Jump to content



Втори полуфинал на Евровизия 2021


Препоръчани коментари

преди 8 часа , Willy каза:

Сърбия звучи като всяка песен в балканските клубове. Не знам как мина, вокалите и шоуто бяха слаби.

Как да са минали, с размятане на баджаци и коса да разсейват от сичко останало. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

На Валентина Монета двора ;) 

Даааа бе... 

Финландия, Франция или Италия. Това е то. Другите са подгласници. А Сан Марино не го виждам в топ 5. По-скоро Ефенди ще се намърда там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Wild_Style каза:

Обаче колкото и да е жребий са разделили сръбските тралеви и Efendi :D Те ще се борят за един и същи вот и на Мата Хари и е спукана работата.

Аз не намирам никакви сходства между двете песни. Обожавам Мата Хари и никога не бих гласувал за сръбкините, дори в отсъствието на Ефенди. Изобщо не е мой тип, освен това не разбрах какво пеят. 

преди 6 часа , DarkChild каза:

Къде е това вчера? Иначе не пя много добре, тя самата го каза. Дано в събота да се представи по-добре.

Проблем с гледанията е, че и българите не се интересуват от конкурса и не гледат клипа. 

Да, сякаш няма никакъв интерес към конкурса. В Турция все още е огромен, въпреки че не участВУват. Азерите са луди и те, за Западна Европа да не говорим колко им е важно. Четох колко пъти не сме участвали поради липса на финанси. Направо ми се струва, че Виктория си е платила, за да се яви. Иначе нямаше да ни се занимава да кандидатстВУваме ЕЗОПШТО :D 

Та гледанията на Вика най-вероятно са си изцяло от чужбина и са добри всъщност. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Аз не намирам никакви сходства между двете песни. Обожавам Мата Хари и никога не бих гласувал за сръбкините, ако Ефенди я нямаше. Изобщо не е мой тип, освен това не разбрах какво пеят.

Браво, ти си тоооп щом си разбрал какво пее Мата Хари на счупен английски със зверския акцент :lol:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Wild_Style каза:

Браво, ти си тоооп щом си разбрал какво пее Мата Хари на счупен английски със зверския акцент :lol:

Всичко й разбрах. Ако не бях разбрал, пак щях да се напъна и да успея. И песента е съвсем различна като ритъм и постройка. Нищо общо със сръбкините. Не знам защо ги сравняваш. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, asylum каза:

И песента е съвсем различна като ритъм и постройка. Нищо общо със сръбкините. Не знам защо ги сравняваш. 

И двете песни са чалгийка до шийка :D Но няма да си кривя душата, че сръбските миндили са огън. Много енергия вкараха :rolleyes:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Wild_Style каза:

И двете песни са чалгийка до шийка :D Но няма да си кривя душата, че сръбските миндили са огън. Много енергия вкараха :rolleyes:

В началото музиката пръска, а те си стоят като восъчни фигури. хд

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Wild_Style каза:

И двете песни са чалгийка до шийка :D Но няма да си кривя душата, че сръбските миндили са огън. Много енергия вкараха :rolleyes:

Както писа един рапър "мощни балкански Бионсета с чалга вайб". Ще ми се да се излезе вече от тази психоза, че такъв тип представяне на музика е върхът в шоу бизнеса. Трима дебили от женски пол и сръбски произход - това видях аз.

  • Like 1
  • Love 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , omline каза:

Както писа един рапър "мощни балкански Бионсета с чалга вайб". Ще ми се да се излезе вече от тази психоза, че такъв тип представяне на музика е върхът в шоу бизнеса. Трима дебили от женски пол и сръбски произход - това видях аз.

Уникални жени и хитова песен - това видях аз. Не мисля, че някой го смята за връх в шоу бизнеса или някаква естетика. Просто ти е кеф да ги гледаш и слушаш. От снощи ги въртя постоянно, както се вижда не съм само аз. 

На мен ми се иска да се излезе от друга психоза - че непременно представяния като това на Швейцария трябва да се смятат за нещо елитарно и невероятно. Аз лично заспах на тази песен и дори не си спомням как звучи.

Музиката е емоция и всеки я изживява по различен начин. :)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DenFevgo каза:

 

Музиката е емоция и всеки я изживява по различен начин. :)

 

Точно така. Затова и не всеки е длъжен да харесва плескавиците ❤️ Може да са били интересни, но със сигурност хитово не ми звучат. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, DenFevgo каза:

Уникални жени и хитова песен - това видях аз. Не мисля, че някой го смята за връх в шоу бизнеса или някаква естетика. Просто ти е кеф да ги гледаш и слушаш. От снощи ги въртя постоянно, както се вижда не съм само аз. 

На мен ми се иска да се излезе от друга психоза - че непременно представяния като това на Швейцария трябва да се смятат за нещо елитарно и невероятно. Аз лично заспах на тази песен и дори не си спомням как звучи.

Музиката е емоция и всеки я изживява по различен начин. :)

Оо няма как да споря с теб, когато претегляш на везна Хърбел и Щърбел - всеки по свой си начин. Не следя толкова отблизо Евровизия вече, защото този конкурс по ирония на съдбата започна да губи чара си от времето, когато ние участваме в него.

От това, което снощи видях, ние бяхме най-добре - лично мнение. Не знам каква ни е конкуренцията на финала, но песента ни може и да не е силна (по моите критерий), но европееца има шантав вкус по начало и като добавим страхотната сценография на нашата участничка, мисля че ще ми е доста тъпо да паднем от сръбкините или от швейцареца - най-малкото трябва да сме преди тях, за да ми остане готино впечатление от конкурса.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Wild_Style каза:

Браво, ти си тоооп щом си разбрал какво пее Мата Хари на счупен английски със зверския акцент :lol:

Акцента в случая по-скоро помага, допринася за екзотиката в песента.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , asylum каза:

Всичко й разбрах. Ако не бях разбрал, пак щях да се напъна и да успея. И песента е съвсем различна като ритъм и постройка. Нищо общо със сръбкините. Не знам защо ги сравняваш. 

Защото и двете са slutpop.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , asylum каза:

Аз не намирам никакви сходства между двете песни. Обожавам Мата Хари и никога не бих гласувал за сръбкините, дори в отсъствието на Ефенди. Изобщо не е мой тип, освен това не разбрах какво пеят. 

Да, сякаш няма никакъв интерес към конкурса. В Турция все още е огромен, въпреки че не участВУват. Азерите са луди и те, за Западна Европа да не говорим колко им е важно. Четох колко пъти не сме участвали поради липса на финанси. Направо ми се струва, че Виктория си е платила, за да се яви. Иначе нямаше да ни се занимава да кандидатстВУваме ЕЗОПШТО :D 

Та гледанията на Вика най-вероятно са си изцяло от чужбина и са добри всъщност. 

Спинсор е фирмата на оная къдравата Геновева, дето има вид на лесбийка, ама се оказа, че имала мъж и дете.

Ако Виктория завърши по-зле от Екуинокс, направо не знам 😧

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...