мрежи, , в кадъра се виждат мъж и жена в безсъзнание, полегнали някъде из улиците на курорта. Предполага се, че двамата са прекалили със спиртните напитки, но мистерия остава защо дамата е останала без бельо.

 

  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, DarkChild каза:

Има такъв канал ли? 🤪

Имах предвид Венте пака ама писах в движение по пътя на път за работа. Даже не съм видяла какво се е изписало. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , BobiTo каза:

@zai4eto82 ще гледаме ли Константин от 5-ти в WinBet състезанието? https://winmybet.winbet.bg/участници/

Не знам. Аз току-що го видях тъй като бях на работа. Важното е,че вече не е рус тъкмо като го видя тази седмица на живо ще си е пак готин. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, zai4eto82 каза:

Не знам. Аз току-що го видях тъй като бях на работа. Важното е,че вече не е рус тъкмо като го видя тази седмица на живо ще си е пак готин. 

Гледам, че и той доста космат нещо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , zai4eto82 каза:

Не знам. Аз току-що го видях тъй като бях на работа. Важното е,че вече не е рус тъкмо като го видя тази седмица на живо ще си е пак готин. 

Бас ловя, че на WinBet са стари клипчетата и в момента още си е рус 😃 Ще видим тия дни де

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Искам официално да съобщя, че съм във връзка с моята нова любов Емили. Тя бе човекът, който ми помогна да открия своята идентичност, а именно, че съм транслесбийка",  това споделя бившият културист Тихомир от Фермата. Днес той е знойната блондинка Мелиса.
727214.webp

Двете мадами се определят и като пансексуални, което означава да са привлечени към човек без оглед на неговия пол или полова идентичност

https://novini.bg/show/kliuki/673616?fbclid=IwAR2kq8lnnzggCKpT57sRusxPhlP3dZsMoCZaSWzNMGhTdbw-KLGeh0avtM8

 

 

  • Wow 1
  • Confused 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, да си мъж обвързан с мъж и изведнъж да станеш жена и да се обвържеш с друга жена ми е крайно странно. Не съдя, просто ми е трудно да го разбера как освен своя пол, изведнъж сменяш и този на партньора.

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...