Jump to content

Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Blueberry каза:

Добре де, да си мъж обвързан с мъж и изведнъж да станеш жена и да се обвържеш с друга жена ми е крайно странно. Не съдя, просто ми е трудно да го разбера как освен пола, изведнъж сменяш и предпочитания пол.

И на мен ми идват малко в повече тия неща, но истината е, че полът няма общо със сексуалността. Този младеж явно се е чувствал жена отвътре, като в същото време си е падал по жени. Транс-лесбийка ме кефи, готино понятие. :D  :)

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DenFevgo каза:

И на мен ми идват малко в повече тия неща, но истината е, че полът няма общо със сексуалността. Този младеж явно се е чувствал жена отвътре, като в същото време си е падал по жени. Транс-лесбийка ме кефи, готино понятие. :D  :)

Разбира се, че няма, но Тихомир преди да си смени пола беше обвързан с мъж (влогъра Стамбини) и си казваше, че е гей, а не би/пан. Сега изведнъж се хваща с жена.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Разбира се, че няма, но той доскоро беше обвързан с мъж (влогъра Стамбини) и си казваше, че е гей, а не би/пан. Сега изведнъж се хваща с жена.

А тва Стамбини не беше ли едно емУ, не знам дали е точно мъж. :D

Иначе в странно време живеем определено. Не знам каква е тая необходимост да се заявяваш или доказваш на някого нещо. Не може животът ти да се върти около това каква ти е сексуалността. Професорът ми в университета се определя като евреин и гей, и всичките му научни разработки се въртят около това. Странно ми е. Но явно нуждата за принадлежност е много силна, особено тук на запад. Всичко е разделено на групи и са много докачливи, една дума да кажеш накриво или да се пошегуваш, и запалват.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DenFevgo каза:

А тва Стамбини не беше ли едно емУ, не знам дали е точно мъж. :D

Иначе в странно време живеем определено. Не знам каква е тая необходимост да се заявяваш или доказваш на някого нещо. Не може животът ти да се върти около това каква ти е сексуалността. Професорът ми в университета се определя като евреин и гей, и всичките му научни разработки се въртят около това. Странно ми е. Но явно нуждата за принадлежност е много силна, особено тук на запад. Всичко е разделено на групи и са много докачливи, една дума да кажеш накриво или да се пошегуваш, и запалват.

То в специалност "Ягоди" сигурно има всякакви индивиди  :ae::laughing:

По принцип такава показност се явява overcompensation на дългите години потискане и прикриване на същността. И дори не към околните, а към самите себе си. Има го и при други групи, които са били потъпквани в миналото, не само хората с различна сексуалност. 

Мен ме дразни факта, че ако наречеш тъп хомосексуален човек "тъпак", автоматично е хомофобия. Все едно е забранено да не харесваш "различен" човек, дори причината да не те кефи да няма нищо общо с това, което го прави различен.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Just_Me каза:

Бас ловя, че на WinBet са стари клипчетата и в момента още си е рус 😃 Ще видим тия дни де

Рус е още. В момента е на яхта с Велислав, приятели и със сина си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

То в специалност "Ягоди" сигурно има всякакви индивиди  :ae::laughing:

По принцип такава показност се явява overcompensation на дългите години потискане и прикриване на същността. И дори не към околните, а към самите себе си. Има го и при други групи, които са били потъпквани в миналото, не само хората с различна сексуалност. 

Мен ме дразни факта, че ако наречеш тъп хомосексуален човек "тъпак", автоматично е хомофобия. Все едно е забранено да не харесваш "различен" човек, дори причината да не те кефи да няма нищо общо с това, което го прави различен.

Мен пък ме кефи как чернокожа актриса ще играе Ан Болейн и как вече не може да те номинират за Оскар, ако нямаш във филма и екипа си представители на "малцинствата". Стигнало се е дотам, че при кандидатстване за работа в медии тук, за някои позиции пише "С предимство са черните, азиатците и други малцинствени етнически групи". Нещастници. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DenFevgo каза:

Мен пък ме кефи как чернокожа актриса ще играе Ан Болейн и как вече не може да те номинират за Оскар, ако нямаш във филма и екипа си представители на "малцинствата". Стигнало се е дотам, че при кандидатстване за работа в медии тук, за някои позиции пише "С предимство са черните, азиатците и други малцинствени етнически групи". Нещастници. 

Още преди 15 години в един филм на Hallmark Орфей беше чернокож. 

Ще мине и това. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Още преди 15 години в един филм на Hallmark Орфей беше чернокож. 

Ще мине и това. 

Да де, но Орфей е герой от митологията, макар и гръцката. 

Ан Болейн е реална историческа личност.

Все едно утре бяла актриса да играе Уитни Хюстън.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DenFevgo каза:

Да де, но Орфей е герой от митологията, макар и гръцката. 

Ан Болейн е реална историческа личност.

Все едно утре бяла актриса да играе Уитни Хюстън.

Според много исторически източници е бил реална личност и е бил трак. Чернокожи траки доста трудно да е имало :D 

Нелепо е, съгласна съм. Има много статии с твърдения, че сериалът "Приятели" трябва да се забрани да се излъчва, защото няма чернокожи актьори и има много хомофобски шеги. Да не говорим и колко известни личности бяха "canceled" заради шегички от миналото, когато хората не бяха толкова тънкообидни.

Но най-любимото ми е една цветнокожа девойка като реагираше на Евровизия и се потресе и погнуси как можело да има държава Montenegro :roll1: 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики за първи път разкрива тайните си за красота как си поддържа кожата всеки ден. Пие лимон с мед, чесън. Ужас. Пие алкална вода. Ползва поне 11 продукта на Kumiko, ползва и някакъв спрей за тяло. Минава и с лед лицето си. То много скъпо удоволствие да изглежда така млад:

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DarkChild каза:

Тъкмо щях да кажа, че е поизмачкал чаршафа, но после зърнах маската на Тутанкамон до него и се отказах.

Бе, не може да си кривим душата. Хубав си е Рикшата. Той на колко 60 е? 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Бе, не може да си кривим душата. Хубав си е Рикшата. Той на колко 60 е? 

Тази година ще стане на 50. Много хора винаги казват,че с течение на годините Рики е все по-готин като виното. Това са най-редовните коментари за него и каква била тайната му за младеене. 

Майсторът, който у нас от 1 месец всеки ден да прави ремонта на терасата, той идва все по хладното и все като ме види и ми вика здрасти. 

Днес пак няма да се диша. Навън е 34 градуса и пек. Как ще се работи , не знам. Може пак да затворим следобед и по хладното да се работи. То не влиза никой. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...