Jump to content



Втори полуфинал на Евровизия 2021


Препоръчани коментари

преди 1 час, asylum каза:

 

Ако стигнем финала, предвиждаш ли да подкрепим Ефендито - все пак има хороводна част към края? :D Виж как финландците ни объркаха с Азербайджан, а португалците - с Гърция, Турция и Кипър едновременно, на клипчето за Познай песента по-горе. Хъ-хъ! Като изключим езика, фолклорът е сходен...

Според мен Ефендито ще обере балканския вот. Но журитата ще я декласират. И все пак от бързите песни - Азербайджан и Литва виждам в Топ 10. Кипър не искам да помислям, че ще бъде в топ 10... още не мога да преживея, че е копи-пейст на Лейди Гага "Bad Romance". Много се дразня на Кипър, щото от години налагат плагиатството - и в песните, и в сценичните представяния.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, FikLena каза:

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕеее   :( :( :(

 

Duncan Laurence tests positive for COVID-19

Duncan Laurence, winner of the 2019 Eurovision Song Contest for the Netherlands and was scheduled to perform live during Saturday’s Grand Final, has tested positive for COVID-19,

Така и не го харесах. Но не мога да пропусна, че вече не е чак такова дърво каквото през 2019. Явно ще прави световна премиера на дивана в хотела.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, meleto каза:

Така и не го харесах. Но не мога да пропусна, че вече не е чак такова дърво каквото през 2019. Явно ще прави световна премиера на дивана в хотела.

Не е ли в средата на аватара ти? 😃

  • Haha 3
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Не е ли в средата на аватара ти? 😃

Този аватар някой ми го направи (и беше по негов избор)... ХАХАХАХ...

Успя да ме компрометираш :D 

Дори не знам кой е вдясно?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FikLena каза:

Детоне! Тая не може да пее

Фена олду я. Иначе готина песен. 

Откъде беше втората песен? Хареса ми, но пропуснах.

Оф, и третата ми харесва и пак не чух откъде е! 

:D 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде сте, еврофенове!

Гъркинята много яко представяне, но като пееше сама в началото не ми хареса никак, на припева яко вокали са набичили. И песента не е нищо особено, но ефектно шоу. 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FikLena каза:

Balkan Power!

Честито класиране на Srbia!

Очаквах песента да е по-зле, но трябваше да е на английски. Черната мацка изпъкваше, другите са й масовка. Танцът беше некоординиран. 

Тази вечер много хубави бързи песнички досега. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сръбкините са под всякаква критика. Даже се чуваше как почти не пеят, а там където пяха бяха фалшиви, танцът и визиите са чисто Елени. Много слабо представителство тая година от тях.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на Ивана че не е била във фалш, очаквах да е по-зле, не че са от Сърбия, ама са най-добрите със азербайджанката. Преди 10 минути започнах да гледам, бях на час

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...