Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 11 минути, чушка. каза:

Основна вина за всичко, което се случва или по-скоро не се случва при Преслава, са нейните фенове. Един или два пъти съм имал нещастието да ги видя отстрани, искам да кажа, че по-луди (в буквалния смисъл), обсебени няма.

Благодаря ти за похвалата към мен!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Е екипа й е пълен с гейтаци. Лицемерно е точно тя да не го подкрепи. Но се изисква смелост и както каза ти си беше умен маркетингов ход. Най - малкото с Нета пяха, победителката на Евровизия. Рекламира модната си къща. Беше си топ изява откъм маркетингова част. 

А Преса си бърка в гърлото след Кироново.

И това е прекрасен маркетингов ход.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Не съм. Само знам, че с Danger са родени на по-малко от 24 часа отстояние един от друг. Демек имат сходна енергийна даденост.

 

Не баш. Сигурен съм, че заради разликата в годините - ще има драстична разлика в нареждането на планетите, освен слънцето, което и на двамата им е Рак. Ако рагледаме матриците им на личността спрямо датите им на раждане - пак няма да са много близки и със сходна съдба.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

А Преса си бърка в гърлото след Кироново.

И това е прекрасен маркетингов ход.

Ми не я знам, но ако видя Весо Фена и компания не в гърлото, червата ще си извадя на нейно място. Ето ви извадка за чалга феновете. После кой пише по 90 коментара, ето такива. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

А Преса си бърка в гърлото след Кироново.

И това е прекрасен маркетингов ход.

Аз не мога да разбера какъв е този стремеж при чалга феновете да са приятели с любимките си?!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Не баш. Сигурен съм, че заради разликата в годините - ще има драстична разлика в нареждането на планетите, освен слънцето, което и на двамата им е Рак. Ако рагледаме матриците им на личността спрямо датите им на раждане - пак няма да са много близки и със сходна съдба.

Слънцата имах предвид, разбира се, но това не е малко.

Галена и Преслава са от последното славно поколение на децата на Комунизма, както и аз. След това развалиха и храна, и въздух, и мисленото на хората направиха мръсно и меркантилно.

Виж, че те са последните истински големи звезди, задържали се дълго.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

А Преса си бърка в гърлото след Кироново.

И това е прекрасен маркетингов ход.

И накрая като се появи Павел и каже "Искаш ли да го извадя" и направо си е двойна маркетингова стратегия. 😁

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Е екипа й е пълен с гейтаци. Лицемерно е точно тя да не го подкрепи. Но се изисква смелост и както каза ти си беше умен маркетингов ход. Най - малкото с Нета пяха, победителката на Евровизия. Рекламира модната си къща. Беше си топ изява откъм маркетингова част. 

"Гейтаци" ама с вкус и талант. Борче и Добри са ненадмити за мен в България.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Danger. каза:

“Къде беше ти”:

https://streamable.com/74ux8b 

Твърде кратко е, но пък показателно.

Аз с ръка на сърцето мога да кажа, че тази година не мисля, че ще се появи по-любима песен за мен от “Къде беше ти”. Дори Райна не мисля, че ще изкара песен, която да ми стане по-любима. Просто в “Къде беше ти” има толкова душа, болка и любов. Такива песни ми се слушат. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Аз не мога да разбера какъв е този стремеж при чалга феновете да са приятели с любимките си?!

Махленски истории. Селска, малка държава и така галят его да се хвалят с кой са били на една маса.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тия днешни парцалани. Ето ви една истинска Кралица от края на миналия век. Егати гласището! Тая жена заслужаваше една шеметна кариера. Чудя се, ако се беше родила в Гърция или Сърбия, със същия този глас, дали нямаше да е една от най-големите им и всепризнати звезди... 

А какво тяло само вади... Дори и сега, след толкова години, продължава да изглежда страхотно. Лично аз и в лице я харесвам - има особени черти, открояваща е, което май за масата не е много приемливо, де. Но аз се кефя на подобни. 

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FikLena каза:

писна ми вече от този коронавирус :@..

Така ми липсват форумските срещи :( Помните ли 1-вата ни форумска среща в Борисовата градина ?

 

Предлагам следващата ни среща да бъде до Музея на София, на баните, тъкмо ще се обединим с местните алкохолици и няма да привличаме внимание.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Слънцата имах предвид, разбира се, но това не е малко.

Галена и Преслава са от последното славно поколение на децата на Комунизма, както и аз. След това развалиха и храна, и въздух, и мисленото на хората направиха мръсно и меркантилно.

Виж, че те са последните истински големи звезди, задържали се дълго.

Храната, въздуха, почвата и водата особено в нашия район са отровени още след Чернобилската авария от 26.04.86-та. 
Пресис, Галошица и Камелия ще свършат като топ 3 жени на чалгата изобщо някой ден. :ae:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ice_hot_sm каза:

Стига с тия днешни парцалани. Ето ви една истинска Кралица от края на миналия век. Егати гласището! Тая жена заслужаваше една шеметна кариера. Чудя се, ако се беше родила в Гърция или Сърбия, със същия този глас, дали нямаше да е една от най-големите им и всепризнати звезди... 

 

Тази песен заслужаваше много повече:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Слънцата имах предвид, разбира се, но това не е малко.

Галена и Преслава са от последното славно поколение на децата на Комунизма, както и аз. След това развалиха и храна, и въздух, и мисленото на хората направиха мръсно и меркантилно.

Виж, че те са последните истински големи звезди, задържали се дълго.

Зависи колко доминантно изразена е тази планета в наталната карта. Познавам много хора с еднакви слънца, но с коренно различен характер.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми не я знам, но ако видя Весо Фена и компания не в гърлото, червата ще си извадя на нейно място. Ето ви извадка за чалга феновете. После кой пише по 90 коментара, ето такива. 

Не генерализирай. Тяхното е по-скоро неизживян пубертет. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Зависи колко доминантно изразена е тази планета в наталната карта. Познавам много хора с еднакви слънца, но с коренно различен характер.

Може би съдя по себе си как ми въздействат. И Преслава, и Дейнджър стават за чок-чок според мен.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Не генерализирай. Тяхното е по-скоро неизживян пубертет. 

Виж за какво става въпрос горе. Или там некви дето дигнали скандал на Глория. Истината е, че са си гейтаци с чувство за малоценност щото живят в България и са склонни да драматизират. Тяхното е по - скоро за психодиспансер, нека казваме нещата с истинските им имена. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Виж за какво става въпрос горе. Или там некви дето дигнали скандал на Глория. Истината е, че са си гейтаци с чувство за малоценност щото живят в България и са склонни да драматизират. Тяхното е по - скоро за психодиспансер, нека казваме нещата с истинските им имена. 

Те Глориевите си бяха правили обща оргия на "Присъда" преди години. :1000(29):

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Те Глориевите си бяха правили обща оргия на "Присъда" преди години. :1000(29):

Ако бяха галеновите, песента е ясна:

 

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казвате, че Галена е гей икона, но ако беше стартирала с Глорче нямаше да има никакъв шанс. Тук буквално всеки кадър крещи - гей икона. Ако в Пантера Глория беше на място на Галена, със същото поведение, а не обрана като втората, щеше да разцепи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...