Jump to content

Online: Малката ft. Александър Робов - Аномалия


Препоръчани коментари

Приятна е, но малко какофонично и немелодична. Не разбрах къде е припева. И все пак е една от малкото слушаеми чалга песни тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малката ме кефи, случайно съм се озовавал на нейни участия из страната и има диалог с публиката, отделно е доста красива, има приятен глас.  

Не мисля, че ще стане хит, но ще има среден успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това където пее Робата "Парапапа.." ми е много познато

преди 20 минути, Jouey каза:

Хубава е. Ритъма е едно към едно с "Ангелът".

Еми Пашката все пак :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами музиката и тук е отсъстваща, като в повечето им песни. Само един постен ритъм и това е. Дано се постараят повече за другите си проекти, че миналогодишните им и този са им супер сходни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мелодията е много хубава, текста можеше много по-добре. Изпълненението на момчето идва малко като какафония след часта на Ванеса. Като цяло харесва ми, но не са развили целия потенциал на проекта. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Страшен бездарник е Робов, за алфа е. Песента не ми хареса.

Не си прав. Дори за Алфа не става ;) 

Песента ... не можах да изтърпя повече от 30 секунди и просто няма кво да коментирам повече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно щях да пиша, че Малката я прави тази песен и после видях, че Робов е само feat. Окей, значи няма проблем :D 

Много е готина и гарантирам, че ще бъде един от хитовете на лятото - усещам я като "не е номер 1, но не минава парти без нея и всеки я знае", нещо като парчетата на Янева в последните 5-6 години.

Много се радвам, че не са я дали на Теофиков, изпълнена от него щеше да стои като поредното копие на предишните Пашеви композиции. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май съм единствения, който го зариби от първо слушане! 

Не харесвам въобще "Ангела" на Цветелина Янева, определено има прилика, но тук нещата са много по-добре. 

Припева можеше да е по-запеваем и ударен, но и така е добре! 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Blueberry каза:

Много се радвам, че не са я дали на Теофиков, изпълнена от него щеше да стои като поредното копие на предишните Пашеви композиции. 

Че то в вокалите аз чувам Теофиков, мила. Гласовете им на тие са еднакви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото е много яко. Кадрите на магистралата изглеждат супер.

Харесва ми мъжкия вокал, сложен вместо инструментал, припевът също, само куплетите са много груби и не ми се връзват с мелодията. "...ти лудА ли си..." е с малко смешно ударение. :D Иначе рефренът ми е много познат, ще се сетя скоро. Чопнали са малко отнякъде.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Йес бее, Малката и Робов как избухнаха, буквално не съм я спрял, на repeat ми й е, особено Александър и партиите му в припева са жестоки, какъв глас извади това момче, супер зарибявка е, усещам, че това ще е лятната ми песен, обожавам я! Ванеса също е супер красива в клипа и пореден хит за нея, определено и с гледанията и интереса го доказва, много яки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...