Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

Отвратителна песен изкара Преслава.

Чух я точно два пъти. Това никога не е било с нейна песен. Пълна шитня изложи се този път.

Искрено се надявам да не стане хит. Ако стане поне малко популярна ще е единствено заради името Преслава, което винаги ѝ е давало първоначална засилка пред останалите певици.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, BaGaBoNtIn каза:

Леле колко хейт се е излял тука… Хора излезте малко от този форум и вложете тая енергия в нещо полезно. После феновете на Преслава сме били злобни. 😀😀😀

Еле пък ти! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен самата Преслава си поръчва такива мелодии и текстове. Преди все пееше за пушене и пиене, напоследък - за кучки.

Банална е до втръсване и си направи лицето на маймуна, но все още има хора които я харесват. Имам чувството, че и човек да убие пак ще се намерят поддръжници които да ѝ симпатизират. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Ivan_Kozarev каза:

Според мен самата Преслава си поръчва такива мелодии и текстове. Преди все пееше за пушене и пиене, напоследък - за кучки.

Банална е до втръсване и си направи лицето на маймуна, но все още има хора които я харесват. Имам чувството, че и човек да убие пак ще се намерят поддръжници които да ѝ симпатизират. 

Въчка какво мисли по въпроса? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Седмичната класация на Спотифай

6 Турболенция
8 Рана
9 Аномалия
11 Автомата
12 Скандал
16 Момиче от лед
19 В твоето легло
22 Токсичен
41 Земетръс
43 Грешна си
 

Трябва да отчета, че в топ 30 има 6 песни на Maneskin :D

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, THE IIconic каза:

Въчка какво мисли по въпроса? 

Не знам. Не съм я виждал от три дни. Утре ще ида да я видя и да питам дали внучка ѝ е вдигнала телефона най-сетне.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Ivan_Kozarev каза:

Не знам. Не съм я виждал от три дни. Утре ще ида да я видя и да питам дали внучка ѝ е вдигнала телефона най-сетне.

Снимай е да я видим

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Ivan_Kozarev каза:

Как може да е толкова грозна бе дейба

такова хубаво момиче беше ПРЕВЪРНА СЕ В ИЗРОД

 

Без име7.jpg

Мали, дори ми прилича и на Силва вимето, която също си смени главата преди време. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Нямат ли общи снимки, че са флипнали соло снимка на момчето или биг мама джеси пак няма да участва в клипа?

Ще участва, тя нали беше пуснала лайф как отива на снимките. :D Може би това ще е обложката, не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , WindWalkerMonk каза:

Абе не е грозна Преслава. Нито Лидия! Лидия е по добре от преди, Преслава не. Но пак не са грозни, напротив страшно яки мадами са. Като човек слуша форума ще си рече, че не излизате навън. Да ви снимам нормалните слонове и бизони на морето? 

Мне, грозни не са, просто са си направили главите пирамидени. Явно съм изпуснал как у нас ще правят филм по Сайлент Хил, това видео явно е за някъв кастинг кол за статистки, освен по погрешка да са го качили като песен? От тая гледна точка и двете са супер, спор няма, пожелавам им много успехи в новото начинание! 

 

Pyramid Head Cosplay

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на най-добрата и талантлива певица! Да ни е жива и здрава кралицата и да продължава да ни радва още дълго време с уникалния си глас! ❤️

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , zai4eto82 каза:

Много голям интерес има към участието на Коце в Панагюрище за събота казват от клуба. 

 

Не е вярно! Управителят ми е приятел и каза, че много слаб интерес! Миналата седмица беше Софка и всичко е било фул, ама Наркоман няма да жима късмет. 

  • Haha 6
  • Sad 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Не е вярно! Управителят ми е приятел и каза, че много слаб интерес! Миналата седмица беше Софка и всичко е било фул, ама Наркоман няма да жима късмет. 

Сигурно, от клуба ще лъжат тогава. Айде, недей си измисля, 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...