Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 37 минути, WindWalkerMonk каза:

Как е Въчето, Преслава ще дойде са я види. И същите лайна пускаха и те.

Преслава не е идвала от миналото лято, когато дойде за един ден да им остави Паола. Преди това не беше идвала от 5 години сигурно :D Ще видим това лято дали ще се появи.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Ivan_Kozarev каза:

Анелия се изложи с дуета, както и очаквах.

Деградацията е много голяма. Струва ми се, че когато Глория и Ивана залязваха не беше толкова брутално както сега с Анелия. Все пак те продължиха да правят приятни и слушаеми песни. Това на Анелия трябва да ми опрат пистолет на челото, за да си го пусна доброволно втори път.

Ама Аня продължи да пуска хитове, а те тотално изчезнаха от хитовия небосклон. Качеството няма значение, говорим за хитовЙе 

  • Like 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че в чалгата има й разнообразие. Диона взе нишата на шимейлите след като Мая Нури стана Гранд дама в Щатите. Деси Слава взе нишата на Ивана да натежи в полза на жанра след като онаа се стопи, провисна и изчезна.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, asylum каза:

Ама Аня продължи да пуска хитове, а те тотално изчезнаха от хитовия небосклон. Качеството няма значение, говорим за хитовЙе 

Няма хитове Анелия доста време вече. Греда след греда са последните ѝ песни. Ще я видим оттук нататък. Ако до 2 години не уцели голям хит от ранга на "Дай ми още" и "Зоопарк" я отписваме тотално.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Ivan_Kozarev каза:

Няма хитове Анелия доста време вече. Греда след греда са последните ѝ песни. Ще я видим оттук нататък. Ако до 2 години не уцели голям хит от ранга на "Дай ми още" и "Зоопарк" я отписваме тотално.

Засега си е ок, участията не са намалели, голямо име си е. Гюра и Ванката се сринаха брутално и се докараха до дередже, в което никой не иска да чуя новите им песни. И Аня е по върховете от 18 години, докато другите 2 са били успешни за доста по-кратко време. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Засега си е ок, участията не са намалели, голямо име си е. Гюра и Ванката се сринаха брутално и се докараха до дередже, в което никой не иска да чуя новите им песни. И Аня е по върховете от 18 години, докато другите 2 са били успешни за доста по-кратко време. 

Ана пее пред празни дискотеки - какви участия? Въпросните две излизат пред 3000 човека другия месец за концерт, пък нека Ана да е по-успяла. Предпочитам да са забравени, отколкото да се принизяват да пеят Гъзарки, Бръм и т.н само за да имат хит. 
Ана си плюе брутално по творчеството от много години и не е интересна вече за широката аудитория. 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Ана пее пред прязни дискотеки - какви участия? Въпросните две излизат пред 3000 човека другия месец за концерт

Нека. Ще видим. Глория отмени десетина концерта поради слаб интерес преди няколко години... Дано сега успеят.

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Права е! Тия служебните комплексари вместо нещо полезно да свършат с глупости се занимават. Пълни изроди. Аре да ги махаме и да умрат дано! Евала на Малина и Глория. 

  • Haha 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, чушка. каза:

Ебати мощната песен. Там където Галенка пее "Дж-я газ му дай", ми иде да си удрям шамари и тн. Уникален хит!

Да не те чуе Глория, че я споменаваме много тия дни и със сигурност чете! Ще ти зЪбие един шЪмар. По-добре аз да ти забия, че от нея краста ше фанеш :D 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Да не те чуе Глория, че я споменаваме много тия дни и със сигурност чете! Ще ти зЪбие един шЪмар. По-добре аз да ти забия, че от нея краста ше фанеш :D 

Глория я виждам на алеята на Борис 3 , мислил съм да я помоля да ми забърше един шамар, че да се освестя, че много глупости върша и тн.

  • Haha 6
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Глория я виждам на алеята на Борис 3 , мислил съм да я помоля да ми забърше един шамар, че да се освестя, че много глупости върша и тн.

Винаги съм си мислил, че ще я видя там, а никога не се е случвало. За сметка на това, съм я засичал в Южния парк - караше

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, asylum каза:

Винаги съм си мислил, че ще я видя там, а никога не се е случвало. За сметка на това, съм я засичал в Южния парк - караше

 

Глория кара рядко колело в София, защото просто рискува някой да я блъсне. Предпочита да практикува този спорт в Холандия.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, чушка. каза:

Глория кара рядко колело в София, защото просто рискува някой да я блъсне. Предпочита да практикува този спорт в Холандия.

И Есил Дюран бях виждал. Не след дълго бе блъсната.

 

  • Like 1
  • Wow 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Малина и Глория се вълнуват

 

Звъня на Министъра на културата да наложи вето върху живота на Малина 🤣🤣
Ама на такава яка милфка и е простено :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...