Jump to content

Втори полуфинал на Евровизия 2021


Препоръчани коментари

преди 31 минути, meleto каза:

Честно казано ми е супер скучна. Не знам как трябва да въртят камерите, че да спечели.

Не я ли беше сложил на първо място в прогнозитв си? 🤭

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kriminal каза:

не я дават по телевизията... започна ли или тепърва ще?

Казаха за жури коментари нещо си, но не споделиха линк! Пазят го за себе си! 

  • Love 1
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Kriminal каза:

не я дават по телевизията... започна ли или тепърва ще?

Утре от 21 ваше време. Да гласуваш за България!

преди 42 минути, asylum каза:

Казаха за жури коментари нещо си, но не споделиха линк! Пазят го за себе си! 

Ами може да сме част от журито! Може и да не сме. 🙈

  • Haha 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Утре от 21 ваше време. Да гласуваш за България!

Ами може да сме част от журито! Може и да не сме. 🙈

Ще ви пратя някоя съвременна Мата Хари да шпионира! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Blueberry каза:

Утре от 21 ваше време. Да гласуваш за България!

Ааа аз си мислех, че е днес, мерси. Хмм, ще видя, ако ми хареса повече от на ЕФЕНДИ, ще гласувам, но се съмнявам😁

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Kriminal каза:

Ааа аз си мислех, че е днес, мерси. Хмм, ще видя, ако ми хареса повече от на ЕФЕНДИ, ще гласувам, но се съмнявам😁

Ефенди вече се класира на финала, няма пак да пее на полуфинал :D 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Kriminal каза:

Ааа аз си мислех, че е днес, мерси. Хмм, ще видя, ако ми хареса повече от на ЕФЕНДИ, ще гласувам, но се съмнявам😁

И да ти хареса, вие бяхте и гласувахте на предния полуфинал ;)  

 

 

преди 2 часа , Olay каза:

Сан Марино - абсолютния топ! 2022 в двора на Валентина! 
 

Междудругото, ако след Кипърата и Сръбкините се класират на финала, как мислят да делят хореоградията? Или ще гледаме Ел Диабло Локо Локо? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Blueberry каза:

Не я ли беше сложил на първо място в прогнозитв си? 🤭

Заради дебилния патриотизъм. Но аз говорих за победа на конкурса. Иначе за полуфинала... много са на кантар нещата. Но имаме шанс да оберем жури вота, но телевота...Ъъъ, скептичен съм.

преди 7 часа , Olay каза:

От видяното... допускам, че Сан Марино ще флопне здраво. Дали ще се класира повече зависи от мобилизацията на останалите държави. Въобще не ме впечатли присъствието на Флорайда. 

Сърбия ще се класира. Седят доста добре. И мисля, че Сан Марино и Сърбия се борят за един и същ вот. Само, че вторите имат много по-голямо лоби сред зрителите. Чалгите като цяло не се оценяват от журитата, тъй че едва ли имат особени възможности и двете държави да минат напред. Освен ако журитата не са решили да се мазнят на Флорайда. Много е трудно да се съберат цели 10 за класиране в полуфинала (ако минат двете, във финала едната ще е доста в дъното).

Швейцария ми е супер изкуствена. Опитали са се да направят изпълнителя модерен, а се получило гювеч. Поне цветовете на Екуинокс бяха много по-консистентни и натурални. Тук е безвкусно. Швейцария не вярвам да завърши сред първите пет.

Исландия може да изненадат с първото място на полуфинала. Финландия, макар и вече да не са ми такъв фаворит, ги виждам между 3-7 място на полуфинала.

Португалия е доста приятна.

Грузия ми е Северна Македония на втория полуфинал, но допускам, че може да изненада с класиране. Понеже си нямаме Амин тази година, Австрия все още има шансове. Тук борбата ще е между Грузия и Австрия.

Гърция - доста нафталинени графики. Малко ми напомня за Хърватия от първия полуфинал. Също ми е на кантар за класиране. По-интересна ми е Албания.

Молдова - ъъъ, твърде еднотипна. Доста напомня на Кипър като облекло и тн. Вероятно няма да я бъде или ще е на ръба. 

Една от двете - Молдова или Гърция  - очаквам да падне.

Латвия пък има единн много як ефект, не е лоша песента, но няма кой да я подкрепи от журитата. А Русия и Литва вече са на финал. Няма място за повече от този контингент.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

#12 Portugal - успиват публиката. 

#13 Bulgaria - Виктория ги довършва. 

#14 Finland - тая диващина изкарва акъла на публиката - половината получавакт директен инфакрт, другата половина се събужда и си лее куршум. Малцина се сещат, че всъшност са на лайв концерт на Евровизия.

  • Haha 2
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От това което гледах вчера, най-обективно и без да съдя по личен вкус:

1. Iceland
2. Bulgaria
3. Finland
4. Albania
5. Portugal
6. San Marino
7. Switzerland
8. Denmark
9. Estonia
10. Latvia

Португал имат страшно качествен стейджинг, почва b&w.

Албанката е жестока на сцена и има силно излъчване.

Сърбия грам не ми хареса. Саня е супер, ма дори и тя не помага за цялоти положение. 

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ANGEL каза:

Довечера се стискам палци на: 

1. San Marino 

2. Estonia

5. Austria

13. Bulgaria

16. Switzerland

 

Абсурдно ще е да се класират: Ireland, Moldova, Denmark

 

Ирландия вече не се класираха от първия полуфинал, наистина би било абсурно да не се класират и от втория ...

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Ирландия вече не се класираха от първия полуфинал, наистина би било абсурно да не се класират и от втория ...

Аз осъзнах, че преди години, когато следях, имаше само един полуфинал и явно наистина са броели два пъти по цяла нощ гласове. Три пъти би било твърде много в наши дни :D 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Efendi въобще да не пее на финала. Сръбските травели ще и вземат любовта на публиката, а и не звучат никак лошо на живо. Очаквах да са много фалшиви ама ти да видиш + че не пеят на счупен английски.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Wild_Style каза:

Efendi въобще да не пее на финала. Сръбските травели ще и вземат любовта на публиката, а и не звучат никак лошо на живо. Очаквах да са много фалшиви ама ти да видиш + че не пеят на счупен английски.

Кой каза, че сърбелите ще се класират? 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...